Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Kushina! Mega gratulacje i szczerze zazdrosZczę ;) ja robilam wczoraj popoludniu ale nic jeszcze nie wyszlo, wczoraj bylo 8 dpo wiec moze za wczesnie :) ale wam zazdrosZczę tych kreseczek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
Też wam mega zazdroszczę ale przede wszystkim ciesze się razem z wami. ☺ kurcze tak mnie nakręca te forum ale nie da się tu nie wchodzić i nie czytac☺ chyba musze się wyluzować przed następnym razem☺ ja robiłam testy w 21, 22 I 25dc i nic, nawet cienia wiec u mnie na 100 % okres przyjdzie. Do tego dzisiejszy spadek temp i ciągle boli mnie brzuch. Ehh a myślałam że to tak hop i juz będzie. Ale najwyraźniej musze się trochę wystarac. fajnie ze tu jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
GośćD masz dokładnie termin@ jak ja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Wiem i bardzo się cieszę bo przynajmniej nie będę z ty sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
W 2014 roku miałam poronienie mechaniczne lekarz powiedział że prawdopodobnie miałam za niski poziom progesteron były to same początki.później jakoś przestałam myśleć o tym ze chcemy powiększyć rodzinę. Od 8 miesięcy mieszkam w Austrii tutaj mialam okazję być u ginekologa i powiem szczerze ze nie spodziewalam się ze tak się mną tutaj zajmą.chodzę na kasę chorych A traktują mnie jak prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kushina gratulacje !!!!! Super ciesze sie. Ja testuje jutro. No i zobaczymy. Paula trzymaj sie. S992 testuj z porannego moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Trzymam kciuki za was Dziewczyny! I za wasze fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik wiem ale wczoraj Kupilam dwa testy i mnie slusily ;) drugi zostawiam na niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
STARAJĄCE SIĘ nick wiek termin @ KateA92 - 24lata- 29.04 PRZYSZŁE MAMY nick wiek termin porodu BasiekKk 26 ok 19.12.2016 S992 8dpo to jeszcze wcześnie bardzo. Ma prawy nic nie wychodzić ;) Złota w którym dniu cyklu jesteś ? 21 22 dc to również moim zdaniem za wcześnie na testowanie. Kushina moim zdaniem bardzo ładna druga kreseczka ! :) gratuluję ! Mam nadzieje, ze pozarazasz ta ciaza tutaj co niektóre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick wiek termin @ KateA92 - 24lata- 29.04 PRZYSZŁE MAMY nick wiek termin porodu BasiekKk 26 ok 19.12.2016 Kushina - 29 lat - 25.12.2016 S992 - powiem Ci w tajemnicy, ze ja tez zrobilam wczoraj po poludniu test ciazowy, ale taki z allegro i nie wyszlo kompletnie nic, nawet cień cienia. Natomiast dzisiaj rano zrobilam test strumieniowy z rossmanna o czulosci 10 no i wyszly 2 kreski :) Tak ze jednak to wazne, zeby testowac rano, szczegolnie jesli robimy to tak wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Dziewczyny u mnie odpukac plamienie chyba ustalo, teraz jest po prostu wydzielina gesta i mam nadzieje ze plamienie juz nie wroci. U mnie tez ciezko sie oszczedzac, mam w domu prawie 5latka i dodatkowo teraz mnostwo stresu :( Trzymam za wszystkie testujace i starajace sie kciuki, zeby wyszly te dwie upragnione kreseczki :) A! I wpisujcie sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
U mnie też narazie zero plamienia od wczoraj wieczór, źle się dziś Czuje kręci mi się w głowie i mi lekko nie dobrze, może przez ten duphaston, nie wiem sama. Kwaśno mam w buzi jak nigdy, i cały czas mi burczy w Podbrzuszu.. Mnie też możecie wpisać 24 lata termin ok 10 Grudzień ( z ovu wychodzi 14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina dzieki za pocieszenie :) ja tez mam z rossmana o czulosci 10 mlU PINK TEST. Jestem jakoś spokojna, wyluzowana i czekam do niedzieli z testowaniem:) kiedy idziesz na bete? Paula oby dalej tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina dzieki za pocieszenie :) ja tez mam z rossmana o czulosci 10 mlU PINK TEST. Jestem jakoś spokojna, wyluzowana i czekam do niedzieli z testowaniem:) kiedy idziesz na bete? Paula oby dalej tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
S992 tez mialam Pinka z Rossmana o czulosci 10. Zrobilam go bardzo wczesnie bo w 22dc ale wyszedl doslownie cien cienia drugiej kreski ktora widac tylko jak sie dobrze wpatrzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja robilam wczoraj czyli 23 dc tylko popoludniu wiec moze temu :) pogoda cudowna a mo pęka głowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dziewczyny po przeczytaniu wielu artykułów, wątków wiem już ze z moją ciąża jest źle, jestem w 40 dc cyklu beta w normalnie rozwijającej się ciąży na tym etapie osiąga tysiące moja ma 23,48... Jest to ewidentnie ciąża biochemiczna, nawet jak urośnie jutro 66% to i tak to będzie za mało jak na ten dzień cyklu... Jajo może się Zagnieździlo ale coś poszło nie tak... Nie mam już żadnej Nadzieji! Jutro po becie dzwonie do gin i pewnie zleci mi odstawienie leków i czekanie na poronienie samoistnie, narazie już nie mam siły na starania poprostu daje na luz co ma być to Będzie.. A wam życzę Powodzenia i 2 uprawnionych kreseczek! Niech wam się uda! Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula lepiej za dużo nie czytaj takich rzeczy, czasem zdarzaja się wyjatki ale lepiej wyluzować tak jak mówisz, masz swoja dzidzie w domu i postaraj się skupic na niej. A reszta sama przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula nie nakrecaj sie. poczekaj do wizyty u gina. Może taka Twoja uroda?? A może owulacje miałaś później?? Witam nowo przybyłe :) będzie nam raźniej przechodzić przez te wszystkie starania i dolegliwości ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina i inne z dwoma kreseczkami powiedzcie zauważyliście żyłki na piersiach? Mi dzis stały sie jesZcze bardziej widoczne, szczególnie na brodawkach. Nigdy aż tak mi nie było widać, pierwszy raz takie cos zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przeczytałam wszystkie wasze posty. Z wielkimi emocjami. Również jesteśmy na początku drogi. Mam takie jedno spostrzeżenie, nieustannie podkreślacie, że trzeba wyluzować (też tak uważam, ale o tym za chwilę) a nakręcacie się niesamowicie! Nieustanne robienie testów, wyszukiwanie objawów... Zdaję sobie sprawę, że koszmarnie trudno o dystans i luz ale hmm takie ciągłe "testowanie" tylko pogłębia stres i można zapomnieć o luzie. Wg WHO o problemie z płodnością można mówić dopiero po roku ciągłych starań. Po ROKU... U mnie też ciężko z luzem bo np. obiecywałam sobie, że nigdy, przenigdy nie będę czytać żadnego forum, a tu proszę. Niemniej trzymam kciuki za nas wszystkie! Im więcej historii tym gorzej :( u mnie cała masa znajomych korzystała z usług klinik leczenia niepłodności, to nie napawa optymizmem. Ale tak, jak niejednokrotnie pisałyście, każdy organizm jest inny. Pozostaje mieć nadzieję. I luz. Przepraszam za przydługi post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushima gratuluję ,w którym dc robiłaś test ? U mnie dziś 24dc i kreseczka na teście taka bledziutka jakby jej nie było .... Super temat z przyjemnością dołączę Jestem Asia ,34 lata ,drugi cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawów żadnych ...Ani na fasolkę ani na @...testuje po raz kolejny w piątek ,chyba ,że wcześnie j małpa przylezie.....trzymam kciuki za NAS kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej kochane! Mialam dzis piekny sen ... Snilo się mi ( juz drugi raz) ze robiłam test i wyszly mi cudowne dwie krechy:) cos pięknego:) Obudzilam sie i oczywiście pod wplywem emocji polecialam do łazienki, bo jeszcze jeden test czekal w polce no i go zrobilam. Dzis 25 dc, 10 dpo i co? Dupa blada. Nic :( poszlam nakarmic koty, wracam do lazienki wściekła bo przywalilam łokciem w drzwi (bolalo) wyciągam ten test jesZcze raz i patrze ... A tam zrobil się ten cień kreseczki i jest sobie dalej :) musze zakupic trzeci test i za dwa dni powtorze :) ale chyba to do mnie nie dociera ;) Ciekawa jestem kto jutro napisze dobra nowine bo codziennie ktoś ja ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 też mi się dziś śniły dwie cudne kreseczki ....ach......ze słaba kreseczka mam bardzo podobnie ...zrobiłam wczoraj i taka bledzizna mi wyszła ...Dziś jest mój 25dc ...także trzymam kciuki za NAS obie ,chociaż po cichu mam nadzieję ,że mogę Ci gratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa11 ja tez 25 dc :D to jutro albo w sobote powtoreczka testu? :) jesli masz cien tej kreseczki to najprawdopodobniej jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Dziewczyny trzymam za was kciuki żeby ta bledziutka kreseczka zrobiła się bardzo ale to bardzo bordowa.Ja póki co mam daleko do testowania więc czekam cierpliwie.I najważniejsze to nie nakrecam się co ma być to będzie.Kiedyś bardzo o tym myślałam i stało się to co najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
S992, Angelowa - moje gratulacje :D Chyba bedziemy wszystkie rodzic tego samego dnia :P Ps. S992 - tak czulam, ze nie wytrzymasz z testowaniem do niedzieli;) Angelowa - odpowiadajac na Twoje pytanie ja testowalam w 34 dniu cyklu, tylko ze ja mam bardzo dlugie cykle (35 dniowe) i owulacje mialam 24 dnia cyklu (tak mi zaznaczylo na wykresie ovufriend). Wiec de facto testowalam 10 dnia po owulacji. Moja kreseczka tak jak wasze tez nie jest jakas super ciemna, ale najwazniejsze, ze jest:) Ja objawow dalej za bardzo nie mam, moze powinnam sie cieszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushima, s992 też mam cichutka nadzieję ,że ,,spotkamy ,, się na porodowce :) testuje jutro ,chyba że wytrzymam do soboty hihihihi A Wy kiedy powtarzacie test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gosc D ah to czekanie ... Ja tez cZekałam prawie dwa tygodnie na testowanie i pierwsze dni to byla udreka, im pozniej tym szybciej leci :) Mam ladne porownanie z moim negatywnym testem z wtorku ktory jest caly bialy i kreska kontrolka a dzisiejszy pod do "nasze wyczekiwanej" kreseczki jest zabarwiony na rozowo i ta piekna kreseczka:) Dzis bedzie dobrym dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×