Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gotoco
Paula. Tak bardzo mi przykro. Współczuję i przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
O nieee Paula strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Paula bardzo mi przykro:-(przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
A ja mam termin okresu na 1 maja:-) czuję że nic z tego:-( nawet nie wiem czy była owu. wydaje mi się ze nie było w tym cyklu:-(nie wiem jak jest przy jednym jajniku czy owu co miesiąc jest czy co drugi.muszę dopytać gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przytulam mocno. Jejku tak strasznie mi smutno ;(. Trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Paula, ogromnie mi przykro. Naprawde wierzylam, ze wyszliscie juz na prostą... Dawaj znać po łyżeczkowaniu jak sie czujesz i co lekarze powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No u mnie brązowy sluz skończył się właśnie czysta krwią więc okazuje się ze tą wstretna @ właśnie się pojawiła.Mówi się trudno przecież jak by mi się udało za pierwszym razem to był by jakiś cud.nie załamuje się i walczę dalej.tylko dziwi mnie jedna rzecz ze przyszla za wczesnie.pozdrawiam was i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula kochana tak bardzo Cię tule...wspieram całym sercem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam Was kobietki czy Wy jesteście w stanie wyczaic na podstawie obserwacji swojego organizmu kiedy macie owulacje ? Powiem szczerze ,że ja nie bardzo ,teoretycznie wiem co i jak ale w praktyce ...cóż ...z tego co pamiatam 0statnią ciążę zafundowalam sobie dzień przed @ ,byłam pewna ze nic z tego nie będzie bo teoretycznie po owulacji ,natomiast w jedną z pozistalych ciąż zaszlam praktycznie w ostatni dzień @ jeszcze krwawilam ...wiem dokładnie kiedy doszło do tego ,ponieważ mój mąż pracuje w delegacjach i nie było ze tak powiem opcji żeby doszło do tego ,,incydentu,, innego dnia ... Dziwne to niesadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Angelowa ja też z pierwszym dzieckiem zaszlam w ostatni dzień @ i z tego co widzę to dni płodne mam zaraz po okresie więc to chyba normalne.każda z nas ma inny organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
A jeżeli chodzi o owulacje to mniej więcej wiem kiedy mam ponieważ boli mnie jajnik A nigdy mnie nic nie boli i z kalendarzykiem sprawdzam więc mniej więcej dni się pokrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula serce pęka jak się to czyta :( myślałam że już dość u ciebie zlych wiadomości i będą same dobre :( trzymaj sie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Paula:( tak mi strasznie przykro. Trzymaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Witajcie dziewczyny. Nie wiem czy mogę się przyłączyć bo już jestem w 15 tyg c. Moje współczucie dla Pauli, gratuluje zajścia w ciążę i trzymam kciuki za resztę. Wiecie tyle tego że nie ogarniam na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Ale tu się cicho zrobiło :( Paula Trzymaj się. Daj znać co u Ciebie. Kushina jak tam?? Jak samopoczucie?? Jak pozostałe dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No u mnie narazie są te plemienia Ale jakoś się nie zwiększyły od wczoraj.Ciężko mi stwierdzić co to może być pierwszy raz coś takiego mam.dodam że to jest mój 27 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewna3096 - witamy :) Zazdroszcze, ze 1 trymestr masz juz za soba. Juz wiadomo jaka plec? Na kiedy masz termin porodu? Becik29 - samopoczucie bardzo dobrze :) Nic mnie nie boli, nie jest mi niedobrze. Jedynie jestem bardziej spiaca, a kawy za bardzo nie moge pic, wiec troche sie mecze w pracy. Obecnie czekam na usg, ktore mam w przyszly czwartek. Groszek powinien byc juz wtedy widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne kobiety sie staraja a inne skrobia na potegę . OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Forum ucichło:( Pewnie za jakies 3-4 tygodnie odzyje jak znow będziemy testować:) narazie pewnie wszyscy ciężko pracują:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushina Czemu nie możesz kawy?? Ja w ciąży piłam jedną. S992 Pewnie tak... Mam nadzieje, że niedługo znów ruszy pełna parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D czasem są takie plamienia w okolicach daty kiedy miała pojawić sie @ trzymam kciuki. Trestowałaś?? Gościu tak już jest.... Jedne starają się latami i nie udaje sie... A inne puszczą się na dyskotece wpadaja i właśnie albo usuwają albo porzucają gdzieś pod śmietnikami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
Becik jeszcze nie testowalam jutro idę kupić test więc w niedzielę wszystko się okaże ale jakoś nie mam przekonania ze się udało.JAk już wcześniej pisalam to był by cud jak by się okazało że za pierwszym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik29 - no wiem, ze w ciąży można pić jedną kawę dziennie, ale nie jest to zalecane, bo ma negatywny wpływ na przepływ krwi przez łożysko, wiec wole dmuchac na zimne :) Poza ty m jak mi sie zdarzylo złamać i napilam sie kawy to potem mialam jeszcze wieksze problemy ze snem (tzn budzenie sie w srodku nocy). Teraz jestem juz taka zmeczona, ze zaraz ide spac i tak sie skonczy piątkowy wieczor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Właściwie to nie wiem co napisać ...kończy mi się @ ,w tym cyklu był wyjątkowo krótki ....i jak to trafnie napisała s992 zabieramy się do pracy :) gratuluję fasolkowym mamusiom ,witam nowe koleżanki i trzymam kciuki za wszelakie testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej wszystkim, ja jeszcze w szpitalu, lekarz postanowił że nie będzie Lyzeczkowal, podobno po odstawieniu duphastonu zacznę krwawic w ciągu kilku dni, może to i lepsza opcja nie będę w żaden sposób uszkodzona przynajmniej Fizyczne, beta spadła do 70 także to już pewne, mam narazie wstrzymać się ze staraniami gin kazała porobić wszystkie badania, dziś popołudniu wracam do domu i będę czekać na straszny finał tej historii, psychicznie jestem załamana, myślę że powrót do domu do syna w jakiś sposób pomoże o tym nie myśleć... Aniołek 21.04.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana moja najważniejsze żeby teraz fizycznie dojść do siebie ,psychika niestety potrzebuje duzo więcej czasu ....jestem z Tobą całym sercem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Przytulam bardzo mocno. Jejku nie wiem czemu tak się dzieje... Angelowa Ja za to miałam mega obfity ten okres... A może jesteś w ciąży?? Ja też już zaczełam starania. szkoda tylko że tak daleko do testowania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa moj poprzedni @ trwal tylko 3 dni i naraz bum i koniec, w grudniu mialam tak samo. Cykle sie mi skrocily do 27 dni. Teraz mialam @ tylko 4 dni wiec tez nawet krótko a pomalu juz chyba widze plodny sluz wiec tez szybko mi to idzie:) Paula trzymam za ciebie kciuki :) wracaj szybko do zdrowia. Moze badania wskażą przyczynę i nastapnym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×