Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość to ja od kota
Ale ktos popycha fajnie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie o Słowianinie, tylko o gościu po mnie pisałam ;) A Słowianin w wielu tematach tak swoją "elokwencją" się udziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Devil
Witam nocą Devil znowu wrócił^:^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Znowu mi podpis zżarło :[ A popychacze kreatywne dzisiaj są moje z okazji 1 kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
As to nic nie szkodzi :) jutro popiszemy. Z tymi ladowarkami tak bywa. Wiem cos o tym. Milej spokojnej nocy zycze Tobie i synkowi. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
No wlasnie kochani , wszystkiego najlepszego z okazji prima aprilis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Devil
Noc z Devilem ^:^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Devil
Noc z Devilem ^:^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Nie przeszkadzam już w nocnych romansach ;) :P Zmykam spać. Dobrej nocy Kochani i kolorowych, spokojnych snów. A Devilowi samych erotycznych xD Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
As, mi sie wydaje ze Slowianin potwierdził to "odeszlem" ale zapomnial sie podpisać ;) ja tak pomyslalam ze to on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^:^ Miłej nocy życzę pozdrawiam Devil ^:^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Rowniez milej nocy zycze Wam wszystkim. Devil jak widze twoj wpis to mi sie buzka sama smieje. Do jutra dobre ludki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
Witajcie A gdzie reszta? Tylko nie mówcie, że kelnerka nie wydała ;-) Wędrowiec gdzieś przepadł a dość ciekawie zaczął już wchodzić w temat Nostra już tylko wita się i żegna Devil wiadomo, zeza zbieżnego na kocie dostał Kot się rozemocjonował, bo go na wyjadaniu przyłapali :-) x As28 a jakie to Twoje młode jest jeszcze młode, w miesiącach jeszcze czy już latkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Hehgosc ;) pozwol ze dopowiem , kot sie rozemocjonowal ;) chyba sie nigdy z emocjami nie spotkałes skoro uwazasz ze zwykle slowa w spokojnym tonie sa rozemocjonowaniem. Dziwne, ze jak mezczyzna nie umie odpowiedziec na slowa kobiety to nazywa to emocjami ;) oj panowie panowie. Innych przepraszam za moj dzisiejszy tok wypowiedzi , ze musza to czytac. Po prostu niektorym osobom musialam dobitnie odpisac na ich wypowiedzi w stosunku do mnie. Piszcie co chcecie, ja chetnie odpisze po swojemu. Juz pisalam kiedys, ze droczenie sie jest jednym z moich ulubionych zajec ;) . Zaraz nożyce sie odezwą ;) ach . Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nostradamus jest zmeczony po pracy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od kota Nic z tego nie rozumiem :-) ale nieważne ;-) x Owies w doniczce już kotu zasiałaś? Na trawę jeszcze za wcześnie, nie wiem jak to się dzieje, ale nie chce wyrosnąć wcześniej niż ta na trawnikach. Moja za tym szaleje. Jest lepsza od kosiarki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Nic z tego nie rozumiesz hehe ;) ja tez :) a trawę ma moj kot, kupilam jej specjalna w doniczce z kotami , stoi sobie pol godziny przy niej i skubie . Wariuje jak powacha mietowa herbate albo jeszcze lepsze krople mietowe , odjazd, latanie po ścianie z radosci ;) milego dnia Wam zycze i odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj As :):) wszystko dobrze u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ja od kota
Kot sie nie podpisał ;) zapomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dzisiaj mam dzień leniucha :) Nic mi się nie chce, chociaż udało mi się wafle zrobić, pranie rozwiesić i zebrać. Jakiś taki leniwy ten dzień miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Mam nadzieję, że pozostałym ten weekend jakoś lepiej i ciekawiej mija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
As , piszesz ze dzis nic ci sie nie chcialo i nawet napisac tez ci sie nie chcialo do nas ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
A autorka zrobila sie na niebiesko i od tej pory tez do nas nie napisala. Autorko jak sny? Lepiej troche odkad zalozylas temat? Ja gdy pisze z wami to nie pamietam snow, teraz nic mi sie nie sni. Bardzo dziwne. No moze sni sie ale nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Kociczko bo padasz ze zmęczenia, dlatego nie pamiętasz snów. Ja też od dłuższego czasu nie pamiętam snów i często jak mnie nawet syn wybudzi, to nic nie pamiętam. Im człowiek jest bardziej zmęczony przed snem, tym szybciej zasypia i budzi się rano z wrażeniem, że dopiero co kładł się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Fajny popychacz haha wrrrrrrr haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
To zacinanie się stron jest bardzo frustrujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Wyjątkowo frustrujące wrrrrr to zacinanie ; . chyba tylko my zostalysmy na temacie o wychodzeniu z ciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Pierwszy weekend kwietnia to balują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×