Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Doszłam do wniosku ze nasze dzieci byłyby idealne :3 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tego grona dołączyłam jakis miesiąc temu :D ale ten temat na kafeterii znalazłam dopiero pare dni temu, czego bardzo żałuję, bo mam spore zaległosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, masz spore zaległości :D Wiesz o tym, ze jest cześć pierwsza i druga, prawda? Co do zdjęcia. Zaraz znajdę i wkleje. Mam ponad 6k zdjeć na telefonie, scrennow i generalnie wszystkiego. Zaraz przekopie i wkleje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhhh, w tym najnowszym artykule który podałam jest filmik jak go przeszukują. Żałuje ze to nie moje ręce. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unflowers, na tej stronce muszę sie zarejestrować? Niezbyt wiem o co tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Btw, dziękuje za informacje Yenn. Jesteś jak zawsze najbardziej poinformowana XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla Kajtka założyłam specialne foldery na telefonie i laptopie i nic mi się nie gubi. co do tych częsci to własnie je czytam i sie dre ze smiechu, aż boję się, że sąsiedzi zadzwonią po policję, ale to jest silniejsze ode mnie...XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wzielam zdj K z klubu jak patrzy sie do obiektywu i ustawilam je sobie jako tapete na telefonie XDD zastanawiam sie czy wszystko jest ze mną w porządku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah chyba mam jakieś inne hah Dobra, potem pokombinuje jak wrócę wieczorem do domu bo teraz nie mam nawet jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jeśli ja sypiam z telefonem pod poduszka, a w telefonie mam pełno zdjeć Kajtka to... to... czy to oznacza ze Kajetan śpi razem ze mną? Obok mnie? W moim łożku? :D :D :D :D ...fajnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlepek tych dwóch zdjeć Twojego wykonania rownież sobie zapisałam na telefonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpady, smieci i kanalie :( brak szacunku dla ofiary,jej rodzicow i bliskich. niech was tez taki psychol dorwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszka jest przecidna :3 Kajtek w łożku to jest to! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myslałam, że założę sklepik i będę żyła ze sprzedawania kubków, koszulek, przypinek i innych gadżetów dla fanek z nielegalnym użyciem wizerunku Kajtasa, a ty zniszczyłas mi marzenia! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja tez uważam ze jest przecudna. Wyczuwam interes życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec naprawde zryta banie zeby wzdychac do kanibala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×