Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Biedaczek...To go wszystko wykonczylo xd szczerze mowiąc chcialabym teraz byc przy nim i z nim porozmawiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies jego filmiki?:( jakas laska w 2 czesc***isala cos o jakichs filmikach z wykladu i przeszukania (?) ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie wchodzi link :/ to po prostu plik "Koło Naukowe Książę i Żebrak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rownież link nie wchodzi ;c Odpisałam Ci na e-mailu ale cos znowu poczta szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Biedaczek...To go wszystko wykonczylo xd szczerze mowiąc chcialabym teraz byc przy nim i z nim porozmawiac jezyk.gif x on nie rozmawia z byle kim bo szykuje sie na uczte kannibala :P stan sobie na Rakowieckiej i wyj do ksiezyca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kajtek, chodź, musimy porozmawiać. Przecież wiesz, że źle zrobiłeś. Musisz posprzątać". Barwy Szczęścia nie zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ze mnie detektyw ;> Po prostu zaznaczyłam wyszukiwanie do 2015 roku, żeby nie znajdowało wiadomości po zabójstwie. Czyli nie tylko ja mam problem z wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, rownież wkleja mi jedynie cześć wiadomości ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam go. Dużo zdjęć... Te ochraniacze coś mi przypominają hah xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srajetan Zasranski z pierdla
Ailukka dziś "Kajtek, chodź, musimy porozmawiać. Przecież wiesz, że źle zrobiłeś. Musisz posprzątać". Barwy Szczęścia nie zawodzą. spadaj wiesniaro, nie mam czasu na dziffki, bo ja musze sie dowartoscipowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo go tu nie ma, albo wygląda zupełnie inaczej i dlatego nie poznaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobieżnie przeleciałem wszystkie zdjęcia i raczej go nie ma... albo ja słabo widzę na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na poczcie znowu wysyłają mi sie szczątkowe wiadomości XD Dobrze ze mam wszystko w notatniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzdokadposzlitamci
Cześć dziewczyny ;) Udzielałam się już tu, ale krótko. Mnie tez strasznie interesuje ten człowiek, przeczytałam już o nim wszystko, co możliwe. Teraz już trochę mniej, ale wcześniej mogłabym myslec tylko o K. Myślałam, że tylko ze mną coś nie tak. W którymś z poprzednich wątków cytowałyście komentarze z kozaczka, haha, byłam jedną z odpowiadających. P.S. Zaglądam tu codziennie, wiele sie od was dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Btw, proponuje Ci założyć konto, aby nie zlecieli sie zaraz hejterzy i zaczęli podszywać sie pod Twoja osobę. Jeśli przeglądałas poprzednie strony to zapewne widziałaś co hejterzy wypisywali np w moim imieniu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, jestem zalogowana od dłuższego czasu, dlatego nicki są różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×