Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 Dzieci 6 lat, 2 lata, 1 miesiac w wieku 23 lata

Polecane posty

Gość gość

Paranoja czy nie? Niby kobieta szczesliwa, ale wedlug mnie to niezbyt normalne.. Kobieta ma srednie zawodowe, prace ma, dzieciaki z 1 facetem, slub wzieli w wieku 20 lat... Jaka jest wasza opinia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorsza jest dla mnie taka co ma 25 i dala juz 15stu bo ona przeciez karierę zrobi najpierw wybzyka sie a mąż i dziecko to po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ma bardzo dobrze. Lepiej tak niz sie pozniej meczyc w wieku 40 lat z tym wszystkim. Po za tym dzieci maja w miare mlodych dziadkow ktorzy w kazdej chwili moga pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam dwójkę dzieci w wieku dwudziestuparu lat i mam po trzydziestce, dzieci odchowane i wiecie co? tesknie za tym.... jakoś mi szybko zleciało. jak będe miała 43 to dzieciaki już będą pewnie z "gniazda" wyfruwac. mam natomiast koleżankę w moim wieku co ma 2 i 5 latka i powiem wam że jej zazdroszcze. no i ona ma lepsza prace, lepszą szkołę bo ja siedziałam w pieluchach jak ona sobie zycia uzywała. nie do końca tak jest z tym odchowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez urodziłam mając 18 lat i nie żałuję. Córka ma już 7 lat, chodzi do szkoły. Ja pracuje mąż pracuje, dziadkowie chętnie zabierają mała na weekend. Studia zrobiłam zaocznie, teraz mam czas na wszystko. Mogę wyjść do kina z córeczka czy nawet już do fryzjera i zawsze chętnie mamie doradzi :) uwielbiam ją! Nie żałuję tak wczesnego macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13:59 i pewnie drugie będziesz miała ok 30 albo wcale... znam taki typ... na 100% wpadłaś...nie ma tego złego, ale... no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że można jej pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chciała trójkę tylko pózniej. mam dwójkę i mąż nie chce trzeciego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to obchodzi? Jak szczęsliwi to nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×