Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

Chyba zauroczyłam się w bibliotekarzu 3

Polecane posty

A gdzie był wtedy w podrózy? Pisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroko ;) Wejdź na jego bloga. Tam jest pełno jego tekstów. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem jego twórczości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś Kajtek nie cierpi francuskiego. Mamy kolejna wspólna cechę. On będzie moim mężem, zobaczycie :3 x :D:D:D ciekawe jakie potrawy sobie z ciebie przyrzadzi? bedzie cie smazyl?gotowal?robil kielbasy?wedzona szynke?moze zapytaj go zanim zostanie twoim mezem?bedziesz mogla sie cieszyc myslac o uczcie ktora on sobie urzadzi:Dmoze jeszcze dodatkowo wstawi jakis wierszyk na swoim blogu,zeby twoje kolezanki mogly zobaczyc jaki to on philosofff :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachwycaja sie morderca,zboczencem:Orzygac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos zboczony to i byle gownem sie zauroczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mógł sie nie nauczyć francuskiego!!! Ja bym go nauczyła. W mowię i w czynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teżżżżżżżżżżżż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jego tekście (nie pamietam jakim) jest mowa o podobieństwu łaciny do włoskiego, była tez wzmianka ze chciał uczyć sie francuskiego ale za każdym razem kiedy do niego podchodził to nie mogl jego znieść i mimo usilnych prób i wielu podejść do nauki nie mogl sie przełamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna kobieta o zdrowych zmyslach nie interesuje sie morderca, kanibalem i pedofilem. Tylko takie co same maja cos z deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym podobieństwem wloskiego do łaciny to prawda. Skoro on płynnie posługiwał się łaciną to nauka włoskiego byłaby "pikusiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie uważałam się za osobę o "zdrowych zmysłach". Pedofilem nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ius dziś Nigdy nie uważałam się za osobę o "zdrowych zmysłach". x i co ? leczysz sie ? zapominasz lekarstw ? x Pedofilem nie był.? skad wiesz,ze nie byl ? morderca tez pewnie nie byl ? Kasia sama sobie glowe uciela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pedofilem. Naprawdę. Nie wierzycie mi? Uważam ze córeczka moich sąsiadów w przyszłości będzie piękna kobieta, ponieważ ma ładne rysy twarzy a syn wujka będzie przystojnym mężczyzna. To niedopuszczalne żeby uważać któreś dziecko na sympatyczne, zabawne, o ładnych rysach twarzy. Pamiętajcie, nigdy tak nie mówcie. Jeśli tak stwierdzicie- jesteście pedofolami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś najpierw zapoznaj sie ze znaczeniem slowa "pedofil" x a ty sie zapoznaj ze znaczeniem slowa" morderca," bo chyba nie wiesz co ono znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Redivy dziś Dla mnie to zboczone jest. Gość widzi małą dziewczynkę, a już myśli o przyszłym bzykaniu jej pechowiec.gif Serio? x pedofil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może,gdyby miał osobę(kobietę),która by Go kochała i dbała o Niego było by inaczej.Moim zdaniem był strasznie zagubiony i zostawiony sam sobie i z tym sobie nie poradził.A sądze,że jak każdy człowiek potrzebował czułości i ciepła drugiej osoby,ale niestety już jest za późno teraz można sobie tylko gdybać...Ciekawe czy miał kiedykolwiek dziewczynę z którą się spotkał?Bo przecież przystojny chłopak z NIego" Komentarz z pudla. Zaczynam byc zazdrosna, Kajtek podoba sie zbyt dużej ilości kobiet XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja p*****le... Obcionc trza leb temu zboczuszkowi mordercy. Albo rzucic go trza na pozarcie lwom!!!!" a to kom z oneta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pragnąłem wstrzymać zegar mego życia i poczekać, aż nieznajoma osiągnie słuszny do miłości wiek i wówczas spróbować swych szans jako adorator albo lepiej, samemu odzyskać dziecięctwo i zamieszkać z rodziną w domu naprzeciwko. Wzrastalibyśmy latami jako przyjaciele z podwórka, aż pewnego dnia przetoczyłaby się przez nasze ciała nieznana wcześniej chemia, zrazu dodająca rumieńca i płosząca spojrzenie. Wreszcie jednak zmysły oraz serce utorowałyby sobie drogę do szczęścia, a rozkosz pierwszego zbliżenia wzniosłaby sanktuarium w dzielonej pamięci."" I to jest normalne wedlug ciebie redivy, ze dorosly facet nie interesuje sie kobietami w swoim wieku (spojrz na jego blog i przeczytaj ze zrozumieniem jego erotyki), a fascynuje sie mala dziewczynka? Bo jak inaczej mozna zinterpretowac te dywigacje na temat watpliwych powabow tego dziecka? Jesli widze chlopczyka to owszem moge powiedziec, ze jest ladnym dzieckiem albo ze bedzie przystojnym mezczyzna. Ale nie mysle o nim w kontekscie przyszlych zblizen, bo to jest chore. Psychika Kajetana jest tak spaczona ze nie warto o tym nawet pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chodzi tylko o to ze on ta dziewczyne zabil w tak okrutny sposob, ale tez o to co chcial zrobic z jej cialem pozniej.....To jest gleboka patologia, ktorej to czlowiek o tak waskich horyzontach jak ty redivy i tak nigdy nie zrozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×