Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzanka32

Mamy na listopad 2016

Polecane posty

Gość KochamBlekit
gratulacje Monika dla Was. Twoj dzidzius rowniez spory! Nabieracie sil i dawajcie znac co u Was? Jak nie mozesz wstawac to lez, nie rwij sie. Lepiej kilka godz pozniej niz kilka za wczzesnie... Buziaki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gratulacje :) spory chłopaczek. Ja dziś byłam w szpitalu, miałam ktg (skurcze do 60% których nie czułam) i usg wyszła waga 3900 ale lekarka mówiła ze jej sprzęt sie myli plus minus 400g. I jutro rano idę na wywołanie porodu :) dadzą mi jakaś tabletkę po której mogę urodzić w ciągu godziny a nawet i doby. Także dam wam znać jak to wszystko sie potoczy. Już sie stresuje jutrzejszym dniem. A No i wywołanie dlatego ze za duzo wód polodych i wola nie zwlekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
dziewczyny jakie macie modele bebetto torino ? najczęsciej ? ktory jest fajny kolorystycznie? bo mam dylemat jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauliska ja mam torino sl10 http://www.sklepkiki.pl/art2322_bebetto-wozek-uniwersalny-torino-sl10.html Dokładnie taki :) jest po prostu prześliczny, a dzieciaki jeżdżą po domu ciagle :) jest super skrętny i na razie nie widzę wad w nim żadnych :) kolor czerwony jest na tyle fajny, że pasuje i do chłopca i do dziewczynki w razie gdyby się chciało odsprzedać :) do tego kupiłam fotelik maxi cosi city concrete Grey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudysek dziś trzymam kciuki za Ciebie :) za szczęśliwe wywołanie porodu i już dziś może będziesz mieć przy sobie Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
Klaudysiek sie nie odzywa czyli pewnie cos sie dzieje! Jestesmy z Wami od rana myslami i trzymamy kciuki!!! U mnie w nocy znow odedzwal sie zab. Caly temten weekend bolal, a od poniedzialku cudowne ozdrowienie wiec dalam sobie spokoj ze stomatologiem i dzis w nocy ze zdwojona sila... Ale juz czekam wlasnie na wizyte. Wiec bedzie ok mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szysza456
Witam dziewczyny, te w dwupoku i już po porodzie :) gratuluję wszystkim mamusiom!!!! Trzymajcie się ciepło i zdrowo że swoimi skarbami :** Ja też już mam mój Skarb :) 11.11 urodziła się córeczka :) 3kg i 50cm Poród wywoływany przez zbyt słabe skurcze. Doczekałam się :) doczekacie i Wy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szysza gratulacje :) Klaudysek też pewnie już rozpakowana :) jak ja się doczekać nie mogę... KochamBłekit, a Ciebie bierze coś? Mnie tylko cholera hehhe, a oprócz nas to jeszcze Dziubalik tak? Zostaliśmy we trzy? Jiz mi się wszystko miesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szysza,gratuluję Szczęścia :-* Xx Ja dalej w dwupaku,cisza, nic się nie dzieje,żadnych skurczy, nic a nic. Już czekamy jak na szpilkach a tu nic się nie dzieje. Chciałam żeby zaczęło się w weekend,jak mąż w domu jest a tu nic. Zostałyśmy w trójkę chyba dziewczyny. W końcu przyjdzie i nasz czas,tylko pytanie kiedy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
szysza gratulacje!!! Zaczynam juz Wam zazdroscic... Izabela mnie bierze to samo co Ciebie! Chyba dzis wykorzystam meza chociaz tak delikatnie... Tylko ze jutro znowu 13... Ale znowu jak nie urodze do srody to bede sie stresowac ze znow idzie weekend... Dobrze chociaz ze z zebem zdazylam zrobic porzadek. No chyba tylko my we trzy... Chociaz dziubalik cos sie nie odzywala dzis to kto wie czy nie we dwie zostalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
oooo dziubalik jestes. Nie wiem czy wczyta mojego poprzedniego posta ale juz pisalam ze chyba cos sie u Ciebie dzieje, bo nie odzywalas sie... A w karcie ciazy na kiedy masz termin? Ja na 15.11. To sw. Trojca pozostala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W karcie mam termin na dzisiaj 12.11,ale raczej nie ma szans aby dziś coś się wydarzyło. Nam ostatnio nawet lekarka na wizycie mówiła że współżycie może przyspieszyć poród, tylko ciężko z tym z takim brzuchem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nelka, a co u Ciebie? W domku już jesteście? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to mam dziś jakiś płaczliwy nastrój :( mąż się mnie pytał czy to dlatego że jeszcze nic się nie dzieje. A ja w sumie nie wiem dlaczego,tak po prostu. Chyba hormony szaleją, cała ciążę było spoko to na końcówkę nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczka
Witam, nam właśnie minął termin porodu mieliśmy na 10.11 i tu nawet nie zapowiada sie na to aby mała szykowała się na wyjście.Jest jakaś mamusia która tez jest po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
Nasza mała w niedziele ma pierwszy tydz za sobą. Powiem wam że pełno wyzwań i nie zawsze tak różowo chociaż uczymy się swoich rytmów i zachowań zachowań. W nocy na razie nie bardzo mogę spać bo martwi mnie jak śpi itd ciągła obawa ze się rozplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc/ monka. Witajcie dziewczyny. My od czwartku jeszcze w szpitalu. Dziś rozstrzygnie się czy wyjdziemy do domu. U was też tak bardzo zachęcają do karmienia piersią? Ja zostałam trochę zlinczowana bo chce dawać małemu mm. Piersi niby pełne ale nic nie leci. Jak mały ssie to płacze z bólu . Więc chyba odpuszczę karmienie piersią. Już usłyszałam tekst ze mleko jest dla cielakow A dla dziecka pierś. Cała w nerwach jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Hej Dziewczynki! Trzymam za Was kciuki, cierpliwości życzę i tego, żeby dzidzie już były w Waszych ramionach :) My od wczoraj w domku. Czujemy się super. Oj zgodzę się z Pauliską, że to wszystko pełne wyzwań, dla nas ta sytuacja jest esktremalnie nowa :) Taki mały skarbek potrafi wszystko zmienić o 360 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
dziubalik ja jednak zrezygnowalam wczoraj z wywolywania porodu:) wieczorem to nie mam na nic sily... Zobaczysz po porodzie jak hormony beda szalec... Z jednej strony WIELKA radosc, z drugiej obawa, zmeczenie... I wtedy sie plakac chce. Hej Dareczka. Ja mam na 15 wiec tez jestem prawie PO terminie:) Pauliska, oby zlecial pierwszy miesiac to potem wejdziecie w rytm, nauczycie sie siebie nawzajem. Monika ja nie slyszalam takich tekstow, moze dlatego ze karmilam piersia, ale pomimo wszystko nie powinnas takich zdan slyszec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja karmilam obydwóch chłopców po roku czasu, ale teraz się nastawiam na krócej, więc nie wiem czy jestem wredna, ale fakt, zetaki maluszek najlepiej jakby ciut pojadł sobie Twojego mleka. Spróbuj może odciągać i dawać z butelki choć przez pierwsze tygodnie? Potem normlanie mleko z proszku, przecież też jest dobre, nie wszystkie matki mają mleko w piersiach, albo mają odrzut taki do karmienia, a ich dzieci są też zdrowe i najedzone ;) Dareczka jedna mama miała na wczoraj termin :) Dziubalik ja też ostatnio beczałam jak kot i zupełnie bez powodu, wkrecam sobie to i owo ciągle, boję się, że zostało tak mało, a coś się może stać itp. Internet nie pomaga jak człowiek niechcący poczyta jakiś artykuł, że dziecku jakiemuś coś się stało ehh szkoda słów. Już niedługo będziemy mieć dzieci przy sobie i się uspokoimy :) Ja przenosiłam synów dużo, jednego 19 dni a drugiego 15, więc to naprawde bardzo indywidualne jest z tymi terminami, ale chyba było mi łatwiej czekać niż teraz jak wiem konkretny dzień cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KochamBłękit,a czemu jednak nie miałaś wywoływanego porodu? jesteś w szpitalu czy w domu? Xx Dziewczyny "po",ale wam zazdroszczę, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa, że już macie swoje szczęścia przy sobie. Pomimo tych nieprzespanych nocy ;) pewnie później będę mówić że tęsknię za tym,ale teraz już naprawdę mogłabym sobie tak nie spać w nocy i karmić i przytulać i wszystko ;) XX To ręką do góry kto został, na pewno Izabela,KochamBłękit,Dareczka (witamy prawiw na mecie ;)) ja i jest ktoś jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubalik KochamBlekit chciała wywoływać poród z udziałem męża hehe, ale jak zrozumiałam wieczorem padła i nie miała siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, nie zaczaiłam ;-) bo któraś z nas miała mieć wczoraj w szpitalu wywoływany. Ponoć w ciąży gorzej się myśli więc proszę o wybaczenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
tak, tak dziubalik Izabela mnie dobrze zrozumiala:) o takim wywolywaniu myslalam.... Ale baterie mi padly wieczorem. Moze dzis:) wczoraj Klasdysek miala miec wywolywany. I sie nie odzywa wiec pewnie jest juz po. Tak wiec z Dareczka jest nas 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamBlekit
znow nie wczytalo mi posta... Albo strona pzeskakuje. Tak tak Izabela masz racje o takie wywolywanie mi chodzilo:) ale baterie wieczoram mi padly... Moze dzis:) dziubalik Klaudysiek miala miec wczoraj wywolywany porod i jak narazie sie nie odzywa wiec pewnie jest juz po... Tak wiec z Dareczka zostalo na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska05
O tak Monika oni właśnie tak zachęcają wręcz zmuszał dziewczynę z mojej sali bo nie chcieli dokarmiać jej mieszanka. Aj no właśnie matka tez trochę powinna się liczyć a powiem wam ze tez juz trochę czuje się uwiazana bo mleko matki zalega długo wiec dzieciaki wisza na piersi. Jakoś musimy się przemęczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×