Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
młody, wykształcony, ze znajomością języków oraz obsługi komputera, wykształcenie humanistyczne... strach teraz to wpisać w cv... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariat, ale wiedział,że trzeba wiać na Maderę lub Maltę po odcięciu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za tym aby tacy ludzie dostawali minimum 25 lat ale nie odsiadki ale pracy przymusowej najlepiej przystosować do tego mało rentowną kopalnie gdzie ręcznie by wydobywali węgiel tak jak w średniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tylko czeka na badania szpitalne zeby jeszcze sie "podoskonalic". i wywiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unflowers zabiłas mnie tym tekstem ;)) Na Wawel i jeszcze postawić pomnik. Ołtarzyk w domu o którym była mowa tez ogarniemy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciacho z Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies pod artykułem o Kajtku na pudelku jakas dziewczyna napisała, że jest na odwyku od Kajetana- mowię wam, my będziemy następneXDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej się boję tego, że za jakis miesiąc wy będziecie wchodzić tu sporadycznie, raz na tydzień i jedyne co napiszecie to: ''już się wyleczyłam, jestem na odwyku'' a ja dalej będę lurkowałaXDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unflowers, watpię ze tak będzie. U mnie emocje sa naprawdę silne i za cel postanowiłam sobie poznanie Kajetana osobiście także... Dodam ze nie jestem osoba u której emocje szybko opadają. Jestem raczej stała w emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj te Jego usta są niesamowite najbardziej na tych zdj.w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unflowers, to byłam ja. Był dzień w moim życiu w którym myślałam, że się wyleczyłam. Napisałam nawet, że Kajetan jest brzydki, gruby i niski XD Ktoś wziął to na poważnie i stwierdził, że chyba nie widziałam jego zdjęć. Ta osoba nie wiedziała, że widziałam ich aż nadto... Napisanie, że jest przystojny, szczupły i wysoki nijak miałoby się jednak do mojego, trwającego AŻ kilkanaście godzin, odwyku. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to jestem na siłowni i kryje sie z tym wątkiem jak mogę bo za mną sa ludzie Jakieś uniki, zasłanianie telefonu i trzymanie pod dziwnym katem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały jest mega przystojny co tu dużo mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenn, skoro tak piszesz to wrzuć jakieś zródło.. Takie pisanie bez żadnego źrodła jest ooo takie se...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
a ja na przystanku widziałam faceta który skojarzył mi sie z Kajtkiem xd taki był podobny.. może jakiś kuzyn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ailukka, nigdy nie chciałam mieć dzieci ale jak mysle jakie cudo powstałoby z takich dwóch niesamowitych osób to o jejku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham drzewa, miło Cie widzieć :) Trzeba było zrobić zdjęcie! Paparazzi XD Ja byłam dzisiaj w piekarni, patrzę a tam nazwa producenta "poznańscy" na torcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×