Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda że Naj szantażuje dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość
gość 2015.08.11 Ludziom brakuje wypośrodkowania i tyle. Nawiedzona,ciotkowata do znudzenia Wachlarzowa przeszła do ordynarnej,wulgarnej,wprost niestrawnej Imperium.O tym kimś pod nickiem"samansara"nie wspominając,tak obleśny może być tylko facet udający kobietę.In czy Kokej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Mucho napisze tylko, ze jestes psychiczna twierdzac ze napisalam ze spalam z panami a z najem mialam cyberek. Cpasz? Jedyne co napisalam to ze przepraszam wilka a pozostalych panow nie mam za co- bo o dwoch nic nie pisalam nigdy, a naj po prostu wiedzial. to za co mialam go przeprosic? idz sie lecz i przestan sledzic ludzi. :O k***a ona pamieta jakies wpisy z lata o kostiumie. :O I wziela na powaznie wpis o wrednej minie. Gosciu napisz prace o tym. ;) Czy na sali jest psychiatra? Kur=wa ona bierze wszystko zawsze za pewnik? Nie rozumiem takich ludzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tyle tekstu, a wystarczyłoby zapytać Naja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spałaś u Wilka na skórach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Na nic nie liczę autorko. I nie rozmawiam z nią. Nawet postanowiłam jej nie czytać. Natomiast wczoraj Androgen się o mnie wypowiedział, to ja wypowiedziałam się o nim, a z cynikem to już dłuższa historia naszej 'sympatii' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen wczoraj k****a Mucha, jesteś Antonim Maciarewiczem tego forum. Spiski, szukanie winnych, wymuszanie zeznań i oskarżenia. Kwintesencja Twojej bytności tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imp dlugo twierdziłas ze twoje opowiadania to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Muszko. Ja ci oficjalnie oddaje Naja i wszystkich. Bierz. Bo chyba o to ci chodzi. Zeby wszystko ludziom rozpier=dolic , bo tobie sie nie udaje i nie udalo. Przeciez tez jestes adorowana. Po co te docinki? :O Zenada. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Och, Cyniku. Ja to skomentuję cytatem z wczoraj twojej ulubionej autorki: " bla bla bla" 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty 4 Imperium masz oddawać jak Najszybszy nie jest twój? Zrób sobie babciu dłuższy urlop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"bla bla bla" nie pasuje jako komentarz do postu na jedną linijkę ;) Może Naju nie chce Ci powiedzieć prawdy (bo mnie słowo osoby, którą znam wystarcza, żeby wiedzieć jaka jest prawda, a na tym się opieram. Ty swoją prawdę opierasz na czym? ;) Moja prawda jest mojsza niż twojsza ;) ), bo ma Cię za wariatkę i nie chce mieć z Tobą nic wspólnego, a ja teraz biedaka wpycham pod pociąg :( Jeśli tak jest to przepraszam Naju 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzynka mailowa i telefon już się do Naja grzeją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Myślę, cyniku, że masz rację. "bla bla bla" pasuj***ardziej do Twojego postu powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium nigdy nie trafiłaby na Arkę gdyby nie było poetycznych tematów i Kobiety z Wachlarzem wielu niestety dało się nabrać i weszła toksyczna egoistka do fajnego miejsca.Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, na elektryce znam się słabo, ale w roli kierownika odnajduję się świetnie. Czuję, że to coś dla mnie. :P W końcu jestem techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
I jeszcze jedno cyniku, próbujesz sprowadzić cały temat do naja, a sedno sprawy leży w zachowaniu imperium :) Jakim? Już ją oceniono, ale anonimowo, więc to się nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Muszko rzeczywiscie jestes wariatka, od ktorej nalezy trzymac sie z daleka. Ale lawina nienawisci u ciebie ruszyla, prawda? :O Co do Arki to nie wypowiadajcie sie jak nie wiecie. Przeciez to klamstwa. Kazdy z Arki to wie. Ale Muszka o dziwo wierzy gosciom. :O Hmm...masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
Masz rację Smof. Zostawmy tego dzieciaka. :) Uważaj 😠 bo jak Ci bzyknę do uszka, to będziesz prosił o więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurffa ty jest tu psychiatra? dajcie tym wariatkom po zastrzyku na uspokojenie. wstyd kurffa dzień kobiet te dra łacha o żonatego gościa. nie macie kobiety wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka
To było do Ciebie Smofiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpuściły żmiję szambową do gniazda to mają:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną PSUju jest jeszcze gorzej. Nie kumam nawet tego, czego ty nie kumasz. :( Ale to chyba nie jest powód do nie bycia inspektorem. Inspektor to jest taki ktoś kto chodzi po budowie i mówi: "yhy, yhy..". Tak sobie to wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmija Coco oddała wyeksploatowanego kochanka Muszce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium nie widzisz że jesteś tu niemile widziana za każdym razem jak mówisz że odchodzisz, piszesz paa, żegnam a cały czas tu siedzisz.? 💤:) Idź do specjalisty od walki z uzależnieniem od netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tylko moge napisac co kilka razy zaobserwowalem. ze imperium często sie wtrąca tak po prostu kiedy inna kobieta pisze z jakimś panem. Pewnie konkretnym panem i jest cos w stylu : Dwie osoby wymieniają zdanie...pan cos tam stwierdza...a imperium ni stąd ni zowąd"wiedziałam ze xx to cos tam" i tak chyba zaznacza ze tyle wie to pewnie zna od wczesniej. Może mi sie tylko zdaje ale jak dla mnie to nachalna trochę a mucha taka naiwna i szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.39 nie wiesz że jej EGO nie pozwala jej uszanować że ktoś ze sobą pisze po prostu? Dlatego piszą że jest toksyczna i wiele osób unika jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ja pied=ole. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×