Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
Chyba bym cos zjadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Pozazdrościć :( Ja nie mogłam mieć ani psa, ani kota. Mama się uczuliła na sierść i dlatego nie mogliśmy mieć zwierząt. Moja starsza siostra ma teraz dwa koty. Jak miała pierwszą kociczkę, to jak przyjechała do nas na urlop, ktoś nam kota z parapetu ściągną. Siostra zapłakana wróciła do Wa-wy i chłopak na drugi dzień przyniósł małą kociczkę. W te same po ponad miesiącu zobaczyłam Lunkę w nocy pod blokiem. Złapałam ją na karmę i w bluzie przyniosłam do domu. Przez ten tydzień cały czas spała ze mną wklejona w moje ciało. Tak się bała, że ją znowu ktoś zabierze i zamknie, że nawet przez sen zakrywała się moją ręką. Po tygodniu chłopak siostry z kolegą przyjechali po Lunkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Chyba już zasypiam, bo mi się kontekst zdania już nawet spieprzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As 28 pieknie napisalas :) masz dobre serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to kota
Hehe to narazie kochani, milej nocy Wam zycze i milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Tak, bo mnie wszyscy w domu obwiniali o jej zaginięcie. Ostatnia ją widziałam, że sobie siedziała na parapecie.. Ale już po takich przeżyciach z Luny się taki dzikusek zrobił. Bardzo fajne było to, że szukała we wszystkich miejscach po domu gdzie jest jej miseczka, czemu nie ma kuwety i jak się trochę oswoiła, to zrobiła sobie obchód po mieszkaniu i poszła się poprzytulać do mojej mamy. Nawet jak się mama trzymała na dystans z Luną, to i tak codziennie dostawała jakieś smakołyki. Ja byłam jej azylem do spania i pilnowała moich rąk, bo to ja sprowadziłam ją znów w bezpieczne miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Też już zmykam. Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z N F
No mam Czarną kotkę, wypisz wymaluj z opowieści ej starej modelki i coś tam o tej niby antenie co donosiła złym ludziom Nerwowa jakaś i trochę futra też sobie wygryzła Wszystkich zagryza poza mną. Czyli nie jest taka zła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
As 28 to nie byla twoja wina ze ona zaginela :) i nikt nie powinien cie obwiniac :) i dobrze wszystko sie skonczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwowa i wygryza futerko. Musisz isc do lekarza z nia. Cos jej dolega. Jutro idz tzn dzisiaj i powiesz nam pozniej co jej dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet nie chce slyszec glupiego wymigiwania sie od niepojscia do lekarza. Usprawiedliwienia tez zadnych nie biore pod uwage. Kocicy cos dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej kotki juz dawno by nie bylo gdybym nie pomogla jej wiele razy. I nie patrzylam wtedy na pieniadze. Sto dwieście czy tysiac nie wazne, kot musiał isc do lekarza. Ma skłonności do zapalenia mordki i przy tym choruja zeby. Kot nieleczony umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z N F
Nic nie dokucza!!! Żadnych pasożytów i tego typu spraw, czyli chorób skórnych Nerwowa i tak oceniło dwóch niezależnych wetów Więc wypraszam sobie podejrzenia o nieumiejętną opiekę! Taka już nerwowa jest i trzeba się z tym pogodzić Kochana i nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Jak Wam się dziś spało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
;) Witajcie kochani . Spalo sie dobrze. Snilo mi sie ze gdzie zabladzilam. Gdzies szlam az w pewnym momencie droga nie mozna bylo isc, poniewaz byly wykopy i faceci powiedzieli ze musze jakas inna droga isc. Szlam sama po ulicy. Zaszlam do nadmorskiej miejscowości, to byl chyba Rewal ale jakis troche inny ale bardzo dobrze we snie go znałam. Myslalam o moim facecie zeby sie z nim skontaktować. Pisalam smsy ale sie nie odzywal. Doszłam do plazy a po drodze stał wysoki dom ktory należał do mojej klientki, rosły kolo niego krzewy z różami jasnorozowymi. Gdy sie obudzilam to pomyslalam ze przeciez zadna moja klientka nie ma domu w Rewalu. A w snie bylam tego pewna. Moj facet nie szedl ze mna w tym snie, szlam sama ale gdy zaszlam na plaże on lezal na plecach ( bylo ponuro, troche ciemno) i widzialam ze cos robi na telefonie. Podeszlam, przestraszył sie i glupio uśmiechnął. Powiedzialam mu ze pisalam smsy a on wogole nie odpowiedział i gdy chcialam by spojrzal w telefon ze wysylalam smsy to ukrył telefon. Pozniej jeszcze mi sie snil ale nie byl przyjazny w moim snie, unikał mnie i nie starał sie by mi pomoc. Nigdy wczesniej mi sie nie snil. Pierwszy raz po 6 latach. Milego dnia Wam zycze kochani. Odowiedzcie co wam sie snilo ;) acha w calym moim snie czulam ,ze zabladzilam i chyba o to w nim chodzilo i nie wiedzialam jaka droga isc do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego ma wydlubane futerko? Widocznie cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam usmiechajmy się od rana do wieczora Na usmiech zawsze dobra pora(*_*) Miłego pełnego radosci i przyjemnosci dnia życzę *-* Pozdrawiam serdecznie wszystkich Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Znowu ten sam sen ? Ale jestem niewyspany*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spowiedz przed ołtarzem ale bez księdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ustanowił spowiedz? Jezus Chrystus słowami tak to by każdy się spowiadał przed ołtarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest okolo 300sekt to jest jak plaga Łapią ofiary potem drązą jak korniki w mozgu Scjentologia religia czy $ biznes €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio tylko spowiadam się przed ołtarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Koszmary senne przerażające motywy zagrożenia niosą jednoznaczne emocje to jest ciemna strona snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Koszmary senne należą do tzw parasomni z jęz greckiego Obdiegający od snu czyli zaburzen snu związanych ze snem REM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostsradamus
*_* Wstałem dziś wykonczony niewyspany znowu ten koszmarny sen na bagnach ?Szkoda że nie plaża na Balii mi się sniła Tym razem gonilo mnie kilka psow czy wilków czarne bestie byly Trwala walka o przetrwanie zapadałem się na bagnach i starałem się wydostać bylo ich tak dużo brakowalo mi sił ale walczyłem dalej Potem się budzę *_*Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Powoli mykam dalej do pracy potem zawitam na chwile *_* Zazwyczaj nie wierzę w znaczenie snów ale ten jest tak bardzo realny Pozdrawiam do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nostradamus... Gonily Cie demony pod postacia tych wilkow itp. Sen ostrzegawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dzień dobry Kochani :) Ja nie pamiętam żadnych snów z dzisiaj, byłam już za bardzo zmęczona. Dopiero się zombie do kawy dobrało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostsradamus
Witam As28 lepiej zombi i kawa jak te wilki Pozdrawiam i smacznej kawusi życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potęga umysłu wychodzenie z ciała Podróż do innego wymiaru samowolne opuszczanie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×