Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość BasiekKk
Paula, trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku, zeby Ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
BasiekKk a jak twoje plamienia Ustąpiły? Robiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula nie robilam jeszcze bety. A plamki jakies na wkladce mam caly czas ale to juz bardziej takie kremowe jasne i w malych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Ją się staram 6 miesiącu i nic...co miesiąc mam nadzieję że się udało a tu ciągle ta zlosliwa@.Dziś IDE do ginekologa może czegoś się dowiem.Szczerze boje się jak diabli.Ten gin zajmuje się też nieplodnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 - musisz myśleć pozytywnie i powtarzać sobie, że wszystko będzie dobrze. Najważniejsze, że byłaś u lekarza, dostałaś lek i zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1234567890 - ja się staram już siódmy miesiąc :( Daj znać jutro co Ci lekarz powiedział. Ja też się zapisałam na 25.04 na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1234567890 - ja się staram już siódmy miesiąc :( Daj znać jutro co Ci lekarz powiedział. Ja też się zapisałam na 25.04 na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula, wierzę że wszystko będzie dobrze ;) dostałaś dupka i teraz wszystko się ulozy ! ;) zobaczysz. Będzie dobrze :) lekarz musi Cię przygotować na wszystko dlatego tak gada.. ale nie martw się, serio ;) będzie dobrze ! Musi ! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Wcześniej byłam u gin na NFZ pani mi powiedziała że bez stresu i jak nic się nie zmieni bym wróciła...ja nie chce dużej czekać..jeśli coś jest nie tak wolę to wiedzieć teraz niż za pół roku...koleżanką mi mówiła że są tabletki które wspomagają owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula bedzie dobrze zobaczysz. Zażywaj dupka i bedzie ok. i myśl pozytywnie. Poztywne nastawienie to polowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Dziewczyny chyba znalazłam forum dla siebie;)Mam nadzieję ,że to będzie znajomość długoterminowa;d Mam na imię Agnieszka mam 28 lat to idealny czas na pierwszą ciążę pod względem emocjonalnym i ekonomicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Staram się, ale nie wychodzi, czemu ta beta taka niska? Nie wytrzymam do pojutrza z następnym badaniem, jak ja mam się nie ruszać i nie przemęczac przy 3 latku... Boże kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula nie masz w pobliżu rodziny? Moze ktos moglby ci pomoc? Jakos cie odciążyć? Albo maz moz niech sobie skombinuje l4? Rozbieżność bety jest duza na poczatku, glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Mąż nie może wziąść L4 Owszem mam Rodzinę przy sobie, ale wszyscy pracują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Troszkę nie ciakawie... Odstaw pranie, sprzatanie i inne d**erele na przyszly tydzien, wlacz dziecku bajki i lezcie w łóżku jak najwięcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1234567890 - czyli masz szanse na blizniaki:) A w ktorym jestes dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Plamienia na wkładce nie widać, ale wczoraj popołudniu też tak myślałam dopóki mnie nie zbadala i nie wyciąnela całej brudnej Rękawiczki, dalej ta beta nie daje mi spokoju ewidentnie za niska gin powiedziała że bardzo malutka...kurcze kazała betę Powtórzyć w piątek ale ja jutro już pójdę powinna przynosząc conajmniej o 66% jak nie to już Będzie Wszystko jasne, miała któraś z was tak niska betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Gratuluję Kushina :) zuch Dziewczyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Hej dziewczyny bardzo bym chciała przyłączyć się do waszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Kushina gratulacje! :) Na kiedy termin Ci wypada? Dziewczyny moze zrobimy sobie taka tabelke gdzie kazda wpisze przewidywany termin porodu lub @, wtedy bedzie tak przejrzyscie i juz bez dopytywana kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Od pewnego czasu obserwuję was na forum i jestem pełną podziwu dla was i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny którym się udało i tym co czekają na upragnione dwie kreseczki na teście.mam nadzieję że mnie się też uda i będę mogła się z wami podzielić naszym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Becik ja testuję tak koło 27 wiec wiesz jeszcze jeszcze... S992 to wg mnie prawie pewne :) ale czekam na info dziś:P. Paula przykro mi ale dalej uwazam ze bedzie dobrze:(... Moze wiesz skup się na tym zeby go nei podnosić , jakies wiesz czytanie granie na podłodze zebys mogła tak na boku sobie lezec ... Mój podobny diabeł a jeszcze nie ma 2 lat...Kushina gratulacje. Duzo dziewczyn nie am objawów. Który to byłby tydz? Ja od 6 miałam zgage i słabośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiekkk - termin porodu wypada na 25 grudnia... Ups:P Mozna faktycznie zrobic taka tabelke, a Ty umialabys ją zrobic? Aifoz - tydzien chyba czwarty, ogolnie jestem 10 dni po owulacji, dlatego troche sie dziwie, ze juz wyszla druga kreseczka i to calkiem niezle widoczna ;) Jakies 10 minut po zrobieniu testu zaczelo mi sie robic troche niedobrze i tak mam do teraz, ale moze to autosugestia ;) Ech, dalej troche niedowierzam. Gosc D - witamy i zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Kushina ja tez jak zrobiłam test to mnie dopadły objawy to chyba podświadome. Wcześniej tylko udało mi sie zasnąć między przystankami - czyliok 2 min a czułam się jakbym spała pół nocy tak ciężko mi sie było obudzić. Ogólnie czułam się jakbym miała zachorować . Padłam z nóg. Poszłam po test bez kasy i bez karty. W sklepie dopadła mnie dzika k***ica ale stwierdziłam ze muszę wrocic po test.. no i wróciłam i wyszło.:) Wiec wiesz od teraz bedziesz maiła objawy:P. syzbko ci wyszło wię moze ciąza starsza:). To jeszcze bys sie na grudzien załapała? Witaj gosciu D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
ok dziewczyny, robie tabelke :D kazda po prostu niech ja u siebie skopiuje,wklei i uzupelni swoje dane :) STARAJĄCE SIĘ nick wiek termin @ PRZYSZŁE MAMY nick wiek termin porodu BasiekKk 26 ok 19.12.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
troszke malo czytelnie wyszla ta tabelka ale inaczej nie chce mi wkleic bo jest napisane ze spam :/ ale niech bedzie chociaz i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Bardzo wam dziękuję!to teraz mogę napisać o moich staraniach.w sumie to pierwszy nasz pietwszy miesiac starań.Moje cykle sa dosyć reguralne co 28-30 dni.27 kwietnia mam dostać @ więc zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota007
A mi spadła temperatura i pewnie zaraz okres przyjdzie, dzisiaj jest termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×