Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
Wiem co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze znajdzie sie osoba, ktora popsuje temat, wszystko bylo ok, wszyscy sie dogadywali, ale komus zaczelo to przeszkadzac, typowe na kafe, moga to byc nawet osoby spoza ktorym przeszkadza temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alarmuję. Achtung Achtung. Nakazuję osobie, ktora niszczy temat odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest autorka jak dodala że tematu koniec? Może to ona pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktoś zazdrosny laduje sie w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty są takie temat padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 typy kto tak piszę Ghotic albo Słowianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że temat padł a było tak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj ktos napisal koniec tematu a potem ze to byl podszyw i autorka napisala ze mozemy pisac co chcemy i ze ktos podszyl sie pod nia a dzisiaj znow zeby skonczyc. Kto nie chce niech nie pisze. Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam 2 typy kto tak piszę Ghotic albo Słowianin Gothic napisal ze temat stworzony przez diabla i ze sa tu potepione osoby i od tej pory sie zaczelo. Mysle, ze Slowianin. Gothic tylko walnąl taki tekst i mysle ze to nie on. On tez by sie nie podszyl. Po prostu tylko tak napisal. Potem kota najechala na gothica ale on byl normalny potem, nie byl zly. I nagle tekst od autorki, ze koniec tematu. Mysle, ze bylo jej przykro za tekst Gothica i dlatego chciala zakończyć . A pozniej sie posypały. Szkoda. Bo moze temat nie byl na temat ale sympatycznie tu bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie wiemy czy autorka nie zrobila sobie jaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tematy po chwili zawsze robia sie nie na temat, to normalne ,ale pozostają ludzie ktorzy sie lubia a tym ktorym to sie nie podoba to niech ida gdzieindziej , niech nie czytają, jedna osoba nie ma prawa niszczyć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno zamykamy temat :( wystraszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Fakty są takie temat padł Skoro padł twoim zdaniem to odejdz i nie nakazuj tego innym, kierownictwa tutaj nie ma , dyrektorem nie jestes, badz sobie dyrektorem w swoim zasranym zyciu a od nas sie odp*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby przebiegł tędy jakiś kociak? Coś znajomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylabym wdzieczna na miejscu autorki, bo kazdy chcial jej dobra i pomoc i jesli ona bylaby tutaj naprawde wczoraj to by sie tak nie zachowala i jesli chcialaby zakonczyc temat to napisalaby to w mily sposob i podziekowala innym za zaangazowanie, bo trafila na dobre osoby. To nieladnie tak olac ludzi. Teraz napewno nozyce sie odezwa, jakis podszyw napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty są w tvn o 19:00 mówią tam źe temat jest No. One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
No dajcie spokój :-) To czy temat padł czy nie, zależy wyłącznie od nas. Ten topik sam z siebie nie gada tylko my :-) I załóżcie na siebie z powrotem nicki. x Szkoda, że kocica się obraziła. Fajna, trochę roztrzepana dziewczyna, ale w tym swoim roztrzepaniu naturalna i miła. Chociaż parę razy pazurki potrafiła wystawić :-D x A w temacie Chciałem nawet As28 podesłać rozwiązanie jej problemów zdrowotnych, jednak z wychodzeniem z ciała robi się poważny problem, kiedy dziewczyny mają dzieci. Obawiają się, że jeśli coś pójdzie nie tak, dzieciaki mogą stracić matkę. Nawet jeżeli dzieje się to w podświadomości i tak skutecznie blokuje próby wyjścia. Zresztą, może w tym żeby sobie pomóc nie potrzeba nawet pełnej eksterioryzacji, więc tutaj jeszcze kombinuję. Może wystarczy sama monreowska metoda synchronizacji? No ale niechcący też można "wystrzelić" i narobić As niepotrzebnych stresów. Jak myślicie? Tzn wiem co Modelka tu odpowie :-) Ale inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chce zostac niech zostanie. Nigdy nie badzcie posłuszni toksycznym ludziom. Niech nie maja wplywu na Was. ;) . Racja przebiegł tedy kot ;) zielonooki jako gosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To że jest zastój w temacie to nie wina autorki tylko tego, że każdy ma swoje życie i swoje sprawy. Nie codziennie mamy czas na pisanie. Mi dużo wolnego czasu pochłania szukanie artykułów i stron na ten temat, aby w sposób obiektywny coś doradzić :) Czasem poprostu nie mam czasu przez cały dzień tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az strach sie teraz logowac w nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kici kici kici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty są takie temat padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgosc proonujesz As wyjsc z ciala? Lepiej nie. Lepiej zeby nikt nie zaczynał bo potem bedzie chcial przestac jak autorka. Napewno sa inne metody by pomoc As

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To się nie bójcie podpisywać. My jesteśmy z Wami od samego początku i znamy was nawet po stylu pisania komentarzy ;) Jesteście cudownymi ludźmi i niech tak zostanie. A wystraszona inaczej by zamknęła temat, bo też wiemy jaka jest sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
gość dziś Fakty są takie temat padł DRO OT HELWETE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Kociczko moja Kochana myślałam, że się na mnie obraziłaś. Mam nadzieję, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
As28 ;) przeczytalam posty na innym temacie :) dziekuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komus zależało, by rozwalić temat. Jednej osobie i nawet wiem ktorej oczko.gif . Internet jest bardzo prosty, troche znajomosci informatyki oczko.gif i wszystko wiadomo . Pozdr szczere serdeczne mile prawdziwe osoby , ktore nie bawią sie w podjudzanie usmiech.gif bede o was pamiętać ... xxx Sami jesteście poniekąd temu winni... Po co podkarmiacie trolownie zamiast zająć się dyskusją na temat? Nie wiecie że nie podkarmiany troll sam zdycha? Zamiast odchodzić z tematu, olejcie prowokatorów, to idioci sami odejdą. p.s. Dobrze by było, jakby stali bywalcy się zaczernili. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×