Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Swoją drogą, zobaczcie jaki wpływ miał Hehgość na swoją przyszłą żonę i co jej "niechcący" przy okazji zafundował poprzez te spirytualistyczne wycieczki. Więc nie dziwi w tym przypadku fakt problemów Wystraszonej kiedy jej Babcia parała się spirytualistycznymi praktykami wróżbiarskimi. W obu przypadkach została zainfekowana bliska osoba, która wcześnie nie otwierała się z ekscytacją w oczach na te astralne okultystyczne wycieczki. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości od kogo pochodzą te nienormalne sytuacje? Od przyjacielskich duchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Autorko a czy masz teraz jakies zwierzatko ? Pisalas ze na brzuchu spal kotek ale nie wiem czy to bylo naprawde czy w twoich snach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech pani przeczyta historie Glorii Polo ona też miała wizje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Autorko znalazlam świetny artykuł. Pan przedstawia swoje wychodzenie z ciala i inna osoba zadaje mu duzo fajnych pytan. Bardzo bym chciala zebys to przeczytała no to moze pomoc ci pozbyc sie strachu. On mowi ze podczas wychodzenia widzi potwory ale nie boi sie ich bo wie ze to projekcja w jego mozgu. To mozg tworzy te postaci. W naszej glowie zakodowane sa lęki i podczas wychodzenia moga ujawnić sie w roznych postaciach ten lęk. To tak jak kuedys pisalam tobie ze te potwory moga byc twoja wyobraźnia. On przestal sie bac bo wie ze nic mu sie nie stanie. Wyslalabym ci link do tego tematu ale nie wiem czy nie uzna za spam. Przeczytalam caly artykuł . Napisze jeszcze tylko narazie ze ten pan mowil ze absolutnie nie trzrba sie bac bo te potwory to jak film czyli fikcja , tyle ze w twojej glowie a nie na ekranie. Przeczytam do konca artykuł i pozniej napisze co on jeszcze mowil :) jeszcze mowil ze probowal z nimi toczyć walkę ale to nic mu nie dalo wiec dal na luz :) czyli nie warto kopać pluć bic tych stworow hehe bo ich nie ma. :):) do usłyszenia. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Mowil tez by nie bac sie paraliżu bo kazdy go ma podczas snu tyle ze nie kazdy go czuje. Gdyby nie bylo paraliżu to podczas snu bysmy mogli krzywde sobie zrobic. Ja np bym biegła bo czesto uciekam w snie i bym napewno zarabala w sciane albo w szybe i wyleciała przez okno. :):) niektorzy czuja ten paraliz bo wychodza z ciala . bede starac sie dochodzić jak teraz zapobiec wychodzenia by autorka sie tego nauczyła. Jeszcze ciekawi mnie lunatykowanie. Lunatyk chodzi podczas snu i to tez jest zaburzenie. On nie ma paraliżu i widzicie gdybyscie nie mieli paraliżu , my wszyscy to bysmy chodxili jak lunatyk i wygladali jak zombi. Moim zdaniem to leb odpowiada za takie hece :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kosmicznego Wędrowca Naprawdę wędrujesz tak daleko? Nie chce mi się przeglądać całego tego tematu,żeby natrafić na Twoje wpisy,bo mądrych napisanych przez innych za mało. Czuję jednak,że Ty naprawdę wędrujesz.Jeśli zwiedzasz kosmos,to naprawdę Ci zazdroszczę. Może kiedyś Cię tam spotkam,ale na razie nie udało mi się opuścić Ziemi. Noż kurcze,zabierz mnie ze sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dobrze Modelko zaraz sprobuje wyslac linka a jak mi sie nie uda to podam tytul linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlam w to co wam wyslalam i to cos innego sie pokazuje. Podam inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
" Strach przed wychodzeniem z ciala - strefa tajemnic " . Tak trzeba wpisac bo link zle dziala. Tamto co wyslalam jest niedobre. Soreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
Jak zaczyna sie temat to jest zdjecie jak lezy dzuewczyna pod koldra i ma reke wysunieta spod pościeli :) jak ktos chce moze tam wejsc i przeczytac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kota dziś Znalazłam tego linka, który się kończy "ezoteryka" A każda ezoteryka = okultyzm = demonologia. Warto wiedzieć kto i z jakiej "działki" wyraża takie poglądy i kto za tym stoi. Tu za tym stoi demon. Dlatego będzie wciągał i zachęcał przez osobę - fascynującą się tymi zjawiskami. A te zjawiska nie są dobre co czym świadczy Wystraszona i Hehgość. I nigdy dobre nie będą. Warto o tym wiedzieć. To jest ogromne zagrożenie duchowe i wiedzą o tym te osoby, które chciały się z tego uwolnić. Np. mój przykład lub dziewczyna z tego linka: https://www.youtube.com/watch?v=QgnYg2Mw7qg Dlatego ostrzegam przed tym zagrożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelko mialas nie wchodzic w ten link bo co innego poszlo. Mialas wpisac tytul ktory ci wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
Skopiowalam a poszedl calkiem inny artykuł, nawet nie wiedzialam ze tamto bylo o demonach. To co napisalam w cudzyslowiu to jest właściwy tytul linku a demonami i diablami nie chce was straszyc. Chodzi mi o wypowiedzi tego pana ktory pisze jak przestac sie bac postaci ze snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
Widocznie jakis ogólny link poszedl zamiast tego co znalazlam dlatego balam sie kopiowac by jakies dziadostwo nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Modelko mialas nie wchodzic w ten link bo co innego poszlo. Mialas wpisac tytul ktory ci wyslalam. x Mówię dokładnie o tym artykule pt. "Strach przed wychodzeniem z ciala - strefa tajemnic" co Ty. Zaczyna się od: ""Bałem się o własne życie, o bezpieczeństwo. Jeśli wkraczasz na nieznany grunt, to strach jest pierwszą reakcją. Pomimo młodego wieku OBE kojarzyło mi się ze śmiercią, z umieraniem" - mówi Robert Noble (jeden z najbardziej znanych podróżników astralnych) w rozmowie z Weroniką Maj. -o- Temat OBE jest coraz bardziej powszechny w środkach masowego przekazu. Czym właściwie jest OBE?" -o- a kończy się zdaniem: Fragment pochodzi z książki "OOBE. Drugie życie poza ciałem" Roberta Noble. Wydawnictwo Illuminatio x i wszystko wiadome... promuje się to bagno celowo. Jak również tu na forum. x i dokładnie ten artykuł ma w linku "ezoteryka": http://m.onet.pl/wiedza-swiat/strefa-tajemnic/ezoteryka,zz1410 a wiadomo, że wszystko pochodzi zakresu "ezoteryka" jest demonologią. I każdy prędzej czy później się o tym osobiście przekona. Dlatego ostrzegam. Nie można wejść do bagna nie ubrudziwszy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Nostradamus
Witam wszystkich super humorku życzę wieczorową porą *-* Pozdrawiam serdecznie Nostradamus :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Ni nie wiem Modelko, cos chyba sie nie zrozumialysmy. Ja tylko chcialam by autorka nie bala sie gdy to gowno ja nawiedza, ze to tylko mozg świruje. Ja w demony duchy diably nie wierze. Stoją na ziemi dwiema nogami. Ten pan tez mowil ze to wyobraźnia w glowie. Milej nocy kochani :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow zablokowali temat czy co? Zwariować idzie z ta kafe € . Gdzie wy jestescie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o przerzut strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witaj Nostradamusie :) dobrze, ze jestes :) ciekawe gdzie podziała sie nasza brunetka i Hehgosc ;) Kosmiczny wędrowca i inni . Dzis ogladalam horror samochodowy. Z samochodami to moje ulubione. Dawno temu ogladalam moj ulubiony ale nigdzie nie moge go teraz znalezc : "samochod zabójca" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybiła 23 . Prosze zapraszam na temat. Juz czas .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Modelka wspomniała o infekcjach. Potwierdzam Niestety mam złą wiadomość. Infekcje nie dotyczą tylko par, rodziny, przyjaciół. A w przypadku par nie przenoszą się tylko, jak sugerowała Modelka drogą płciową. To bardziej skomplikowane zjawisko i znam je z autopsji. Miałem kiedyś znajomego. Żadna przyjaźń, zwykłe kontakty zawodowe. Ten znajomy co noc wychodził z ciała i nie robił z tego żadne halo. Traktował to zupełnie naturalnie, i to "tutaj" i to "tam" dla niego był ten sam dom. Nawet tego nie rozdzielał. Zresztą nie był sam. To cała ekipa rozrzucona po całej Polsce. Na ekipę składało się trzech facetów i jedna dziewczyna. W różnym wieku. Zresztą oni ten "wiek" pojmowali inaczej i dzielili ludzi na młode i stare dusze. Raz byłem świadkiem ich spotkania. Rozmawiali takim szyfrem, że rozumiałem co dziesiąte zdanie :-) Polacy, ale też obywatele świata. Ten koleś, o którym wspomniałem sporo lat spędził w Indiach i Nepalu. Nie przyjął bynajmniej żadnej z wiar, z którymi tam się spotkał. Cała ta grupa była nakierowana na robienie dobrych rzeczy dla innych, wystrzegali się energoterapeutów, jasnowidzów i tym podobnych osobliwości. Uważali, że ci ludzie się sprzedali i w części ich duszy/ciała zadomowił się astral (w pejoratywnym tego słowa znaczeniu). Czasem wspólnie starali się kogoś uleczyć, bez bezpośredniego kontaktu, można by powiedzieć, że wirtualnie. Czasem przeprowadzili kogoś zmarłego "na drugą stronę" et cetera. Dobre duszki :-) Do rzeczy Otóż ten gość od którego zacząłem to mocny facet i bardzo silna osobowość. Pojawił się w moim i moich przyjaciół otoczeniu i zaczęła się natychmiast jazda. Coś co ludziom potrafi się przydarzyć raz, dwa razy w życiu, nagle stało się normą, i to u wszystkich tych znajomych. Można by parę filmów grozy nakręcić. I jak to się nagle zaczęło tak nagle się skończyło. Koleś spakował się i wyjechał w świat. Gdzie? A licho wie? Myślę, że tacy ludzie uchylają wokół siebie wrota i wtedy następuje atak. Takie katalizatory wydarzeń. Oni sobie świetnie radzą z zagrożeniami, ale ci wokół nich już niekoniecznie. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie bawić sie w takie rzeczy jak wychodzenie z ciala czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hehgość Wiem o kim mówisz.Nawet doczekałam się zbanowania na ich nie istniejącym forum,Świat Dusz. Tylko Rozalia była w porzadku.Reszta nie lubiła prawdy.Zresztą nie tylko mnie zbanowali.Dobrze,że to forum zniknęło,bo nic nie było warte,tak jak oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam wszystkich ciepło pozdrawiam Nostradamus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Witaj Nostradamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×