Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
As28 dziś Po takim wczorajszym "spamie " wszyscy się boją pisać JAKI spam byl wczoraj . Czyzbym cos przeoczyla As? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnial kot podpisać ostatni post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
A nic ciekawszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Z nowinek pogodowych: dwa razy grad u mnie padał i to w odstępach 20-minutowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
W szczecinie ogromny deszcz i wiatr a wczoraj male granulki gradu przez 5 minut padało ;) pogoda przez trzy miesiace pod psem, wlasciwie 4 miesiace bo zadnej zimy. Jeden dzien padał snieg a po chwili deszcz i po śniegu . Pozdrawiam wszystkich i zycze slonca. Znow nie panietalam snu. Bardzo dziwne. Zbyt dlugo chyba po nocach siedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAbdul
też miałem to o czym temat, i na miasto wyszedłem a tam piękna długonoga blondynka zaprosiła mnie ok północy do siebie na herbate...z walizkami była więc ja te walizy w ręce i do niej na te herbate ....w wieżowcu mieszka.. na 9 piętrze a tu winda nieczynna więc z tymi walizami na te 9 pietro.. i jesteśmy.. ku zaskoczniu memu Blond piękność puka w dzwi i otwiera je wielki facet a ona do niego bądź uprzejmy i daj tu panu 10 zł bo był tak miły i mi walizki przydźwigał .. no i wróciłem do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekaj Abdul. Za tę dychę sobie całe duże opakowanie herbaty sprawisz. Bij pokłony Allachowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Hahahahaha Nawet w najgorszy dzień zawsze poprawiacie mi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dzień wcześniej miałam straszny sen nad ranem, ale to z powodu problemów zdrowotnych mojej ukochanej cioci. Wczoraj miałam na 3 godziny przed snem wspaniałe zajęcie, które poprawiło mój humor ca cały dzisiejszy dzień. Odrestaurowałam dwa pierścionki mojej babci i zrobiłam tym niespodziankę tacie. Może pierwszy raz mi się babcia przyśni normalnie, a nie jako część koszmaru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dobranoc Kochani :) Kolorowych i spokojnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 I na wzajem! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani :) wczoraj abdul narzekał ze go dlugonoga laska wykiwala hehe. Musiał sie żałośnie poczuc. A swoja droga to ten jej kochas jakis niedorobiony skoro nie zszedł na dol by wnieść je te walizki. Przesrany ma żywot z tym wielkim gosciem. To juz bym abdula wolala bo uczynny ;) dopiero teraz przeczytalam wasze posty. Milego dnia milym ludzikom. Zaraz bedzie mila praca, kawka, slonko zaswieci, As dobry pomysl z tymi pierscionkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot zapomnial sie podpisać powyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkołaczek
Ta pełnia księżyca zwana wilczą jest niesamowita. Wczoraj byłem dosłownie oślepiony jego światłem, tak jakby na słońce się patrzyć. Dzisiaj podobno ma być jeszcze ciekawiej. Aż chce się wyć Ale cóż, poczekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrys wczoraj A gdyby ktoś miał problemy z zaśnięciem .. księżyc w pełni i etc. .. xxx To powinien wytępić pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wy jestescie ? Ze tak zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiesci z dreszczykiem cd jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  S
Kafe blokuje temat smutas.:((((Może jutro będzie lepiej. Dobranoc i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest ciagle na podium Moc jest ze mną! Dobrej nocy dla wybranych i mądrzejszych od reszty robocików. Hola :)))) SŁOWIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sie zacial ? Kafeteria zatrzymała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadziuniu opowiedz nam bajeczke na dobranoc napewno znasz fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek zaraz eksploduje Psychiatra potrzebny od zaraz. Bo wulkan eksploduje! Różnych głąbów na kafe widziałam ale ten Słowianin bije wszystkiCH:))))))))))) :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napisz do nas jak bedzies mogla co u ciebie itd pozdrawiamy cie kochana Slowianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej nieprzyjemne sny których doświadczam są związane z opętaniem lub zdominowaniem mnie przez siłę nieczystą – demona, lub złego ducha, tudzież diabła w którego kompletnie nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demon przez którego jestem zdominowany zwykle jest niewidzialny ale czasami objawia się pod postacią sępa. Jeden sen zapadł mi w pamięć. Śni mi się, że leże na łóżku, nagle jakaś nieczysta siła przejmuje nade mną kontrolę, ściąga mnie z łóżka i przyciska do podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce bije coraz wolniej, jednak cały czas słyszę jego odgłos. Od tamtej pory zasuwam zasłony gdy kładę się spać a księżyc jest w pełni, zwłaszcza wizawi. Motyw z księżycem to nie przypadek. Nie bez kozery ludzie przy nim lunatykują gdy jest pełnia. Podczas OOBE – podróży astralnych znawcy tematu ostrzegają, żeby nie podążać w stronę księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śni mi się, że leże na łóżku, nagle jakaś nieczysta siła przejmuje nade mną kontrolę, ściąga mnie z łóżka i przyciska do podłogi. Jestem całkowicie obezwładniony, nie mogę zrobić nic. Jestem sunięty po podłodze, po pokoju,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny, coś naprawdę musi w tym być. Dzisiaj w nocy śniło mi się że demon chce mnie opętać, nie pamiętam tego dokładnie i wiem tylko tyle, że było to dla mnie strasznie uciążliwe, czułam się taka bezradna i zastraszona.to był demon Slowianin:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Najbardziej nieprzyjemne sny których doświadczam są związane z opętaniem lub zdominowaniem mnie przez siłę nieczystą – demona, lub złego ducha, tudzież diabła w którego kompletnie nie wierzę. x Sam widzisz, że mimo ignorancji człowieka jednak diabeł nie znika. On jest i atakuje mimo tego, że ktoś uważa, że nie wierzy. Nie musisz już wierzyć w jego istnienie. Teraz po prostu już wiesz, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×