Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że Naj szantażuje dziewczyny?

Polecane posty

Gość Najszybszy w mieście
Jak widać słabo mi to szantażowanie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
A i jeszcze na koniec słówko do tych dwóch Panów co się tak pięknie odnaleźli w tym targu przekup Mój dziadek powtarzał że klase faceta widać wtedy gdy potrafi przemilczeć pewne rzeczy mimo że swoje zdanie ma 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez paranoję gości i jeszcze całą szopkę dwóch kobiet głównie to wcale mnie to nie dziwi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by było wstyd, gdyby Mucha z mojego powodu awanturę na forum robiła. Ale dobrze, że masz klasę Najeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu naju pojechal cynikowi i andro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie:) kobiety obowiązuje to samo i teraz jak widać"KLASOWO" tutaj:o pozdrawiam naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Cyniku, rozbraja mnie Twoja nadinterpretacja. Naprawdę. W drugim poście pisałam do gościa, który był wkurzony na kobietę i próbowałam go rozluźnić, rozbawić. Wypytywalam go o jej dane osobowe, nicka co mu zrobiła, czy co? Trzeci post był skierowany do gęsi/ o gęsi. Chyba nietrudno zrozumieć, że skoro od sierpnia zeszłego roku leci spam to można chcieć w końcu dowiedzieć się czegoś o gęsi. Malo tego, goście sami zakładają tematy z pytaniem kim jest gęś. :) To też ja? Na tematach wilka rozmawiałam goścmi , TAK :D! A dlaczego by nie? Bo mi wilk zabronił się odzywać do gości? ;) Dlaczego sugerujesz, że tam znalazłoby się wiele cytatów ? Potrafisz tak oskarżać bez dowodów? Znowu coś zakładasz :( Pierwszego nie pamiętam kontekstu. x Wiesz, kiedyś to jeszcze się liczyłam z Twoim zdaniem i uważałam, że masz ten sławetny dystans do forum i kierujesz się rozumem, jesteś obiektywny i myślisz głową.. Runął Twój mit racjonalisty . x Jeśli pytasz dlaczego Cię nie lubię? Bo Ty mnie pierwszy nie lubiłeś. Wbijałeś mi szpileczki i robiłeś wariatkę, zamiast uszanować moje zdanie a przedstawić swoje, ale Ty wolałeś z partyzanta mnie podszczypywać. x Chciałabym Cię przeprosić tylko za to, że napisałam, że się ośmieszyłeś zakładając temat imp. Tak naprawdę nie uważam tak, a zwyczajnie Ci dogryzłam. Piszę, bo będą mnie z kolei gryzły wyrzuty sumienia, a tego nie lubię. x Mam co prawda w głowie kilka cytatów dla Ciebie od Autorki i kilka złośliwych uwag ciśnie mi się, ale po co? Postaram się zmilczeć Twoje wynurzenia. A może też ich nie czytać, tak jak imperium? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a najek w chu/ju ma ta cała wojne smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif xxxx Wychodzi na to, że się myliłaś/łeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co andro uważasz że gdyby aktywnie w tym uczestniczył to awantury by nie było? Ty kobiet chyba nie znasz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój dziadek powtarzał "nie pozwól koleżance na robienie z siebie pośmiewiska przez pół roku, gdy wystarczyłoby jedno zdanie wyjaśnienia z twojej strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro to że Mucha ma paranoje to nie wina Naja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
andro poluje na ochłapy co inni zostawili po imperium:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta paranoja jest chyba zakaźna, ale ja nie o tym... Najeczku, czemu ty mnie nigdy nie szantażowałeś, co? Tylko tak szczerze. Nie podobam Ci się, tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopaki sie bronia ale Najek ma racje :D nie powinni komentowac bo tylko nakrecaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystniej im popierać Szamberium niż Muszkę dwaj desperaci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Androgen, co Ty wiesz o zabijaniu? ;) 🖐️ Wyciągnij sobie z kontekstu wszystko co możesz. Geneza mojego konfliktu z Imp sięga momentu kiedy ogłosiła, że mnie nie lubi na forum i to przez pomarańcze. (tak tak imp wierzy pomarańczom Cyniku) Bo ktoś coś napisał i ona uwierzyła, że ją hejtuje z pomarańczy i kiedyś wyczuła, że mi sie nie podobały jej opowiadania (no bo jak to możliwe). To Twój aktualny obiekt westchnień rozpętał burzę. Wiesz jak jest: kto sieje wiatr... A teraz mnie obraź dżentelmenie jeden z drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny:o cynik a skąd wiesz że słowa nie było? Jest mus żeby to się stało na forum? Weźcie się ogarnijcie wszyscy bo to k***a jakieś przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniku to dlaczego czekałeś pół roku żeby odezwać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze szambo i ku= tasy niż prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik wieczorową porą dziś @gość dziś Opinia bez nicka jest pozbawiona jakiejkolwiek wiarygodności, X Czyli bieganie Muchy za Tab Eve za Hają Imp za Muszką bo się WIDZĄ w pomarańczowych postach czym jest, ? że tak łatwo dają temu wiarę że te wpisy są na pewno danej osoby skończone zdesperowane kretynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha na trudne pytania zabrakło argumentów:D chłopaki lubicie imp i macie prawo. Macie prawo jej bronić itd tylko komu to pomaga? Raczej nakręca dalej i mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby to k***s najszybszy okazal sie najmadrzejszy to sie nie mozna bylo spodziewac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 brawo!!!! To jest pytanie idealne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milczenie jest złotem:) i niech ktoś teraz zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj pokazał klase, Andro i Cynik niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne śledztwo zakończyło się sukcesem. Czekamy na oficjalne stanowisko, i do kolejnego toksycznego najazdu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz nabiorą wody w usta bo dopiero dotarło! Tylko że to klasy nie doda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość U
Naju czuję się pominieta, dlaczego tylko mnie nie szantazowales ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to, ze Naju zgodzil sie na opowiadanie, a potem zostawil Imperium na lodzie. potem udawal greka przed Muszka pozwalajac jej myslec nie wiadomo co i patrzyl z boku jak sie kompromituje. A teraz pisze o klasie, ale jaja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×