Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzanka32

Mamy na listopad 2016

Polecane posty

Gość KochamBlekit
o jak sie wkurzylam!!! Ten wpis powyzej nie jest moj!!! Kurcze co mam z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudysek143
Cześć dziewczyny. Najpierw pogratuluje każdej mamusce :) nie odzywałam sie bo nie mogłam na tel wejść w forum. A wiec tak. Miałam mieć porod wywoływany w sobotę ale nie było miejsc i kazali przyjść w niedziele. W niedziele rano odrazu dostałam tabletkę na wywołanie i tak co 4h 3razy dziennie. Nic nie ruszyło. W poniedziałek od rana tez tabletki, po drugiej ktg zapisywało skurcze regularne do 80% których nie czułam, jedynie taki słabiutki ból jak na miesiączkę, No to dali mi 3tabletke o godzinie 20. O 23.40 sie obudziłam bo miałam bóle i powędrowałam do położnej na ktg. Leżałam 15minut i skurcze regularne 100%, rozwarcie 6cm. 23.55 telefon do męża ze może przyjeżdżać, 00:05 był już u mnie, wskoczyłam na fotel 10cm rozwarcia i kazali odrazu przeć. 15.11 o 00:37 Maximilian na świecie 4280g 54cm 10pkt. Od pierwszych boli do końca niecała godzinka :) od wczoraj jesteśmy już w domku. Tylko je śpi i robi w pieluchy :D i powiem wam ze porod ekspres ale duzo gorszy ból niż z corka który trwał 12h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudysek, ekspresowe tempo ;) dobrze zrozumiałam ze dostawałas tylko tabletki bez kroplowki z oxy? Gratulacje i dużo zdrówka dla was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pauliska oszaleliscie? Takie dziecko nie powinno tak dlugo spac bo moze dojsc do spadku curku we krwi, co jest niebezpieczne! Powinno się wybudzac dziecko na karmienie jesli nie budzi sie samo, co 3 h. Przerwa Pomiedzy jednym posilkiem a drugim nie powinna trwac dluzej niz 6 h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ewel123
Hej! Tez jestem listopadowa mama, urodzilam 12.11 tydzien po terminie i po wywolywaniu oxy. Czytalam Was od dluzszego czasu ale nie pisalam. Mam juz coreczke 2,5 roku i myslalam ze z synkiem bede juz doswiadczona. Jednak znow wielkie niewiadome i pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tez jestem listopadowa mama, urodzilam 12.11 tydzien po terminie i po wywolywaniu oxy. Czytalam Was od dluzszego czasu ale nie pisalam. Mam juz coreczke 2,5 roku i myslalam ze z synkiem bede juz doswiadczona. Jednak znow wielkie niewiadome i pytania co ile jedza i ile spia Wasze maluchy? Moj pierwszy dzien.w domu nie spal praktycznie wcale i sie martwilam. Teraz spi prawie caly czas i tez sie martwie. Moze miec przerwy w ciagu dnia w karmieniu 4-5godz i.sie nie budzi. Wybudzac czy niech spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewel, ja myślałam, że nasz synuś też sam będzie się wybudzał i że ogólnie nie ma takiej potrzeby, żeby to spanie przerywać ale jednak zalecono nam inaczej ;) Położne zarówno w szpitalu jak i położna, która nas odwiedza w domu kazała wybudzać co 2-3 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliskap05
No tak wiem i ona dostała ale pojadlą chwile i spokój o to chodziło ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Spokojnie tez jestem mamą nie potworem a tu zaraz taki hejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Na myśli miałam to zw pierwszy dzień jedno karmienie trwało z 2h a dziś jakby niunia w sen zimowy zapadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szpitalu, o 2 odeszły mi wody ale oprócz tego żadnej akcji porodowej nie ma,rozwarcia nie ma,więc czekamy dalej. Mam nadzieje ze niedługo się rozkręci, chociaż połozna mówiła ze to może potrwać nawet do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
dziubalik trzumam kciuki! Moze podadza Ci cos zeby skurcze i rozwarcie ruszylo... Juz niedlugo i bedziecie w dwupaku i bedziecie sie przytulac:) daj znac jak tylko bedziesz mogla... My dzis wracamy do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
Klaudysiek i dla Was gratulacje!!! Nie moglam sie doczekac informacji od Was. Tez mialas super porod. No i chlop jak dab jak to sie mowi:)moze wlasnie dlatego ze taki duzy to i bol wiekszy... Najwaznejsze ze wszystko ok, a o tych bolach za tydzien zapomnimy:) buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubalik miałam tylko tabletki :) powodzenia życzę! A No i ja tez minimalnie piekłam, mam 2male szwy rozpuszczalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc/ monika . Witajcie kobietki;) z racji, ze maleństwo śpi, ja położyłam się i wietrze moją Blizne na brzuchu. Jak wam mija dzień? Maleństwa jak się mają? Mój ciągle śpi. Oczywiście budzi się popatrzy, porozciaga się, zrobi kupke, zje ponosze to na rękach pogadam do niego zje i znowu spioszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to witaj w klubie bo u nas tak samo :) dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku półgodzinnym z racji tego ze było 13st i słoneczko, oczywiście pytałam wczoraj położna czy można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzisz;) i jak było? Mój mąż dziś wymyślił, ze jutro idziemy na spacer z małym. Jdnak mówię mu, ze nie mamy kombinezonu jeszcze dla dziecka a on, ze sam pajac polarowy wystarczy. Po prostu mnie dobija durnymi pomysłami. Czapki ciepłej nie ma rękawic też ani kombinezonu ale na dwór się wyrywa z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Nasza jeszcze w domku w środę mamy wizytę Patronazowa u lekarza ważenie itd. A wasze bobas ki tez tak długo jedzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane chciałabym wam przedstawić naszą córkę Jagódkę, 3750 g,60 cm i 10/10 :) zaczęło się sn (do 9 cm rozwarcia) ale skończyło na cc bo malutka źle się wstawiła w kanał rodny. Więcej szczegółów jak ochłonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Dziubalik, gratuacje! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
dziubalik gratulacje! Duza ta Wasza Jagodka:) ja od wczoraj w domu. Niestety moja az taki spioszek nie jest... Tzn jak spi to spi, ale jak sie wybudzi to potem trudno jej znow zasnac na dobre. W nocy sie troszke rozplakala i starsza sie wystraszyla i tez w placz. Starsza ma tylko rok i 2 mies wiec malutko rozumie... Pauliska moja tak dlugo je. I jeszcze dopoki jest spokojna przy cysiu to ok, ale potem ma tak ze chce, bo szuka ale tylko zlapie zaraz puszcza i sie zlosci... No coz nikt nie mowil ze bedzie latwo:) dopoki sie Mala nie ustabilizuje musimy byc baaardzo cierpliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Cześć mamie i Jagodce tez myślałam o tym imieniu heh ale jest Madziulka. Odpoczynek najważniejszy teraz. Czyli mamy juz komplet. Dobrze ze jesteście mamusie i ze jest tak do czego zajrzeć ;) Kochambłękit nasza tez taka xlosniczka trochę bywa heh ale dla rodzinki to anioł zawsze śpi jak nad odwiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Cześć mamie i Jagodce tez myślałam o tym imieniu heh ale jest Madziulka. Odpoczynek najważniejszy teraz. Czyli mamy juz komplet. Dobrze ze jesteście mamusie i ze jest tak do czego zajrzeć ;) Kochambłękit nasza tez taka xlosniczka trochę bywa heh ale dla rodzinki to anioł zawsze śpi jak nad odwiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
CZeść mamie i Jagodce tez myślałam o tym imieniu heh ale jest Madziulka. Odpoczynek najważniejszy teraz. Czyli mamy juz komplet. Dobrze ze jesteście mamusie i ze jest tak do czego zajrzeć ;) Kochambłękit nasza tez taka xlosniczka trochę bywa heh ale dla rodzinki to anioł zawsze śpi jak nad odwiedzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×