Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość D
No niestety u mnie dzień za dniem bardzo się ciągną bo praktycznie cały czas jestem sama bo mąż w pracy a dziecko w szkole.Ale jakoś daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ,najgorsze jest czekanie ... Każdy taki mądry a jak przychodzi co do czego to dziewczyny dwa dni po stosunku już "mają " mdłości,żyłki na piersiach i testują po 10 testów dziennie hahahaha tak my kobiety już mamy i tyle ;) myślę że to dlatego ,że człowiek fixuje troszkę na tym punkcie ...Tym razem objawów żadnych ,nic ...nul..nothing ....tylko ten cień ....ach aby do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992, Angelowa gratulacj***ardzo się ciesze :):) Ja też dziś testowałam.... i dupa.... jedna kreska :(:( no nic @ ma przyjść w sobote. Zobaczymy co będzie.... Paula co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik może jeszcze za wcześnie ,stężenie hormonu ,,ciazowego,, może być zbyt niskie żeby test to wylapal ,także uszy do góry ...wszystkie czekamy na powtórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin____ktore dziecko BasiekKk_______ 26 ______?________ 19.12.2016_____? Kushina________29_______?________25.12.2016______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo jest piekna i czytelna tabelka wystarczy ja cala skopjowac i wklepic w poscie odpowiedzi zeby ja moderowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik ja dwa dni temu tez jesZcze mialam jedna kreseczke a @ mialam miec na niedziele :) poki @ nie ma to jest szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 Becik29________29____________16.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin____ktore dziecko BasiekKk_______ 26 ______?________ 19.12.2016_____? Kushina________29_______?________25.12.2016______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ Becik______29___________16.04 KateA92_______ 24____________29.04 Angelowa11____34____________16.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin____ktore dziecko BasiekKk_______ 26 ______?________ 19.12.2016_____? Kushina________29_______?________25.12.2016______? Skopiowane :) wpisuje się w starajace się ,żeby nie zapeszyc .Mam nadzieję że niebawem przeniose się do przyszłych mam :) Becik kochana idziemy łeb w leb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 Mam taką nadzieje. Kushina Jak u Ciebie?? A jak u Was z pracą?? zamierzacie iść na L4 czy będziecie pracować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 Angelowa11____34____________16.04 Becik29________29____________16.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin____ktore dziecko BasiekKk_______ 26 ______?________ 19.12.2016_____? Kushina________29_______?________25.12.2016______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa dokładnie :) Nie doczytałam, to Twoja 1 ciąża??? Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam ,mam taką pracę ,że w zasadzie mogłAbym pracować do porodu ,zwłaszcza ,że to nie jest moja pierwsza ciąża ....a Wy ? Becik dziecko pierwsze ,ciąż za mną 5 ,...czasami natura decyduje za NAS niestety ... U Was ,która ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
U mnie to będzie druga mam już prawie 11 letnią córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już dwóch synków. Angelowa Dokładnie czasem natura decyduje za nas... sama się o tym przekonałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 Gość D _______32____________27.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin____ktore dziecko BasiekKk_______ 26 ______?________ 19.12.2016_____? Kushina________29_______?________25.12.2016______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 Angelowa11____34____________16.04 Becik29________29____________16.04 Gość D _______32____________27.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin____ktore dziecko BasiekKk_______ 26 ______?________ 19.12.2016_____? Kushina________29_______?________25.12.2016______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zwariuje ,czytam fora i dziewczyny bardzo różnie piszą o tych słabych kreskach ...jedne ,że tak że owszem to ciąża a drugie ,że nie...w moim życiu zrobiłam cała ciężarówkę testów ciazowych i nigdy w polu gdzie powinna być kreseczka ciążowa nie było nic ,choćby cienia cienia gdy ciąży nie było ,natomiast gdy ciąża była ta druga kreska była piękna różowa ,fakt że test zawsze robiłam dzień lub dwa po @....jak było u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa nie stresuj sie niepotrzebnie:) robilas test bardzo wcześnie wiec moze wyjsc jasna kreska:) Ja niestety nie moge isc na l4 bo nie mam umowy :( chodzę sobie tak tylko dorabiać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa11 - oczywiscie ze to JEST ciaza, ja tez nigdy wczesniej nie mialam zadnego cienia kreski. Natomiast jesli sie martwisz to moze zrob bete? Ja dzisiaj powtorzylam test i znowu byla druga kreseczka, wiec juz nie powtarzam, nie ide tez na bete, chyba ze mi lekarz da skierowanie. Becik29 - mam nadzieje, ze jednak w tym miesiacu sie udalo i jeszcze druga kreseczka sie pokaze :) Mysle, ze kazda z nas jest inna, mamy inne stezenie hormonow, wiec nie ma co sie sugerowac. Ja mam prace biurowa, ale dosc stresujaca (wymagajacy klient). Na pewno nie bede uciekac od razu na L4, ale nie zamierzam tez pracowac do porodu. Pewnie sie to jakos wyposrodkuje. Ja na razie jeszcze troszke nie dowierzam i boje sie, ze @ jednak przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja też zaczynałam od bladej kreski, wczoraj wieczorem też blada z tym że ja po tygodniu od Spodziewanej @, beta niziutka także testy też nie mają prawa wyjść mocne, ja prawdopodobnie mam ciążę biochemiczna, dziś beta rano zrobiona popołudniu wynik, ale nie mam już Nadzieji... Znów pojawiło się plamienie ewidentnie organizm próbuje się oczyścić a duphaston nie pozwala... Po wynikach dzwonie do gin pewnie zaleci odstawienie leków, mam Nadzieję że chociaż obejdzie się bez lyzeczkowania... A wam dziewczynki gratuluję serdecznie,chociaż wy mi poprawiacie humor swoimi kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Kushina ja tez raczej bety nie bede robić. jeszcze raz gratki. A u mnie jak nie ten cykl to nastepny. Mam wrażenie że mój brzuch jest cały czas napięty..... No i mam wrażenie że częściej sikam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa11 idź na betę,.z tymi testami jest różnie a tak Będziesz miała czarno na białym :) ale mnie się wydaje że w ciąży jesteś tylko hcg jeszcze ma małe stezenie :) Becik u Ciebie też przecziwam 2 kreseczki poczekaj jeszcze parę dni,napewno Wyskoczysz z dobra nowina! 3 mam kciuki mocno i nie puszczę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
STARAJĄCE SIĘ nick___________ wiek_________ termin @ KateA92_______ 24____________29.04 Aifoz__________33_____________27.04 PRZYSZŁE MAMY nick__________ wiek_____tydz,ciazy____termin____ktore dziecko BasiekKk_______ 26 ______?________ 19.12.2016_____? Kushina________29_______?________25.12.2016______? Angelowa bedzie 2 spoko :) Jak cos jest to jest blade czy nei to jest :) rób druga ciężarówkę testów:) POdobny wiek:P Paula w porządku? Becik bedzie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Paula będzie dobrze!!!ja jak poronilam to byłam u lekarza to powiedział mi ze ciąża była na tyle wczesna ze obeszło się bez szpitala dostałam tylko tabletki na silne krwawienie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Beta przedwczoraj 23,38 ml dziś 36,37 ml przyrost bodajże 56% słabo, gin kazała czekać do Poniedziałku i powtórzyć badanie, jak się krwawienie nasili to na Oddział, wspomniała o ciąży Pozamacicznej... Już nie mam sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×