Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

Gość gość
To by c***asowalo zeby wyszedl za 2 lata,pewnie byla bys nastepna glowa w plecaku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unflowers, właśnie i tak poza tym, to mogą go oskarżyć nie o zabójstwo zwykłe, a o zabójstwo ze szczególnym okrucienstwem (kwalifikowane), za które grozi kara od 12 lat pozbawienia wolnośći (przy zabójstwie zwykłym od 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś To nie jest tak ze żyją jak roślinki. Oczywiście, zdarzają sie takie przypadki i to dość czesto ale niewątpliwie Kajtek nie będzie taka osoba. Jest przecież multum przyczyn dlaczego osoby umieszczane sa w szpitalu psychiatrycznym. Sa szpitale nakierunkowany na leczenie konkretnych przypadków itp... Krzywda w owym szpitalu mu sie nie stanie. x a co tu leczyc?morderca pozostanie zawsze morderca i wlasnie w szpitalu bedzie roslinka,a w wiezieniu wykoncza go szybko,i tak ma byc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam wlasnie drugiego twittera kajtka gurlz. jest na nim 12 tweetow, ale zawsze cos. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pierwszy? Dawaj linka do pierwszego i drugiego XD Agentka Redivy is on the way xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://twitter.com/ksiazeizebrak - pierwszy, tego drugiego tt znalazłam wchodząc w followersów i Kajetan obserwuje to -https://twitter.com/uszfol Słowo 'uszfol' gdzieś już słyszałam na 100% więc pomyślałam, że wejdę i ogarnę o co tu chodzi, to słowo na pewno jest związane z Kajtkiem, bo już wczesniej lurkując po internecie i wyszukując o nim informacji natknęłam się na to słowo tylko teraz zupełnie wyszło mi z głowy gdzie. XD udostępnił też ten link http://fb.me/MOEaeXV5 i jak się w niego wejdzie to co prawda strona już nie istnieje, ale jest jego nazwisko. boże, chyba powinnam się zatrudnić jako asystentka rutkowskiego XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na skype na "uszfol" także tak, dobra z Ciebie agentka ^^ Dziękuje za link. Biorę sie za przeglądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytajcie po co sprawdzałam jego nazwę na skype haha Ale tam tez miał "uszfol" Kajetan Poznanski także to jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Btw, tak powinnaś zatrudnić sie jako asystentka kwadratowej głowy. Trzeba zacząć negocjacje odpowiedniej stawki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unflowers - dzięki. Jaki skype z nazwą uszfol? Ja kiedyś znalazłam bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że sam kwadratogłowy doceniłby moją zawziętość i ''ciężką'' pracę? hahaha. zastanawiam się tylko skąd pomysł na taką nazwę. może to jakieś jego przezwisko? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliukka, tez szukałas? xD Wpisz po prostu w wyszukiwarkę imie o nazwisko i Ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraża mnie liczba jego tweetów, mimo że sama mam kilka tysięcy o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno by docenił :P w końcu nie każdemu udaje się znaleźć takie "smaczki". Redivy, spróbuję zatem w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze. Trzeba przekopać czeluście internetu i sie dowiedzieć jak na prawdziwe asystentki Rutka przystało. PS: chyba zaraz mnie wywala z zajęć bo nie słucham tylko siedzę z telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie przez lata będą zastanawiać się co autor miał na myśli oraz jakie przeżycia zainspirowały go do podzielenia się ze światem tą refleksją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełniło sie. Kajtek (i nasz) wątek tak mnie pochłonął na zajęciach ze prowadzący do kolegi: -Panie Jacku, proszę usiąść obok pani Redivy i jej pomoc, najwidoczniej Pani Redivy nie uważa i niebardzo interesują ja moje zajęcia. Ups..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ailukka dziś Ludzie przez lata będą zastanawiać się co autor miał na myśli oraz jakie przeżycia zainspirowały go do podzielenia się ze światem tą refleksją smiech.gif x jacy ludzie ? mozeTylko tacy sami psychole jak morderca :( ludzi interesuje tylko czy morderca dostanie najwyzsza kare, potepienie i pogarde do konca swoich dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unflowers dziś tego tweeta w złoto oprawić i na wawel na złotą ścianę cytatów. XD na d**e se naklej idiotko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×