Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiekawskaTeresa

Jak tak możliwe że tyle ładnych kobiet ma konta na kilku portalach randkowych...

Polecane posty

Gość CiekawskaTeresa

I nie mogą znaleźć faceta przez kilka lat? Przecież na tych portalach są w 50% te same twarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele osób ma konta dla picu, a tak naprawdę nie spotykają się z nikim z tych portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Nie ma ładnych kobiet na portalach randkowych. Są natomiast ŁADNE ZDJĘCIA kobiet na tanich, sieciowych burdelach, okraszonych obficie marketingiem z jakąś z du*y nazwą. Takie zdjęcie może być wrzucone w celu: 1. Przynęty dla osób, którym się np. kończy abonament. Specjalny program zakłada parę kont i wysyła jakieś "oczka" (czy inne *uje, nie pytajcie mnie bo nigdy nie miałem konta na portalu randkowym, wszystko znam z badań, materiałów, opowieści oraz wywiadów z pracownikami etc.) - "ofiara" "łapie okazję" i właściciel burdelu liczy hajs :) 2. Przynęty innego rodzaju, najczęściej jakiś pe*ał będzie chciał wyłudzić twoje nagie fotki by sobie pod nie trzepać :) Albo gruba stara lesba - co kto woli :) 3. Fejk założony przez osobę chcącą się dowartościować, trzeba zbierać lajki skąd się da i jak tylko się da - przecież to esencja życia :) 4. Fejk z powodów osobistych - laska dala gościowi kosza, więc ten wrzucił jej fotki do sieci itp. itd. etc. Przez ostatnie ponad 20 lat nie spotkałem nikogo normalnego, kto miałby konto na portalu randkowym - ale oczywiście jest to możliwe, w więzieniach też uczciwi ludzie bywają - ale jeśli mogę coś doradzić - są lepsze miejsca na zawieranie nowych znajomości niż więzienia, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ładną kobietą i miałam profil na portalu randkowym przez długi czas. W końcu skasowałam, bo to było bez sensu. Faceci traktują portale randkowe jako niewyczerpane źródełko darmowego bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie peesdy myślą że na portalu księcia znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×