Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

ooo Charlie, Charlie-uwielbiam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ten portal prowadził z kolega tamze to moze byc tez post kolegii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
ładna ta Norah.. Sasha nie jest brzydka, nie gadajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo czyżby jednak sie popsuło? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się Sasha kompletnie nie podoba. Ale... moze po prostu mam w głowie zakodowane czym się zajmowała dlatego uważam ja wrecz za odpuchającą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spi,wali glowa w sciane ze strachu i swoja d**e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie śpi...może myśli...a w ogóle to prawda, że jest w celi jednoosobowej? Ktoś to potwierdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
Ale... moze po prostu mam w głowie zakodowane czym się zajmowała dlatego uważam ja wrecz za odpuchającą - myslę,że tak masz..ja tam potrafie oddzielić jedno od drugiego..mimo wszystko wy też to potraficie,przecież inaczej Kajtek by wam sie nie mógł podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest w celi jednoosobowej. Nawet przepisy mowia, ze osoby oskarżone o takie przestępstwa musza przebywać w celi jednoosobowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham drzewa, trudno powiedzieć. Dla mnie ona jest po prostu brzydka. Nie ma w niej nic ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać. Mam nadzieję, że zasnę, chociaż może być trudno, bo w głowie cały czas siedzi mi nasz "Charlie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać. Mam nadzieję, że zasnę, chociaż może być trudno, bo w głowie cały czas siedzi mi nasz "Charlie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i niech przyśni Ci sie Charlie turysta z Niemiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek nie cierpi francuskiego. Mamy kolejna wspólna cechę. On będzie moim mężem, zobaczycie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Marsz przerwałem na widok dziewczynki bawiącej się z trzema pisklętami w otwartych drzwiach domu, skąd wydostawało się ciepłe światło, jakby obejmowało opieką drobną istotę. Poza tym, iż na twarzy jej jaśniały wszystkie przybory niewinności, w rysach czytało się już zalążek przyszłego piękna, o jakim właścicielka nie mogła posiadać żadnego pojęcia. Pragnąłem wstrzymać zegar mego życia i poczekać, aż nieznajoma osiągnie słuszny do miłości wiek i wówczas spróbować swych szans jako adorator albo lepiej, samemu odzyskać dziecięctwo i zamieszkać z rodziną w domu naprzeciwko. Wzrastalibyśmy latami jako przyjaciele z podwórka, aż pewnego dnia przetoczyłaby się przez nasze ciała nieznana wcześniej chemia, zrazu dodająca rumieńca i płosząca spojrzenie. Wreszcie jednak zmysły oraz serce utorowałyby sobie drogę do szczęścia, a rozkosz pierwszego zbliżenia wzniosłaby sanktuarium w dzielonej pamięci." Czy tylko mnie to strasznie rozczula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś Dla mnie to zboczone jest. Gość widzi małą dziewczynkę, a już myśli o przyszłym bzykaniu jej :O Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nienawidzę francuskiego, moja mama nie może tego pojąć, dla niej to najpiękniejszy język świata, a dla mnie to po prostu dławienie się śliną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie włączyłam tvn24, może znowy coś powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenn, no z jego tekstów które zamieszczał na blogu. Akurat ten przytoczony fragment jest z jego pamiętnika z podróży. Ps: zawsze jak oglądam filmik jak go przeszukują to o jejku... ale Wy to przecież wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×