Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W polsce wszystko jest tansze niz w UE.

Polecane posty

Gość gość
^^ Nikt nie bedzie klikał w twoje pedalskie linki smieciu. Mi pasuje w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W uk 95% zyje w biedzie. /// to PiS tak mówi w tvp, tak?? hahaha ale dobre. Nie mówię, że w UK jesr różowo. Są też biedni ludzie. są też bezdomni. Ale jest praca i naprawdę, trzeba byc wyjątkowo głupim i / lub leniwym do kwadratu, by pracy nie dostać i się jakos nie utrzymać,. A jak ktos ma głowę na karku/umiejętności/dobry zawód itd, to ma dużo opcji. Czy wiesz, że znam w UK imigrantów, którzy są kierownikami lub zastępcami kierowników dużych lub wielkich firm? Nasz kolega - Włoch - zarabia rocznie ok 70,000 funtów. nie, nie pytalam, nie mowił - ale wiem, ile za jego stanowisko się dostaje. a to jest nieco więcej niż podwójna średnia krajowa UK. dalej - koleżanka Polka, wlasny biznes - zarabia srednio 4 tys GBP netto na miesiąc. dla siebie. Znajoma Litwinka- ma 27 lat, młoda a już ma prawie 40,000 gbp rocznie. i tak dalej i tak dalej. a nawet jak ktoś tutaj ma skromne 10 funtow na godzinę i pracuje na cały etat NIE W LONDYNIE - to ma życie jak pączek w maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak londyn i paczek w maśle. To sie wyklucza. Londyn to stolica zachodniego islamstwa i klanów muzułmańsko-islamskich. Jedno wielkie dziadostwo. PL nigdy taka nie bedzie. Pozostanie dla Polakow pracujacych w PL. Nie dla zachodu. Nie po do dziadkowie przelewali krew w powstaniach zeby jakies islamskie brudasy najeżdżały Polske i sie nam namnażały na koszt polskich podatnikow. A jak sie nie podoba to won ! W PL jest praca i naprawdę, trzeba byc wyjątkowo głupim i / lub leniwym do kwadratu, by pracy nie dostać i się jakos nie utrzymać,. A jak ktos ma głowę na karku/umiejętności/dobry zawód itd, to ma dużo opcji. I zyje u siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiesz, że znam w UK imigrantów, x A co mnie imigranci obchodzą tępaczko? Polakami sie zajmij. x którzy są kierownikami lub zastępcami kierowników dużych lub wielkich firm? Nasz kolega - Włoch x A co mnie Włosi obchodzą tępaczko? Polakami sie zajmij. x Znajoma Litwinka- ma 27 lat, młoda a już ma prawie 40,000 gbp rocznie. x A co mnie litwinkaobchodzą tępaczko? Polakami sie zajmij. x Nudne sa juz te twoje podniecania sie cyferkami. Mozesz miec 100000 a i tak bedziesz wsrod obcych. Timorska swinio z kiślem zamiast mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:52 i 00:57 problemy z czytaniem ze zrozumieniem, jak widzę. nawet wielk litera nie pomogła. oj idźże do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... poza tym, napisałam o dochodzie Polki - skrzętnie pominąłeś to, bo niewygodne fakty. A podniecanie się cyferkami?? sam to non stop robisz bałanie. serio, idź do lekarza i to niejednego. pozdrawiam z Leicester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby jakies islamskie brudasy najeżdżały Polske i sie nam namnażały na koszt polskich podatnikow ............ jakos tysiące Polaków się namnożyło na koszt europejskich podatników i też przysłało do Polski OGROMNE KWOTY gbp, eur, nok i innych walut. więc teraz pora by Polska coś innym dała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do PL od przeszło 20 lat. Zero pomocy. Mają dwie ręce to niech za/pier/da/lają w naszych zachodnich montowniach za bezdurno. I tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź w to nie mieszaj Boga :D typowy Romek dusigrosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat ma £50k i ma dopiero 26 lat. Ja na part time mam £26k, mam 28 lat (opiekuję się dzieciakiem więc part time). Także Polacy mogą zarabiać w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos tysiące Polaków się namnożyło na koszt europejskich podatników i też przysłało do Polski x Nie gn/oju. Oni pracuja ciezko w przeciwienstwie do uchodzców ktorych celem jest siedzenie na zasilkach o oszukiwanie. Polacy na zachodzie placa z podatkow na zasilki islamistow. Kazdy funt i euro wysłane do PL zwraca sie ponad dwukrotnie. Won antypolski smieciu z dala od PL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy bronili na swoj koszt Europy przez stulecia przed tatarskim, tureckim, islamskim, szwedzkim, niemieckim i rosyjskim najazdem. Nie zapalcili nam za to. Pracuja ciezko w przeciwienstwie do nachodzcow co jedynym celem sa benefity i g/wałty i rabunki. Dlatego dzis odbieramy sobie w dotacjach to co nam nalezne. Bo to co UE daje to psie pieniadze za to ile kosztow ponieslimy od czasów Mieszka I. A jak sie nie podoba to won z PL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, dotacje z UE to są psie pieniądze ! ! o wiele wiecej zachodnie firmy wyprowadzaja z Polski zysku za granice. Powinnismy zagrozic wyjsciem z UE i zaządac wiekszych srodkow. A jak sie nie zgodzą to won z Polski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej polaczki! Mordy w kubeł i do roboty. Nie jesteście od wymądrzania się tylko od pracy za bezdurno w naszych zachodnich montowniach. PL to nasz rynek zbytu a wy polaczki macie na nas za/pier/da/lać że ino buczy. PL to kopalnia darmowej siły roboczej. Tak było od zawsze i tak będzie przez conajmniej następne 100 lat. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zyjesz w twoim zaszczanym uk, jak zyli w PL 100lat temu w dompodobnych ruderach. U mnie w mieście moi wszyscy znajomi mają piękne domy, samochody, jeżdżą na wczasy, żyją lepiej niż ty przegrany, emigracyjny osrusie. Pieknie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie napisane. // normalnie, wzruszylem sie, powaznie !! ale ubaw z idioty bingola. zabawa na 102 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie trochę niższe ceny ale i o wiele nizsze zrobki. I to się jeszcze długo nie zmieni. Nie wyobrażajcie sobie, że będziecie mieć wysokie zarobki i niskie ceny. Murarz z polski zarabi do dziesięciu razy mniej niż murarz dajmy na to z Niemiec. Więc musicie się spinać żeby za te wasze gooowniane pensje coś tanio kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gooowno ci da ze w niemczech zarabiasz , tam nie jestes u siebie. W polsce kumpel jest murarzem i ma 13 tys miesiecznie, zona 8 tys. Zyja lepiej niz ty cieciu na emigracji. I ZERO uchodzców. Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero uchodźców, ale za to zacięte, polskie wredne mordy na każdym kroku. Jak widzę te wasze smutne, wiecznie niezadowolone, chytre, kałmuckie ryje to cieszę się że jestem dumnym Brytyjczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani grosza do pl. Macie wolność i dwie ręce więc za/pier/da/laj/cie w tych waszych PGR-ach za bezdurno. Po to jesteście w UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×