Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

BasiekKk - wypada mi wstępnie na 25.12, ale to jeszcze nie potwierdzone przez lekarza. Wiesz, u mnie to początek 5 tygodnia, pewnie pod koniec tygodnia też będę mieć coś koło 2900. A dlaczego tak się boisz bliźniaków? ;) Ja uważam, że to super sprawa. Ok, pierwsze 2 lata może być ciężko, ale potem bawią się razem, zajmują sobą i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
I po wizycie, gin narazie nic nie widzi, macica typowo ciążowa, jajniki czyste w czwartek mam powtórzyć usg, bo miałam podobno pełne jelita, u mnie to do zapłodnienia musiało dojść Góra 2,3 tyg temu bo ja mam w stosunku do was maleńka bete 137,91 mlU więc nic Dziwnego że nic nie widać na usg, podobno teraz wysyp takich pacjentek z niską beta, gin Powiedziała żebym betę powtórzyła dopiero w poniedziałek bo inaczej zwariuje i ma rację! To Tyle u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula to pozostaje Ci uzbroic sie w cierpliwosc i czekac-bedzie dobrze :) Kushina mam juz jedno dziecko w domu i majac miec niedlugo drugie boje sie wlasnie jak to bedzie ze starszakiem, to taki synus mamusi i tatusia wiec boje sie jego reakcji kiedy bedzie mial rodzenstwo i nie bedzie juz jedynakiem. A jak mialabym miec blizniaki to juz calkiem czulby sie odrzucony, a ja bym chyba zwariowala :O chociaz maz mi caly czas mowi ze chce teraz blizniaki, to jednak ja wole jeszcze dwojke ale pojedynczo w odstepie kilku lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciesze sie razem z Wami. U mnie @ sie kończy czyli rozpoczynamy nowy cykl starań. Paula Super że beta zaczeła ładnie rosnąć ciesze się. Aifoz super że w końcu się odezwałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggość
Paula super! bardzo się ciesze na Twoje dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Becik 29 hehe wiesz po mojej urojonej ciazy zeszłomiesięcznej to jakoś tak się wkurzyłam i nie chciało mi się o tym pisać:) Paula extra nie powiem " a nie mówiłam przez grzeczność" A trak dziewczyny z innej beczki Wam napiszę bo dziś rano się zbulwersowałam. Idę na ślub ze strony męża- kuzynka i przypadkiem się dowiedziałam ze istnieją zakazane kolory sukienek : czerwony, czarny, biały, bezowy...bo przyćmią Pannę Młodą... słyszałyście coś tak p********o?.... akurat dobrze ze wyszło bo bym ubrała czerwona bo lubię i mam takie poza tym nie jestem z tych kupujących ciągle na każde wesele inna.. Szkoda mi kasy tym bardziej jak mąż w gipsie uziemiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiech na sali z tymi kolorami jakieś zasciankowe farmazony ,ubierz się kochana tak jak uważasz za słuszne wszystkim i tak nie dogodzisz :) zrobiłam kolejny test ....obiecałam. ze ostatni w tym cyklu ...wynik negatywny :( plamienie się rozkrecilo ...także czekam na koniec i działam ...mam cichą nadzieję że się uda ....czego i Wam życzę zcaleho serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Przykro mi Angelowa ze przyszło:( Wiesz ja nie mam zamiaru wiesz w rodzinie akcji robic tyle ze jakbym sobie piozdowaty roz kupiła albo żółty to nie przyćmi :P taki złośliwiec mi się zrodził i kumpele mi jutro przyniesie kanarkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Kushina i Paula bardzo sie ciesze ze się wam udalo :) Paula teraz widzisz ze nie wolno sie poddawac:) Angelowa miałyśmy podobnie:( blada kreska a potem dup* blada bo nic nie wyszlo:( ale jest kolejna szansa i trzeba dzialac :) u mnie juz prawie koniec @ wiec teraz w tym cyklu juz teraz czas na przyjemniejsze sprawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
S992, Angelowa to działamy. Będziemy styczniówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik29 ja planuje co drugi dzień ale nie wiem czy na dłuższą mete to wyjdzie :D czasem wogole nie mam chęci i lipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Hej! Ja po wizycie u gina, z usg wychodzi 5 tydz i 4 dzien, pecherzyk jest ale serduszka jeszcze nie widac. Kolejna wizyta za miesiac, dostalam pliczek badan do zrobienia i luteine mam brac nadal. Milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s992 my tak się zawsze staramy :P co drugi dzień :P Basiek dobrze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 Becik trzeba miec nadzieje :) tez sie zastanawiam nad przytulaniem co drugi dzień :) ponoć tak jest powiedzmy ,,najefektywnej''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
BasiekKK gratulacje ogromne!:) Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce:D Ja mam nadzieje wielka w sumie to będzie pierwszy poważny cykl starań:) w tamtym sie spoznilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiekKk - fajnie, ze wszystko ok, za miesiac to juz serduszko bedzie na pewno :) A ja mam ostatnio problemy z bezsennoscia, tzn zasypiam normalnie, ale potem budze sie w nocy i juz nie moge zasnac:( Przedwczoraj o 2, dzisiaj o 4. Nie wiem czy to nerwy czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej, Kushina ja miałam to samo, a teraz może już przesypiam noc ale co z tego jak wstaje o 5 i ledwo co dociagam do 6 i już kawę pije, tak od dobrego tygodnia... Powiedzcie mi zaciazone koleżanki jak to jest z waszymi piersiami bolą nie bolą jakieś zmiany na nich? Ja to już nie wiem raz bolą raz nie, raz widzę żyłki mocniejsze raz prawie wygole... Jak to jest u was? Oprócz tego jakieś zachcianki? Mdłości? Zgaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było i widzę że duże zmiany u was.za wszystkie dziewczyny mocno trzymam kciuki.Ale jest pewna sprawa która mi nie daje spokoju.Przed chwilą byłam w toalecie i zobaczyłam na wkladce ze pojawił się sluz zabarwiony na brązowo A do okresu jeszcze trochę bo mam dostać ok 27.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
A dodam jeszcze ze obudzilam się w nocy i miałam wrażenie że mam gorączkę. Dziwna sprawa pierwszy raz mam coś takiego.Dziewczyny pomóżcie może wy będziecie wiedziały coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotoco
Gość D. Nie wiem na jakim etapie staran jesteś ale moze to było zagniezdzenie zarodka ? Pasowało by? A co do piersi, to mnie tez raz bolą raz nie. Gorzej jest wieczorem bez stanika... Zadnych zylek nie mam. No i ja tez mam problem ze spaniem od tygodnia. Budze się ok 5 rano i juz nici ze spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosem
Hej. Dołączam do grona staraczek. Testowanie mam za 4 dni ( powinnam dostać okres). O dziecko staramy się 8 miesięcy i mam nadzieje ze tym razem wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Gosciu D mam tak samo wcześniej pisałam dziewczynom o tym. chyba na 22 stronie wczoraj jeszcze wieczorem miałam taka plamkę wiesz brązową na bieliźnie i na papierze trochę. Oczywiście wsadziłam pod prysznicem paluch bo zawsze na okres to już mam takie " brudy" a teraz nie miałam. Okres najszybciej 24 kw a najpóźniej niby 26. Zobaczymy daj znać czy dużo i czy dalej masz bo ja nie dziś. specjalnie mam wkładkę żeby widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No właśnie zmieniłam wkładkę na nową żeby widzieć ile tego jest i znowu się pojawiło tylko że już ciemniejsze boję się ze to może być za niski progesteron albo już sama nie wiem mam to pierwszy raz a dodam że brzuch mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Dzisiaj jest 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Z tego co dobrze zaobserwowalam to chyba 11 kwietnia miałam owulacje bo tak mnie kół lewy jajnik ze myslalam ze go rozerwie Ale trwało to zaledwie chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
kurde ja tez znów mam ale pozniej nie mam:( Ja sie obawiam ze to okres:( ale poczatek 23 dc to przesada nie? jesli tak to załamka :( ja miałam zawsze co 28 dni z odchyłem na 30 dni cykl ateraz kurde miałąm w lutym 25 dni a w marcu 30... a teraz 23 cos chlapie k***a :(. Daj znac pozniej ile tego bo u mnine takie wiesz po podtarciu lekko wybabrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
kurde masz cykl jak ja i plamienie jak ja ..... serio!!!! dziwne ze mamy obie tyle ze nie wiem ile masz dni w cyklu ale centralnie masz jak ja!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Ja też mam tak 28-30 szczerze mówiąc to czuję się jak bym była pijana.I mnie jest tak dziwnie z tym dłużej plodnym bo on pojawia się zaraz po @a później cisza .ostatnio jak gadalam z mężem to przypomniałam sobie ze z pierwszym dzieckiem zaszlam zaraz po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
U mnie niestety ból piersi ustąpił nie bez powodu.... Zaczęłam krwawic, mam skierowanie na lyzeczkowanie... Poronilam.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×