Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztuje generalny remont mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Ile bedze mnie kosztowal generalny remont mieszkania biorac pod uwagie ze chce go wykonczyc tak srednio materialy tez srednie ani drogie ani tanie wszystko sredni i biorac pod uwagie ze to woj podkarpackie 46 m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak średnio to 20-40 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 100 tys za mieszkanie do remontu generalnego to duzo nie ?bo potyem plus 40 iwyjdze 140 tys co myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_z_Malborka
Jesteście głupi. Co znaczy remont generalny tak średnio? Zastanów się czy kładziesz nowe tynki,regipsy,instalacje ele. wodną , podłogi,okna ,drzwi. Ja swoje mieszkanie wyremontowałem za 10 tyś. Mam nowe drzwi,sufity,okna.Na ścianach gładzie,podłoga w panelach. Powierzchnia 54m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Remont generalny znaczy nowe wszystko doslownie wszystko i prosze bardzo wziasc pod uwagie srednio sredniej wszystkiego materialow jakosci itd itp Dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położenie paneli na takiej powierzchni to jakieś 3/4tyś Ściany w zależności od ich obecnego stanu to koszt 4/8tyś sufity w zależności jakie (podwieszane czy gładzie) 2/4tyś Stolarka okienna oraz drzwiowa w zależności od cen drzwi robocizna 100/300zł od sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w 30 tys sie zmieszcze spokojnie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo ja
Remont jest bardzo drogi....my kombinowaliśmy że co co umiemy zrobimy sami. Malowanie, panele, Jestem zdania ze trzeba korzystać nie tylko z dobrych materiałów ale tez z dobrych akcesoriów takich jak pędzle do malowania i tp. Mój tęśc polecił nam mi super sklep http://www.ciechanowski.pl/oferta . Zaopatrzyłem sie tam we wszystkie akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura; ktoś zrobił podobno za 10k (wolę nie myśleć o standardzie), pewnie wszystko najtańsze i z robocizną szwagra i teścia za darmo i pół litra... 1000 zł/m2 bez własnego wkładu pracy to minimum przy materiałach z półki niższej średniej. 1500/m2 to cena średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym00
Oj remonty sa drogie a wystrój jeszcze droższy chociaż można kupic okazyjnie cos fajnego mi sie udało z panelami http://www.cnc-art.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie remont 65m2 - podłogi do wymiany, glazury, nowe tynki, nowa elektryka i hydraulika, łazienka, kuchnia, malowanie ścian, wymiana drzwi zewnętrzych i wewnętrznych, wymiana okien - 80 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrudnij odpowiednich specjalistów. My zaangażowaliśmy firmę Qualia - http://www.superqualia.pl. Zaproponowali fajne rozwiązania, zrobili co trzeba, a mieszkanie pozostawili w idealnym stanie po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77
Nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy od tego, z jakich materiałów chcecie korzystać. Mnie najbardziej przekonują zawsze elementy w stylu http://www.salonyhoff.pl/kolekcje/wyposazenie-lazienek gdyż w niesamowity sposób łączą ze sobą elegancję i nowoczesność. To widać na pierwszy rzut oka i właśnie takie wyposażenie chciałbym mieć u siebie po generalnym remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jotpeg
Dużo zależy od tego, gdzie kupujesz materiały budowlane. Wiadomo, że jeśli będziesz chciał kupić wszystko w najdroższych salonach, to trochę się wykosztujesz. Ale możesz też zrobić tak, że po prostu kupisz wszystko w hurtowniach, na przykład w http://www.heban.net/asortyment/drzwi i wtedy Twoje koszty znacząco spadną. To zawsze najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
To zależy, na co chcesz postawić. Czy zależy Ci na tanim remoncie, czy na porządnym remoncie. Z doświadczenia wiem, że tanio nie zawsze znaczy dobrze. Zobacz w http://www.salonyhoff.pl/kolekcje/wyposazenie-lazienek jakie rzeczy możesz kupić w takiej cenie. W perspektywie lat to właśnie one opłacają sie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdeleL
ogólnie remont mieszkania jest mega drogi , jeszcze jak Ci do tego dojdzie wymiana okien i drzwi to dopiero zobaczysz . Na szczęscie sa firmy takie jak carpenter.com.pl , która często ma jakies promocje i mozna na prawdę kupić okna czy drzwi w bardzo korzystnych cenach . poza tym jest tutaj nieodpłatny i niezobowiązujący pomiar w przypadku zakupu z montażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michall33
Remont mieszkania wiaodomo, że nie należy do tanich rzeczy. Dlatego zawsze lepiej, jak sie umie coś samemu zrobić albo ma się znajome firmy. Tak jak napisaleś AdeleL, okna to kolejna inwestycja. Ja też wymieniałem okna z firmą Carpenter.pl i jestem zadowolony z ceną i jakości. On mają często promocje, więc warto śledzić i podobnie też pewnie działają jakieś firmy z innymi usługami w przypadku remontu. Patrzcie na jakośc, opinie i cenę- ja tak z robiłem z oknami i wyszła mi firma Carpenter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam od carpenter.com.pl drzwi wejsciowe , okna pcv rownież oczywiście wszystko miałam z montażem , z którego jestem równie zadowolona jak i z jakosci produktów ,które u nich zakupiłam . i zakupiłam je w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wymieniałam okna dachowe w moim domu koszty były mniejsze niż się spodziewałam wybrałam okna z bauen.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt remontu zależy tak naprawdę od wielkości mieszkania i od tego, co chcemy w nim zrobić. Sporo można oszczędzić na oknach, jeśli kupimy je mądrze. Tutaj https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/okna-i-parapety-rolety-karnisze/okna-pcv można kupić okna w bardzo atrakcyjnych cenach, a przy tym są one wysokiej jakości i nie ucieka przez nie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaopatrywaliśmy się w tej hurtowni www.hiperglazur.pl. Super asortyment i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk

Polecam superekipę RS-DOM. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Profeska i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×