Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
Zadnych hejterow tu nie widac, to tylko trolle internetowe modla sie do popapranca w kagancu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LO św. Marii Magdaleny na wikipedii, cytuję: "Kajetan P.(1989) - główny podejrzany w sprawie o zabójstwo i poćwiartowanie kobiety w Warszawie, złapany w lutym 2016 w stolicy Malty" Figuruje tam jego jednem z absolwentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cestpasvrai
Dzięki za foto z maską. Zmęczony, ale nadal cudowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryanblood1488
jezu ja nie wierze w co wy tu piszecie, powaznie. XD jestem przekonana, ze jakby Kajetan to zobaczyl to by sie chyba za glowe zlapal i wybuchl glosnym smiechem. jeszcze lepiej jak czytaja to jego znajomi albo co gorsza siostra. o k***a XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inba nie z tej ziemi, nie @aryanblood1488 @RebVoDKa? XDDDDDD Tym sie powinien ktos zajac chyba, idk jakis wywiad w telewizji? Bo taki okaz czlowieka niedoj******o mozgowo to chyba 1 na milion sie trafia. Niektorzy taki poziom tu reprezentują, ze jak ja czytalem te komentarze sie poplakalem zywymi lzami przysiegam boze w zyciu nikt mi tyle inby nie dostraczyl XDDDD arrriva. besos muchachos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłyście skad kurtka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryanblood1488
to juz jest chyba nied***banie stopnia ostatecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziś [23:03 prawdopodobnie z Big Star Aczkolwiek w moim mieście juz ich nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z was sa smieszki, to mi wystarczaXDDDDD oh wait...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryanblood1488
to chyba nie jest normalne, ze 20-letnie kobiety poswiecaja swoje zycie towarzyskie i zawodowe (jedna napisala, ze zawalila rok studiow XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) dla typka, ktory ma kompletnie na was wylane i wylane bedzie miec nadal chocbyscie niewiadomo jak sie staraly, bo on nie jest into dziewczyny, a w szczegolnosci into dziewczyny takie jak wy-nachalne. mozecie mi wierzyc albo nie-cos o tym wiem. XD a wy piszac, ze byscie go zerznely robicie z siebie totalne posmiewisko i wyxhodzicie na wariatki. Boze,nie moge sie doczekac, az za pol roku przeczytacie co tu wypisywalyscie. XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryanblood1488
+chcecie pisac do niego listy. Kajetan ma teraz ogromne problemy, stres, prawdopodobnie to bedzie ciagnelo sie przez kilka lat, a wy chcecie zawraca mu dupę listami i odwiedzinami? myslicie, ze on czeka na odwiedziny kogos kogo zupelnie nie zna? i o czym bedziecie gadac? o jego wierszach, siedziec cicho i patrzec w sufit,wyjdziecie z pytaniem jak tam sie zyje w pierdlu czy moze jak to jest odrabac komus glowę? Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryanblood1488
zresztą jedna dziewczyna wspomniala, ze gdyby byl brzydki, stary i gruby to by sie nim nie zainteresowala. no coz, Kajetan ma prawie 30 lat, siedzi teraz w pierdlu, kwestia czasu az zainteresuje sie nim jakis syf, zmiany skorne,tradzik ktory jest popularny wsrod wiezniow, juz zaczal siwiec ze stresu, zaraz zaczną wypadac mu wlosy, albo sam je zgoli jak wiekszosc w wiezieniach, co zrobicie pozniej, jak zbrzydnie? olejecie go? przestaniecie pisac i go odwiedzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie wydaje, ze Kajetan byłby zażenowany tym. Pewnie nie traciłby nawet czasu na czytanie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu ktoś tutaj mysli jak człowiek a nie jak idiotka i psycholka!!!!! przesadzacie juz. sama uwazam, ze kajetan jest przystojny i mega mi sie podoba ale to co wy odpierdalacie to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to masz troche racji..tez uwazam ze Kajtas mialby beke z tego co my tutaj wypisujemy xd. Poza tym, chcialabym mu pomoc... Musi sie czuc w tym pierdlu taki samotny :( nawet nie ma z kim porozmawiac... Poprostu, ja go musze poznac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej doceniłby nasze poczucie humoru w wielu kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie jego koszulkę, tylko noszona. Będę w niej spać :> XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczkolwiek wole noszona koszulkę ;> Kiedy będę w niej spać... to tak jakbym spała z Kajtkiem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś naprawdę dobra w tym co robisz. Powinnaś dostać jakąś odznakę haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×