Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Becik29
Paula trzymaj sie. Nie odpuszczaj. Bedzie dobrze. S992 czasem może wystapic takie plamienie w dniu spodziewanej miesiaczki i jest to raczej normalne. Ale ja jak najszybciej poszlabym do gina po dupka lub luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja to już bym chciała chociaż nowy cykl zacząć a nie mam jak do wtorku muszę czekać i Zobaczyć co gin powie, mam Nadzieję że to nie pozamaciczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik wiem wlasnie o tym poczytalam... Tylko ze u mnie gin jest tylko srody czwartki i piątki:( a wogole to jeszcze pewności nie mam ze to ciąża bo kreska byla slaba. Jutro rano zrobie test i jak bedzie pozytywny to gin dopiero w środę... Teraz ide sie polozyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula i Becik a was przy plamieniach bolał brzuch jak przy okresie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie straszysz, mysle ze to jednak okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Witam mogę dołączyć?to mój pierwszy cykl starań o dziecko,wsumie to jeszcze się nie starałam bo owulacja przedemna.Pewnie i tak się nie uda bo posiadam tylko jeden jajnika i jajowodu drugi mam usunięty:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonne1986
Witam. Też jestem tzw. "staraczką" Wlasciwie to od 3 lat. I nic. Cholerny @ ciągle przychodzi jak w szwajcarskim zegarku. Za kilka dni skończę 30 lat i mam świadomość, że wiek mi nie pomaga. Mam już synka 7 letniego ale chcieliśmy z mężem jeszcze jedno dziecko. Oboje już chyba jesteśmy pogodzeni z porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonne1986
Witam. Też jestem tzw. "staraczką" Wlasciwie to od 3 lat. I nic. Cholerny @ ciągle przychodzi jak w szwajcarskim zegarku. Za kilka dni skończę 30 lat i mam świadomość, że wiek mi nie pomaga. Mam już synka 7 letniego ale chcieliśmy z mężem jeszcze jedno dziecko. Oboje już chyba jesteśmy pogodzeni z porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Mnie raczej nie bolał brzuch czasem zabili ale to takie delikatne bardzo, plamienia nadal chociaż bardzo mało.. I czuje mam bardzo opichnieta pochwe w środku.. Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Ja też mam synka 4 letniego:-)teraz zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, ale strasznie się boję że z tym jednym jajnikiem będzie bardzo ciężko:-(jakoś nie umiem myśleć inaczej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja juz sie pogodzilam ze przyszedl okres. Piersi przestaly bolec i żyłki znikły... W sumie cieszę sie tylko z tego powodu ze dzidzius nie bedzie z samego końca roku, tylko z poczatku, ze stycznia :) Zatem za tydzien do dzieła! Jak policzyć że dzis przyszedl @ to uwulacje musiałam miec 2 kwietnia a myśmy zaczeli od 3 wiec jajeczko nam ucieklo w tym cylku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Witam wszystkie nowe dziewczyny :) A za smutne dziewczyny trzymam kciuki zeby wszystko jednak ok bylo :) Mnie przy plamieniu brzuch nie bolal. Teraz zaczely bolec piersi i tez mam takie uczucie jak Ty Paula odnosnie "tego srodka". Nie moge sie srody doczekac. I zastanawiam sie kiedy oglosic najblizszym ciaze jesli wszystko bedzie ok, w pierwszej ciazy czekalismy do 12 tyg ale teraz chyba tyle nie wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hmm pozatym wczorajszy test 25 mlU nie pokazał niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
S992 a okres już dostałaś?czy tylko plamienie?jak plamienie to jeszcze nic straconego ,moja znajoma 3 miesiące miała plemienia w dniu spodziewanej miesiączki, testy negatywne myślała że się nie udało.O ciazy dowiedziała się w 16 tc na rutynowym badaniu:-)była w szoku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gośćpuma pierwsze bylo brazowe plamienie a teraz już jak normalny okres. Do tego ból jak przy okresie chociaz mniejszy niz przy ostatnim. Zawsze tak mam zanim sie rozkreci. Przed wczoraj na robilam test 10 mlU i niby tam byl cien kreski ale teraz już sama nie wiem. Wczoraj na teście 25 mlU byla tylko jedna kreska ale myslalan ze to jeszcze za wczesnie zeby pokazalo. Objawy niby jakies mialan bo rano mnie mdlilo i krecilo się w glowie a do tego zylki na piersiach jak nigdy ale widocznie za bardzo sie nakrecilan:) to dopiero nasz pierwszy cykl starań i to od polowy dopiero wiec luzuje i teraz postaramy sie od samegk początku:-) takze glowa do gory bo za bardzo sie nakrecialm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
S992 napewno ci się uda trzymam kciuki:-)ja o pierwsze dziecko starałam się rok,po roku dopiero się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :) Mam podobnie jak Ty Paula ,skoro ma być kolejny cykl to niech już @się pojawia ....wygląda na to ,że i u mnie owulavja nie była wtedy gdy sądziłam ,że była ,więc ... Okresu narazie brak ,natomiast czuję brzuch od czasu do czasu i piersi więc @ się zbliża ...Trzymam kciuki za Was wszystkie ,spojonego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 więc chyba przechodzimy na nastepny cykl. Chociaz mi mama mowila ze jak byla ze mna w ciazy to miala jednen okres.... Ja chyba jeszcze przerestuje jak sloncze krwawic.... Paula a jak u Ciebie??? Testowalas jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja jutro testuje zeby miec pewność czy to okres czy co. Mam test 10 mlU wiec wynik bedzie pewny. Także byle do jutra i bede wiedzieć:-) juz ochlonelan z emocji i co bedzie to sie z tym pogodze na spokojnie :) Jutro wraca mąż i bedzie lepiej :) chociaz nie chce sie przy nim rozkleic bo on tez wierzyl ze sie udalo :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ,że coś w tym jest ....moja mama będąc ze mną w ciąży krwawila mniej więcej przez pierwsze 3 m-e ,nie miała stresa ,bo po prostu nie podejrzewała ze jest w ciąży :) także teoretycznie wszystko się może okazać jeszcze ....tak jak mowie tonacy brzytwy się chwyta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonne1981
Moj znienawidzony @powinnam dostać wczoraj ale na razie go nie ma. Jest za to mega infekcja grzybicza i mecze się już 3 dzień. Biorę leki w globulkach które miałam w razie draki schowane w torebce. I zaczynam odczuwać bole brzucha na @ - typowo krzyżowe. Widziałam już u siebie mdłości w tym miesiącu, miałam zawroty glowy, zgagę itp. Ale bole zwiastujące @ nie kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik a po co testować? W ciąży jestem jeszcze ale albo ronie albo to ciąża Pozamaciczna, beta nie przerasta prawidłowo więc z fasolka jest coś nie tak we wtorek dowiem się co mam robić dalej, pewne odstawić leki i czekać na rozwój sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Yvonne1981 ja tez mialam obiecujące objawy a przyszla @ i to dzień wczesniej niż powinna. Test negatywny wiec głęboki oddech i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Hej dziewczyny Ja w ubiegłym cyklu też miałam wszystkie objawy bo @ miałam od 37dc... Więc już się nakręcałam i codziennie robiłam testy... ale drugiej kreski brak :| w tym cyklu postaram się nie dać zwariować i nie będę doszukiwać się objawów ( będę sie starać :-)). Miłej niedzieli kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) @ brak w dalszym ciągu ....w nocy bolało mnie podbrzusze tak jak na malpe ale teraz jest spokój ...czekam nadal ....przyjemnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Dziewczyny przykro mi :( nast razem musi sie udac! Czy ktos tu w ogole ze mna jeszcze zostal? Wiecie co? Wczoraj wieczorem lezalam i tak sobie myslalam ze beta u mnie taka wysoka i ze to moze ciaza blizniacza... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Basiekk ja bym chciala blizniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
hej. u mnie @ rozkręciła się na maksa... więc pewnie ciąża obumarła.... no nic czekam aż @ się skończy i działamy. Najwyżej będę styczniówką :P Angelowa robilaś test?? Trzymam kciuki za Ciebie S992 To my zaczynamy razem, @ dostałaś w piątek?? jesteśmy na podobnym etapie. Uda się w kolejnym cyklu zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×