Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dla gości? ciasta za drogo wychodzą

Polecane posty

Gość gość
to nie lepiej kupić jakieś czekoladki ,trufle,ręcznie robione z prawdziwej czekolady(patrz cukiernia Karpicko) plus maleńkie pudełeczko -elegancko i smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci dojdą to napiszesz jakie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz po jednym miodku na parę? Czy na osobę? Nie za drogo to wychodzi? Trochę za skromnie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka miała Malage tiki taki i kasztanki w takim drewnianym pudełeczku ze sklejki pomalowanej i z dołączonym podziękowaniem plus 0.5 l na parę. . W tym pudelku było ok 60 dkg słodkości. Super to wymyślili bo placki to takie oklepane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz może jakieś zdjęcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co wy, ludzie, wydajecie niepotrzebnie pieniądze? Toż lepiej w podróż wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaa9090
Bierzcie te kuferki z krówkami, nawet się nie zastanawiaj :D My też mieliśmy krówki tylko sami je pakowaliśmy. Pudełka dokupywaliśmy za 2,50zł takie z suknią, nie wiem czy w tej aukcji co podałaś taniej Cię nie wyjdzie kupić całości. U nas krówki zrobiły furorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pomysł z tymi krówkami - szczególnie, że krówki lubi chyba każdy;) Jesli szukasz dodatkowych sosobów na umilenie swoim gosciom tego wieczoru poszukaj ciekawych rozwiązań na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam w tej firmie krówki reklamowe, na targi dla firmy w której pracuje, są bardzo smaczne, nie ma takich w sklepie. Planuje je wziąć na swoje wesele, ale to dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, ze tutaj zajrzałam. Sama zastanawiałam się nad podziękowaniami, a tak wezmę krówki na 2017 :). Osobiście myślałam jeszcze o lizakach spersonalizowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostrzenica położyła poprostu dla każdego gościa na talerzyku ciasteczko z wróżba ,mi się spodobało- starszym i dzieciom rownież .Ja nie oczekiwalam niczego specjalnego , a mimo to była to miła niespodzianka.Nie wydawajcie bez sensu pieniędzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamowcie gdzieś taka " smycz" do kluczy lub po długopisie z waszymi imionami i data ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami zróbcie prażone migdały w cukrze ( karmelu) z cynamonem i zapakujcie ładnie zawiązując ładna wstążeczką w kolorze dekoracji.To naprawde nie jest trudne...a pyszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smycz? Długopis? To już wolę krówki albo lizaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ,ze te krówki sa bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa pieniądze wydane bez sensu ....po co komu te krówki .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ja tez jestem za wlasnorecznie zrobiona konfitura goscie docenia ze sami to dla nich robiliscie.Sloiki mozna tanio kupic kawalek matetialu i tasiemka sznureczek a nawet bez problemu mozna dostac nalepki z waszymi danymi i nakleic na te sloiki albo wydrukowac karteczki z podziekowaniem i dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po co? Do zjedzenia :D Ja bym była zadowolona z krówek. Dżemiki też fajne, ale jak teraz zrobić? Chyba, że z kupnych poprzekładać w małe słoiczki, ale czy to się nie paprze? Raczej bardziej dla ślubów sierpniowo-wrześniowych to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaxoxo
Kolejny temat gdzie hejtowane są podziękowania dla gości, w większości regionów daje się je od dawna, przecież nie z waszych pieniędzy są kupowane. Skoro ktoś pyta to znaczy, że chce kupić. Autorka nie zapytała czy dawać czy nie dawać podziękowań tylko jakie wybrać. Nie wiem czy to piszą stare zazdrosne panny, czy osoby, których nie było po prostu stać na danie podziękowań ;) Nie udzielacie się w takich wątkach i tyle, a nie jadem non stop wszędzie plujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej i co wybralas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak krówki :) Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mw201508
Bierz krówki, my kupowaliśmy u tego sprzedawcy i są na prawdę bardzo pyszne. W życiu nie jadłam takich smacznych, MIĘCIUTKICH krówek, po weselu domówiliśmy sobie po prostu do zjedzenia. Zrobię reklamę ale naprawdę baaaardzo polecamy krówki z tej firmy bo w żadnym sklepie nie znajdziecie takiego smaku. Szkoda, że nie mają krówek na inne okazje :( Pozdrawiamy M i W z sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdam relację jak przyjdą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mało się jeszcze goście nażrą i napiją, że trzeba im dziękować słodyczami, przecież po wodzie jak zje słodkie to będzie wymiotował , pierwszy raz o czymś takim słyszę, co te ludzie nie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×