Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
kto to zielinska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buddyzm jest dla dobrych ludzi ,a nie zgnilych mordercow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jak z tym ołtarzykiem? W ogóle co myślicie żeby zrzucić sie na posag ze złota? ;> Postawimy taki wieeeeeelki piękny posag Kajtka i będziemy go całować 5 razy dziennie (zamiast modlitwy bo to byłoby dziwne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie produkuj sie, tu nikt cie nie bedzie sluchal. Dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K jest poprostu pogubiony.. Jemu trzeba pomoc. Zresztą po co ja to mowie...? I tak do Was nic nie dotrze -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K jest poprostu pogubiony.. Jemu trzeba pomoc. Zresztą po co ja to mowie...? I tak do Was nic nie dotrze -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dzisiaj bylam na zajeciach i strasznie mi sie nudzilo wiec wyjełam sobie telefon i przeglądalam zdjecia K XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serial The Fall. Juz nieistotne, ze gra tam dornan. Fabuła jest ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dorosly facet do cholery! Jak zaczal czuc w sobie taka potrzebe to powinien sie zglosic o pomoc! Nie zrobil tego, czul sie jakims wybrancem. Jezeli on sam nie chce sobie pomoc to nikt mu nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty niby wiesz ze nie chce pomocy....? :v nie jestes w jego glowie i nie wiesz co mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby chcial to by poszedl do psychiatry, a nie zabijal niewinnej kobiety. Teraz tez dalej brnie w swoje racje, uwaza ze nie zaluje. Gdyby chcial pomocy to by przyznal ze zaluje i ze cos jest z nim nie tak. Jego zeznania mowia cos zupelnie innego. Teraz mi powiesz ze on gra, ze to nie prawda, ze to tak naprawde dobry skrzywdzony chlopak. On nie szuka u nikogo pomocy, bo jest przekonany o swojej wyzszosci. No ale z toba to akurat dyskutowac mi sie nie chce bo juz widzialam jak zazarcie i slepo bronisz swojego ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha... No bo on wlasnie gra. Udaje poprostu takiego ch.ojraka a tak naprawde tego zaluje. Jak myslisz,dlaczego nie zgodzil sie na wizje? Bo nie wytrzymalby tego psychicznie... I dlaczego jak go zlapali to byl bardzo spokojny a podczas lądowania casą w wawie chcial ugryźc policjantow? Bo to jest wlasnie jego gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co ja to w ogóle mowie.. Zamiast mu pomoc to Wy drzecie te mordy... I to jest wlasnie Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie on by miał niby stać? Jak u mnie w pokoju to spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on dostanie pomoc ,w wiezieniu beda mu o***t rozrywali wspolwiezniowie bedzie czul wlasne jelita ,ktore beda mu sie wylewaly z doopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po takiej sesji bedzie mu ciekzo chodzic I bedzie sral krwia z bolu bedzie sie zwijac ,bedzie chcial zdychac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu powiesi sie w celi I nie bedziemy musieli placic naszych podatkow na utrzymanie tego ochlapu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz widze jak płacicie te podatki. Ojojoj! Wole dac na kajtka niz na j******o ojca R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego rodzice rownież płaca podatki i to zapewne o wiele większe niż Twoi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem normalne to wy nie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh Przyznam sie bez bicia, ze te wasze rozwazania na temat wrazliwosci i dobroci Kajetana troche mnie rozbawily :-). Zastanawiam sie skad u was takie przekonanie o jego zagubieniu w zyciu. I od kiedy popelnienie zbrodni wynika z wysokiej wrazliwosci? Wrazliwosc odnosi sie tak naprawde tylko do wrodzonego zespolu pewnych cech, dzieki ktorym czlowiek bardziej odbiera bodzce zewnetrzne oraz inaczej przetwarza informacje (np. wiecej analizuje i rozmysla). Przeswiadczenie, ze "wrazliwce" sa aspolecznymi, zagubionymi beksami lub dziwolagami jest bledne i bardzo stereotypowe. Bo to jak czlowiek radzi sobie z wlasnym zyciem i kontaktami z innymi zalezy od jego spolecznych i osobistych kompetencji. Wiem cos o tym, bo sama jestem HSP (high sensitivity) i nie jestem zadnym odludkiem z problemami egzystecjonalnymi, choc tez chetnie czytam i lubie sztuke. K.P ma wedlug mnie glebokie zaburzenia osobowosci, jego rys patologiczny ukazuje czlowieka wyrachowanego, perfidnego egoiste, ktory stworzyl dla siebie wlasny kodeks moralny by w ten sposob choc w czesci nadac sens temu co dzialo sie w jego wnetrzu. Nie idealizowalabym jego wiedzy i oczytania, bo tak naprawde eseje ktore napisal (o wolnosci moralnej oraz blog) nie maja nic wspolnego z filozofia, sa jedynie ponurym obrazem chorych przemyslen. Nawet Nietzsche, ktory negowal Boga i wszystkie wartosci chrzescijanskie uwazal, ze zycie ludzkie jest najwyzsza wartoscia. A moralnosc wedlug Schopenhauer polegala na wspolczuciu. Kajetan jest typowym psychopata, dla ktorego "samodoskonalenie sie" bylo srodkiem do pozbycia sie resztek czlowieczenstwa. Zabil swiadomie, bo chcial decydowac o zyciu i smierci drugiego czlowieka. Potrzebowal adrenaliny i dodatkowych bodzcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad ty wiesz ze on gra ?znasz go osobiscie?u tego samego psychiatry sie leczyliscie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli on gra to tym bardziej jest wyrachowanym ,perfidnym egoista i oszustem ,ktory chce uniknac najwyzszej kary za zamordowanie czlowieka , a moze nawet wiecej ludzi . Nawet kara smierci to dla niega za mala kara , ale chociaz byla by pewnisc ,ze nokogo juz nie zamorduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra? a w co? w warcaby? Na szachy jest za glupi, niepoczytalny nie mowi prokuratorowi ze zabil dla samodoskanelenie sie, by w ramach rytualu posilic sie glowa ofiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś Ale po co ja to w ogóle mowie.. Zamiast mu pomoc to Wy drzecie te mordy... I to jest wlasnie Polska. x komu trzeba pomoc ? wyrachowanemu perfidnemu mordercy ? a co z ofiara , jej rodzina ? co oni czuja czytajac takie brednie ? i to jest wlasnie Polska gdzie wspiera sie morderce i najlepiej go wypuscic zeby dalej zabijal niewonnych ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×