Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość to ja od kota
As dobranoc :) milych snow. Hehgosc hehe fajnie napisales o poduszce i żółtych oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Ibuprofen prawda. Do tej pory myslalam ze niewinny ale jednak szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam kochani miłego dnia życzę Pozdrawiam Nostradamus *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiochy kafeteryjne
Witamy Nostradamusa i przewracamy się na drugi boczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Ooooo wiedzialam ze wroci Nostradamus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie wrazenia, ze ten temat to prowokacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i temat byl ptowokacja tyle ze 99 procent tematow to prowokacje ale to niewazne,wazne ze ludzie zblizaja sie do siebie i lubia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myslalam ze temat jest prowokcja, jesli autor nie uczesrniczy to tak jest , zawsze mozna sie zorientowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To nie była prowokacja, bo w poprzedniej części autorka często pisała. Dzień dobry :) Jakbyście mieli za miesiąc maturę, to też nie siedzielibyście na kafe, tylko w książkach. Szczególnie, że dziewczyna jeszcze uprawia lekkoatletykę, więc nie zawsze ma czas na siedzenie w domu przed kompem czy w telefonie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem od początku, a nie wskakiwać w temat w drugiej połowie i doszukiwać się prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kota
10:48 zaraz klapa w d**e dostaniesz jak sie nie uspokoisz,zejdz z nas zazdrosniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystoszona
Ten temat to prowokacja. Stwierdzam zamknięcie tego tematu i apeluje o nie pisanie w tym temacie. Ten temat oklapnie sam bo jest tak denny jak wpisy tu. Ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu wpadłeś podszywie. Maturzystka by tyle powtórzeń nie zrobiła a ty gupku nie tylko pisać ale nawet czytać nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kota
12;46 nie jestes autorka, autorka inaczej sie podpisuje, zobaczcie nick, nie zrazajcie sie, ktos probuje zamknac temat ale ci sie nie uda, znudzi cimsie kiedys i odejdziesz a zreszta juz jest ci nudno wiec dlaczrego nie odejdziesz, ja wiem kim jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kota
Z kosciola wychodzi poslubiona para i nagle zaczyna padac deszcz a pan mlody na to: masz ci los, nastepna przyjemnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kota
Policjant zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości. -Dzień dobry. Widzi pani, co to jest? (pokazuje na radar) -Dzień dobry. Nie. Co to? Suszareczka? -He he he. Nie, proszę pani. To jest radar. I co my tu mamy? Widzi pani te cyferki? -140. Widzę. -No właśnie. Prawo jazdy proszę i dowód rejestracyjny samochodu. -Nie mam. -Jak to pani nie ma? -No, bo widzi pan, tak to wszystko się dzisiaj szybko działo...i ten samochód nie jest mój. -Jak to nie pani? -No tak, ukradłam go. Bo jak zabiliśmy tamtą kobietę, to trzeba było jakoś pozbyć się zwłok, a ja nie chciałam brudzić swojego auta, więc ukradłam to i zapakowałam zwłoki do bagażnika. I teraz tak szybko jadę, żeby jak najszybciej pozbyć się ciała. -To ma pani na dodatek trupa w bagażniku?! Proszę wysiąść, ręce na maskę i nie ruszać się! Policjant dzwoni po wsparcie: -Mam tu trupa w bagażniku, kradzież samochodu i przekroczenie prędkości. Za chwilę cała ekipa z ostrą bronią. Dowodzący podchodzi do kobiety: -Ma pani jakieś dokumenty? -Mam, ale w samochodzie w skrytce. Mogę wyciągnąć? Po czym sięga do skrytki, podaje dokumenty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu. Wszystko w największym porządku. -Jak to, to nie jest kradziony samochód?! -Nie, skądże, to mój samochód. -To proszę otworzyć bagażnik. Blondynka otwiera bagażnik, a tam porządek, trójkąt ostrzegawczy na miejscu, koło zapasowe itp... Dowódca zdezorientowany: -No jak to, mamy zgłoszenie, że samochód kradziony, w bagażniku trup... -...i co jeszcze naopowiadał, może że niby prędkość przekroczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Chcialam sobie stworzyć konto ale nie mam czasu wejść na komputer, a na telefonie nie dalam rady, dobija mnie ta technologia. Z gory przepraszam, że tak mało się udzielam, ale jak już As wspomniała - rzeczywiście dużo mam na głowie. Hehgosc z tą astralną kawką bardzo chętnie, ale pod warunkiem ze przegonicie wszystkie zle istoty :D widziałam na stronie jakieś podszywy, swoją drogą już myślałam, że się już nie doczekam własnego podszywu bo aż dziwne było to, że tak długi czas żadnego nie miałam. Ale cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz. Ja napisałam jedynie to ze wcale nie napisałam, że zamykam temat, bo ja tego nie napisałam. Od kota widze, że się obraziliście z Devilem, ale jajo ładne zrobił trzeba przyznać.Pozdrawiam was wszystkich cieplutko. Będę się udzielać gdy znajdę czas i gdy akurat temat nie będzie stał w miejscu, gdyż w takiej sytuacji nawet nie ma sensu pisać bo będziemy się mijać z postami. Trzymajcie się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Witaj autorko hehe, no wrreszcie cos wiadomo, bylo zamieszanie przez podszywa ale juz wiadomo wszystko. Nie obrazilismy sie z Devilem, wyszlismy na troche bo sie namieszalo i oboje troche przeginalismy z tymi wyglupami na temacie. Dobrze autorko ze jestes i ze to nie ty chcialas zakonczyc temat. Pozdrawiam wszystkich i zycze milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Tak jajo bylo z******te, napracowal sie i na innym temacie napisal ze mu bardzo szkoda autorki,ze ma taki problem ze snem. Tutaj sie tylko wyglupial ale to mily czlowiek i sympatyczny. Malo pisalam dzis bo net skonczyl mi sie w tel a z tableta niewygodnie mi sie pisalo i masa bledow. Ale wy tez cos malo dzisja pisaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
No wiecie, stres poświąteczny :-D Te ciała fizyczne mają taką paskudną przypadłość, że choć na chwilę spuścisz je z oka, a w mig przytyją i rozleniwią się :-) Trzeba im teraz jakiś sportowy weekend zaplanować ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Hehgosc fajny tekst :) fajnie was sie czyta :) az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Z tym sportem to dobry pomysl :) bardzo dobry, moje cialo fizyczne tez lubi sobie powciagac kalorii ;) za to lsniaca zoltooka zawsze ma ta sama wage : 3,5 kilo, drobiażdżek maly okruszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Hehgość nie biorę takich niby leków jak srapapy czy ibuprofany, bo to są takie mieszanki chemiczne, które nie pomagają atylko szkodzą. To samo jest z ferweksami i gripeksami - zahamowują objawy chorób i przeziębień lecz nie leczą a przy okazji osłabiają organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ja bym chciała sobie zamówić maraton weekendowego leżenia w łóżku :D O takich przyjemnościach mogę sobie tylko pomarzyć, ale kiedyś przyjdzie dzień, że synek będzie na tyle duży aby mógł sam wyjechać na wakacje do którejś z cioć i wtedy sobie odeśpię :P Oj piękne marzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Prawda z tymi specyfikami do hamowania chorob a ja biore tran i zadnych przeziebien i antybiotykow od wielu lat, As zawsze jak synek zasypia to ty tez pospij wtedy razem z nim ;) sa sposoby by odpoczac od maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×