Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
http://aronjasnowidzdiagnosta kropka blogspot kropka com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Nie wiem czemu mi link rozszczepiło na dwie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KosmicznyWędrowiec dziś Do Wystraszonej Parę propozycji, które nie wymagają wielkich poświęceń, a może pomogą. usmiech.gif Przed snem zrób to co proponuje Paulina Moskalik na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=6uXwaJQ4pOg x To co - proponuje Paulina Moskalik na tym filmie - to jest właśnie zabawa w energie, którymi ja byłam "leczona". Dokładnie takim samym samym wahadełkiem. Dlatego przestrzegam przed tymi zabawami bo bardzo źle się kończą. Dla mnie się bardzo źle skończyły, dlatego przestrzegam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
As . Czyli jak ktos nie ma bierzmowania to moze cos byc z nim nie tak duchowo ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Kiedys moj tata machal mi wahadelkiem przed nosem bo chcial zobaczyc czy bedzie sie pozytywnie bujalo miedzy nim a mna no i tak zrobil ze podobno sie dogadujemy hehe. Mysle ze specjalnie tak bujal wahadelkiem zebym wiedziala ze ja i tata to dobre relacje hehe. Teraz mi sie przypomnialo jak napisaliscie o wahadelku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję: Bierzmowanie jest to sakrament, w którym Duch Święty udziela się człowiekowi ochrzczonemu jako Dar. Skutki bierzmowania są następujące: - udoskonala łaskę chrztu, - głębiej zakorzenia nas w synostwie Bożym, - ściślej jednoczy nas z Chrystusem, - pomnaża w nas dary Ducha Świętego, - udoskonala naszą więź z Kościołem, - umacnia do świadczenia o wierze chrześcijańskiej słowem i czynem. x Jednym słowem pogłębia zrozumienie i więź z Bogiem. Więc jeśli ktoś nie ma bierzmowania wówczas nie doświadcza tych skutków i Darów Świętego. Tam gdzie jest Duch Święty tam nie ma miejsca na inne duchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Dla moich kochanych ludzikow z tematu piosenka na dobry sen . moj ulubiony przeboj na dzisiejszy dzien. Tylko dla was : Alan Walker " Faded" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Chrzest zmywa z nas grzech pierworodny, a bierzmowanie to taka inicjacja młodzieży i świadomy wybór imienia oraz patrona (dlatego imiona wybiera się wśród świętych i błogosławionych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Poprzednie objaśnienie mi nie przeszło:/ Będę bliżej. 23.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzmowanie to zesłanie Ducha Świętego, a tak dokładniej 7 darów ducha świętego. Bierzmowanie to po Chrzcie drugi najważniejszy sakrament. Reszta objaśnień czym jest ten sakrament i jak ważny jest dla chrześcijan był w poprzednim linku, ale coś go przerwało jak wysyłałam :/ Tu też jest proste objaśnienie: http://www.krolowapolski.kuria.lublin.pl/files/bierzmowanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
a teraz jak zwykle mi podpis nie wszedł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Już w różnych aspektach próbowałam przeanalizować jak Wystraszona może zakończyć wychodzenie z ciała i spotkania z tymi mocami, ale im dłużej piszemy tym mniej mam pomysłów. Możliwe, że brak bierzmowania może mieć tu jakiś wpływ, w końcu w judaizmie jest bar micwa, a u protestantów i anglikanów konfirmacja. Jak narazie nie wiem co może być przyczyną takich doznań w fazie snu. Im dalej brniemy w temat, tym jest trudniej coś poradzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Życzę Wam kolorowych i spokojnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Dobranoc miłych snów *_*życzę Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Dzięki za nutkę *___* Dobranoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Bardzo duze znaczenie ma duchowość czlowieka. U mnie nie duchy nie zmory nie zwidy a sny. Sny odzwierciedlają moja psychike. Po snach wiem ze cos ze mna nie tak. Choroba ciala sygnalizuje bólem zlym samopoczuciem fizycznym a choroba duszy wlasnie zle sny i takie rzeczy jak ma autorka. Mysle ze religia jest po to by ludzie wierzyli , mieli nadzieje, oparcie. Religia jest oparciem. Ja rozumiem As , bo wierze ze jest Bog. Nie wiem jak on wyglada , jaki jest ale wiem ze jest. Mialam kilka sytuacji w zyciu ze wiem ze bylo cos co mi pomogło. Napisalabym ( moze kiedys) ale boje sie ze ktos mnie rozpozna. Szczecin duzy ale..... To nie byly zwykle sytuacje codzienne, to byly sprawy, ze naprawde mialam ochronę przy sobie i to dosc napakowana ochronę ;) hehe jak ci z dyskoteki ;) pozdrawiam kochani dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Wszystko fajnie tylko napisałam już ze mam to od bardzo dawna. Mialam juz tak jak mialam 5 lat gdy do bierzmowania bylo daleko, a ochrzczona bylam z tego wynika ze wszystkie dzieci powinny tak miec skoro nie maja jeszcze bierzmowania. A w mojej miejscowości ksiądz za bierzmowanie woła sobie 200 zł tak nawiasem mówiąc więc nie stać mnie jako uczennice na takie drogie sakramenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
200 za bierzmowaie? To takie zalegle bierzmowanie bo jak wszyscy twoi szli to nie poszlas tak? A normalnie nie kosztuje nic tak? Bo ja bardzo dawno bylam u bierzmowania. Jak to jest z tym bierzmowaniem. Milego dnia wam zycze , w szczecinie straszny wiatr, snow bylo duzo ale nie pamietam co mi sie snilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
Ja byłem bierzmowany i żałuję. Nic dobrego z tego nie wynikło. Jestem zdania że dziecko powinno być pytane, gdy ukończy 13 lat, czy chce być ochrzczone i należeć do Kościoła Rzymskokatolickiego czy nie. Ja do 20 roku życia byłem praktykującym katolikiem, jak napisałem również ochrzczonym, ale nie podobało mi się. Książeczkę do modlitwy i różaniec wyrzuciłem do śmieci. Nie chodzę na Msze i nie przyjmuję sakramentów. Modlę się w domu, według własnego rytu. Wierzę w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Nie zaległe. Wiem bo mój rocznik nie tak dawno miał bierzmowanie więc pamiętam ile moi rówieśnicy płacili, którzy mieli bierzmowanie w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gothic
"... jak napisałem również bierzmowanym" - miało być. P.S. Tobie "gośćwystraszona" oferowałem pomoc, ale nie chciałaś. Więc to coś będzie cię dręczyło nocami do końca życia. Przyzwyczajaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
I 200 zl to nie jest wygórowana kwota, mam znajomych w różnych parafiach i cena za bierzmowanie waha sie od 80-200 zł wśród osób z mojego rocznika które mają bierzmowanie już za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Wole się przyzwyczaić niż płacić za coś co powinno być darmowe, pozatym nie jest to temat o tym w co kto wierzy i wolałabym tego nie mieszać z moimi przypadłościami, ponieważ wyznawca innej religii może znaleźć źródło mojego problemu w swojej religii i radzić czytać Koran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj wchodza rozne osoby i nie zawsze przyjazne wiec musisz sie z tym liczyc wystraszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj raczej nie ma innych wyznawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje 6 częstotliwości solfeżowych: UT – 396 Hz – uwalnianie od poczucia winy i strachu, RE – 417 Hz – odwracanie biegu wydarzeń, ułatwienie przemiany, MI – 528 Hz – transformacja i cuda (naprawa DNA), FA – 639 Hz – połączenie, relacje międzyludzkie, SOL – 741 Hz – budzenie intuicji, LA – 852 Hz – powrót do duchowości. Oobe (obe, eksterioryzacja) – wychodzenie z ciała poprzez duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadomy sen, sen wiedzy, sen jasny, sen przejrzysty czyli świadome śnienie. Świadomego śnienia można się nauczyć. Dzięki specjalnym technikom śniąca osoba może zorientować się, iż otaczająca ją rzeczywistość jest wyimaginowana. Podczas śnienia można zrealizować każde swoje pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre świadectwo, Jezus zwycięża wszystko, stójmy po stronie Króla :) Króluj nam Chryste ! Slowiannin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Gdzieś napisałem wcześniej, że jestem "ateistą od zawsze". To w katolickim rozumieniu. Tak na prawdę jestem wyznawcą "źródła", jakkolwiek by je nie nazwać. W drugim linku KosmicznyWędrowiec wczoraj jest to o czym piszę. Aron/MarekJasnowidz podkradł mi moją filozofię, chociaż jak się tak trochę bliżej przyjrzałem gościowi i jego innym wypowiedziom myślę, że niezły astral zadomowił mu się w głowie, bo to co on na bazie tej filozofii nawymyślał woła o pomstę do "żródła" :-) Aron czy jak mu tam w ciągu kilku miesięcy potrafi zmienić swoje poglądy o 180 stopni, nadawać z zupełnie innego klucza, ale z takim samym przekonaniem i zaangażowaniem. Jego "jasnowidzenia" pomiędzy bajki bym włożył. Ma jakąś robotę do wykonania i to robi, swoich odbiorców traktując za idiotów. Tym niemniej ten link podany przez KosmicznegoWędrowca warto odtworzyć. I na tym dać już sobie spokój z Aronem x Modelka Oczywiście mam dla Ciebie odpowiedzi, ale głęboko muszę się jeszcze zastanowić jak je ubrać w słowa, żeby nie być posądzonym o "deptanie świętości" Cierpliwości :-) Pozdrawiam x GośćWystraszona Zapoznaj się ze wspomnianym linkiem zapodanym przez Kosmicznego Wędrowca. Tylko nie ulegnij charyzmie Arona. Nie warto! ;-) x Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×