Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
Nie ma diabla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diabla takiego jak nam wmowiono na dziecka to raczej nie ma. Zlo jest na ziemi, jest w ludziach. Jeden z tych to Slowianin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka2322
wychodzenie z ciała to satanistyczne sztuczki więc trudno się dziwić że macie takie koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest! sam słyszałem jak sąsiadka drugiej rano mówiła , że ten co od niej rano wyszedł to szatan nie kogut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka2322
hahah bardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demon Slowianin to rzeczywiscie jest jednym z najgorszych. Wiecie jak on odnosi sie do ludzi na innych tez tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Kotko witaj ;) zaraz bedzie tu kocia ferajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest As , Nostradamus , Hehgosc i wszyscy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszli........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Ale tutaj nikt nie uprawia kotko satanistycznych sztuczek a zreszta teraz satanista to ktos inny niz kiedys szatanista :) autorka ma koszmary ale nigdy nie bawiła sie w diably . Ona jest delikatna i skromna i nie jest glupia by bawić sie w szatana. Tu zreszta wszyscy sa super ludziki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszli... to niech lepiej wejdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie dziadek. Opowiedz bajke na dobranoc . On jest tak straszny i zalosny ze az smiac sie chce. Straszy innych a sam sie boi wszystkiego. Mocny w gebie a serce ma jak myszka drżace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Witam moi milusińscy ;) Wejdę na dłużej bliżej 23.00, bo jeszcze jestem trochę zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej nieprzyjemne sny których doświadczam są związane z opętaniem lub zdominowaniem mnie przez siłę nieczystą – demona, lub złego ducha, tudzież diabła w którego kompletnie nie wierzę. TRZEBA DIABLA kopnac w d**e to pojdzie menda zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Dobrze Asuś kochana bo bez ciebie nie ma tematu :) jestes jak plasterek, jak światełko w tunelu :) taka ciepla mila duszyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
Slowianin chyba zmienil sie na lepsze albo lepsza wersja jego pisze na temacie ;) jakis dobry podszyw hehe . Dziadyga zmienil sie w dziadunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest szczyt bezczelności? Zaśpiewać dziadkowi sto lat na 99 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece starszy pan pyta: - Czy mogę prosić o jedno opakowanie acidum acetylosalicynum! - Chodzi panu o aspirynę - dopytuje się farmaceutka. - Właśnie. Dziękuje pani za podpowiedz. Ja nigdy nie mogę zapamiętać tej nazwy. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam wszystkich i ja wejdę po 23; 00 Pozdrawiam *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiu do dziadka: - Dziadku mam dla ciebie dwie wiadomości dobrą i złą, którą wolisz najpierw? - Dobrą - Dobra jest taka, że na twoich 70 urodzinach będą striptizerki. - A ta zła? - Że będą w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmiejecie sie z kawalow to nie bedziecie o diablach myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To ja od kota dziś Dobrze Asuś kochana bo bez ciebie nie ma tematu usmiech.gif jestes jak plasterek, jak światełko w tunelu usmiech.gif taka ciepla mila duszyczka x Dobrze, że nie jak czopek w du/pie ;) xx Dziękuję Ci skarbie, ale to Ty jesteś naszym poloplasterkiem jak się temat zaczyna rozklejać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Och, rozdawanie pieniędzy ubogim sprawia mi taką przyjemność! - zawołał słynny z charytatywnej działalności człowiek. - Nie ma dla mnie piękniejszego dźwięku, niż dźwięk monet wrzucanych do czapki żebraka. Czuję się wtedy tak dobrze! Po co więc Bóg nakazał czynienie dobra w swoich przykazaniach, skoro sprawianie dobra jest samo w sobie taką przyjemnością, że trudno mu się oprzeć?! -o- Usłyszawszy to rabin Menachem Mendel z Kocka wezwał najsłynniejszego w Kocku złodzieja. -o- - Czy okradanie ludzi sprawia ci przyjemność? - zapytał. -o- - Och, tak! Zabieranie ludziom pieniędzy sprawia mi ogromną przyjemność. Nie ma dla mnie piękniejszego dźwięku, niż dźwięk ukradzionych monet, gdy wrzucam je do mojej sakiewki. Czuję się wtedy tak dobrze! Gdyby okradanie ludzi nie sprawiało mi przyjemności - nie robiłbym tego, ale zajął się uczciwą pracą. Czynienie zła jest samo w sobie taką przyjemnością, że trudno mu się oprzeć. -o- - Widzisz - powiedział rabin do człowieka, któremu czynienie dobra sprawiało tak wielką radość - i dobro i zło mogą w równym stopniu cieszyć tych, którzy je czynią. Złodziej raduje się nie mniej zabieraniem, niż ty - dawaniem. W waszych subiektywnych doznaniach zło i dobro cieszy tak samo każdego z was, jak może cieszyć widok pięknego kształtu i jego odwróconego odbicia w lustrze wody - i dlatego czujecie się tak samo dobrze. -o- Istnieje tylko jedna różnica: gdy czynione jest zło, czuje się dobrze tylko ten, kto krzywdzi, a człowiek krzywdzony - płacze. Gdy czynione jest dobro, dobrze czuje się ten, kto je czyni i ten człowiek, który go doświadcza. -o- I to właśnie z powodu tego człowieka Bóg nakazał czynienie dobra w swoich przykazaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ale dajecie czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Devil to ja Słowianin dziś was nawiedzę ' ¥ ' niewiasty Hola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor zbliza sie 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha czopek w d***e haha ale pojechalas ostro ;) hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znak 666 Devil ~,~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianin jakto nas nie nawiedzisz ? To nie fer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×