Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Mnie też od jakiś 2 dni bolą jajniki i też się nad tym zastanawiałam, a plecy wczoraj wieczorem tak bolały, że aż się położyłam na podłodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie owulacja :) na początku też tak myślałam mnie też tak bolało i spodziewam się pozytywnego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę sobie wmawiać objawów ciążowych, poczekam te 8 dni jeszcze i się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Też nie chcę sobie wmawiać..... żeby to tylko nie był jakiś torbiel... bo ból dokuczliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu w szczęśliwym cyklu nie miałam absolutnie żadnych objawów ciazowych poza brakiem @ ,u mnie ciążowe dolegliwości przyszły wraz z biciem serduszka maleństwa .Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam robić testy już kilka dni przed @ bo nie cierpię takiej niepewnosci, wolę wiedzieć jak najszybciej niż się łudzić niepotrzebnie. Zaopatrzyłam się w taniutkie testy po 1 zł, więc nie jest mi szkoda. Robię codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu doskonale Cię rozumiem ,ja także robiłam każdego dnia :) co nie zmienia faktu ,że pierwszy pozytywny wyszedł po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12308373
Beta 6,58 to oznacza wczesna ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina29
Aleksandra9125 ja miałam torbiel ktora podczas kontrolnej wizyty znikla tzn samoczynnie pekla w tamtym cyklu od ovu dokuczal mi bol jajnika niemal ze do miesiączki zglosilam sie do gin ale wszystko w porządku w tym miesiącu również towarzyszyl mi ten sam bol a raczej klucie aż przyszla @ może jednak cos tam sie dzialo tylko nie doszlo do zafasolkowania zobaczymy jak będzie u ciebie. 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123083
Angelowa11 dziękuję Ci za odpowiedź :) a więc się udało może za wcześnie na radość ale, aż się wzruszylam z tego wszystkiego :) tyle nerwów i dzisiaj ze mnie to wszystko zeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gościu, ale Angelowa sama pisała, że pozytywny test wyszedł dopiero po @, wiec chyba nie ma sensu wydawac nawet tej zlotowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny widzę ze jest nas coraz wiecej :) u mnie dzis 20 dzien cyklu po powrocie z pracy miałam na bieliźnie taka kulkę śluzu białego wielkości wisienki nie wiem co to było, owu była około 14 dc, zawsze po owu miałam sucho ... Co o tym myślicie ? Czyżby owu sie przesunęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Dziewczyny, Czytam Was od jakiegoś miesiąca i postanowiłam w końcu opowiedzieć o sobie. Tak na poważenie z mężem staramy się od stycznia tego roku. Sprawdzam owulacje (testami) przed każdym @ mam same objawy ciąży...natomiast zawsze @ niestety przychodzi :( . Dodam też, że mam stwierdzone hashimoto i torbielowaty jeden jajnik. Ten cykl jest inny niż wszystkich :( testy nie pokazując owulacji, a już jest schyłek cyklu...poziom tsh rozjechany w cały świat :( , od tego cyklu zażywam inofem...natomiast on ma sprzyjać owulacji, a nie na odwrót. :( :( Czy któraś też tak miała? Dodam, że brak owulacji mega mnie dołuje...bo to oznacza, że ten cykl mogę uznać za stracony :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małła, jak nie ten cykl to następny, kiedyś musi się udać! :) Ile masz lat jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
29 skończone, zbliżam się do 30. Musze przyznać, że nigdy za dziećmi jakoś mega nie przepadałam, a one za mną chyba też...aż tu nagle "cyk" odmieniło się wszystko. Jak osiągnęliśmy z mężem pewną stabilność to i marzenie o dziecku się pojawiło i dzieci do mnie lgną. Tylko jakoś w ciąże nie mogę zajść. Przyznaje się, że zazdroszczę kobietą które z zachodzeniem nie maja żadnych problemów 1 góra 2 cykle starań i ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę czekać do 1 lipca, jak na razie to cały czas mnie bolą jajniki i krzyż, wczoraj myślałam, że umrę, taki ból miałam... może coś z tego będzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
1 lipiec już niedługo :) . Trzymam gorąco kciuki! Czy bóle w krzyżu i jajników masz zwykle przed @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie przypominam sobie, przed @ to mam bóle, ale w dole pleców i to tylko przez jeden dzień... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Mam nadzieję, że się uda :) Natomiast wiem( po sobie), że podświadomość lubi latać figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
A do mnie właśnie przyszła @ no i kolejny cykl nie udany nam mega doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
gość2605: Wielki przytulańce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość2605 nie martw się, najlepiej nie myśl o tym, wyluzuj i następnym razem się uda, wiem, że to nie jest takie proste nie martwić się, ale załamywać się nie można :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 razem sie bedziemy smutac a z nowym cyklem będziemy tulić ah żeby to było takie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Gość2650 przykro mi :( najgorsze jest t rozczarowanie znam to ... Ale nie poddawaj sie walcz tak jak my wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane a tak z innej beczki czy po owulacji gdy staracie się o maleństwo zyjecie normalnie czy raczej zdrowo się odżywiacie nie pijecie alkoholu nie palecie papierosów nie chodźcie na solarium??? Bo tak się właśnie zastanawiam, można się starać np rok i przez rok wszystkiego sobie odmawiacie? To mój pierwszy cykl więc nie wiem czy np przed weselem kogo iść na 5 minut solarium lub czy na weselu siostry wypić toast... kiedy możemy szkodzić maleństwu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ja w ogóle nie pale i nie chodzę na solarium, natomiast po owulacji stronie od alkoholu. Lepiej dmuchać na zimne. Jedyna moja używką jest kawa. Zapewne i ją odstawię po upragnionych 2 kreseczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×