Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Paula 26dc ,jeżeli jestem w ciąży powinno coś wyjść ,tym bardziej że jutro mam termin @ ...-nie pomogę z wynikami beta ..Ale intuicyjnie to chyba dużo tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Wyniki sa podane ale tak ze moja znajduje sie w dwoch przedzialach. 3tydz: 5,8-71,2 4tydz: 9,5-750 5tydz: 217-7138 6tydz: 158-31795 Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
BasiekKk cudownie! Ciąża pewna :) Angelowa11 mi na tescie 25mlU nic nie wyszlo dzis czyli 26 dc. Jutro albo w niedziele robie znowu, tym razem wybralam sama i mam 10 mlU :) jesli bede to juz powinno cos pokazac bo wczoraj na takim tescie byl juz tem cien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
BasiekKk super wynik i to jest właśnie porządna beta! Tydzień 5 lub 6 to już do wyjaśnienia na usg :) który to Twój dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Jezeli dobrze licze to 34dc. Wizyte mam w przyszla srode, mam nadzieje ze juz bedzie widac malucha :) o ile zrobi mi usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Przy becie 1000 podobno już widać także powodzenia!! a jak.z Twoimi plamieniami? Ile trwały bo u mnie 3 dzień już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
dlatego chyba odpuszczę te testy owulacyjne bo wprowadzają niepotrzebny zamęt. Mam nadzieję ze uda się i bez tego. Gratuluję dziewczynom, którym się udało i czekam z pozostałymi na 2 kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula plamienia u mnie trwaly cok ok 5 dni, jak na razie ustaly i mam nadzieje ze nie wroca juz. A u Ciebie to plamienie czy krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Paula24, ja na Twoim miejscu zrobiłabym bete jutro, bo po co się stresować niepotrzebnie, może właściwie wzrośnie i Twoje wątpliwości się rozwieją, a stres w niczym Ci nie pomoże. Bedzie dobrze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Pełnienia typowo takie brązowe zazwyczaj po wyróżnieniu lub jak chodzę dłużej, np wczoraj jak wróciłam z badania to się pojawiło, nie ma czerwonej krwi, chyba zrobię jutro o ile się da bo to sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 Aifoz__________33_____________27.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko BasiekKk______ 26 ______5________ 19.12.2016____2 Kushina_______29_______4_______25.12.2016_____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
u mnie bete robią od poniedziałku do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Sprawdziłam i robią od 7.30 do 9.30 także przejdę się a co mi szkodzi, przynajmniej będę już wiedziała na czym stoję... Czekanie jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula święta prawda najgorsza jest niewiedza i czekanie ... Ale jutro juz bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są winiki ....nie jestem w ciąży ....:( :( :( To jest mega miarodajne badanie ...dziś jest 11dpo ,krew już wykazalaby cokolwiek....podlamalam się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa przykro mi :( Ja chyba tez w tym cyklu odpadam.... Zaczelam plamic na razie na jasnoróżowy kolor ale cos mi sie zdaje ze sie nie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Przykro mi dziewczyny :( Becik może to plamienie się nie rozkręci, Angela jaki miałaś wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>0,10 ...ten wynik oznacza ,że nie doszło do implementacji czy jak to się zwie...to jest 11dpo czy jest więc możliwość ze za kilka dni może się jednak okazać że jestem w ciąży ???? Ach ....tonący brzytwy się chwyta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Szczerze to mi beta wyszła 23,48 mlU dopiero w 20 dniu domniemanej owulacji, a tak naprawdę to Bój jeden wie kiedy ja ta owulacje miałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Owulacje miałam niby 23 marca, a beta mi wyszła 12 kwietnia taka, także na moim przypadku widać że cuda się zdarzają, byle by coś z tego cudu wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa11 - ale przeciez mialas cien drugiej kreseczki na tescie sikanym, prawda? Bardzo dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik29 - w dniu, w ktorym miala przyjsc @ moze zdarzac sie plamienie. Uszy do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ostatnio czytałam artykuł o kobiecie ,która była w ciąży z 8 dzieckiem ,każde dziecko z innego ojca ona aktywna alkoholiczka ....dzieciaki w różnych domach dziecka ... I tak sobie pomyślałam ...gdzie sprawiedliwość ...ona pewnie lekarza widziała tylko naporodowce ,nie wie co to to test ciążowy ,co to beta hcg ....Ach.....idę na spacer bo chyba się zaraz rozsypie na kawałki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa11 głową go góry,będziemy walczyć w następnym cyklu! Ja też nie powiem jestem podlamana,.ale niestety trzeba się podnieść i próbować dalej,. Myślałam że ten dzień Skończy się fajerwerkami same.dobre wiadomości... Ale oczywiście musiało się wszystko zepsuć... Trzymajcie się dziewczynki razem damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ech pokręcone to wszytsko :/ jest kreska a potem rozczarowanie... Wogole dziwna sprawa czemu ten cien się pojawił u Ciebie angelowa. Paula w nastepnym cylku będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Oby S992 oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×