Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość
Czekamy na orginalny temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrani przez Devila ^:^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
gość dziś ten temat jest tak kulawy ze sam oklapnie hahaha Sam jestes oklaply i to w wiadomym miejscu wiec ciągnij gdzie pieprz rosnie. Tu oklaplych ludzi nie ma . Dla takich mieczakow miejsca tutaj dla ciebie nie ma. Dzieki Devil za wstawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kota A nie moglibyście sobie założyć z devilem jakiś temat na erotycznym? Nikt was nie wygania, ale wpisów byłoby trochę mniej i łatwiej dotrzeć do ludzi, którzy mają coś do powiedzenia w założonym temacie. Tutaj oczywiście też piszcie .. tylko troszkę mniej .. to nie gg .. błagam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Coś tak mi się wydawało, że po świętach temat padnie. Jak nie skrajne poglądy na nawracanie i cytaty z biblii, to teraz próby romansu Devila :D Za bardzo odjechał temat od problemu Wystraszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja pisalem coś złego jesli tak to jestem Devil jesli ktos ma aluzje nie musi tego czytać Devil i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma problem z tym co inni piszą niech tego nie czyta popieram Devila masz racje nasz panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat robi się kulawy jak maruda się trafi na kafe Devil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Devil nie unoś się. W temacie chodziło o pomoc dla Wystraszonej i takie odskocznie były fajne raz na jakiś czas. Teraz trochę zaspamowaliście temat przez te 2-3 dni. Sama staram się odszukać pewien artykuł dla Wystraszonej, ale coś nie mogę trafić na jego ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc Devil znika by więcej nie przeszkadzać myslę że autorka i tak nie ma czasu na kafe pisać dalej Pozdrawiam wszystkich Devil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As28 masz trochę racji temat jest autorki wystraszonej ale nic zlego nikt nie robil Znikam Devil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat wyczerpany. Zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Też nie miał byś czasu na miejsc przed maturą. Znikać nie musisz, ale możesz chociaż raz na jakiś czas napisać coś na temat główny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
znowu telefon mi się buntuje i zmienia słowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kota To ja z Tylko się nie obraź! :-) Jesteś tak pozytywną istotką, że bez Ciebie ta formuła topiku nie przetrwa :-) Devil Fajne jajo! Gdyby tak dodać do niego zapalnik i zawleczkę, mogłoby być naprawdę drapieżne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Devil masz z******te poczucie humoru. Autorko nie gniewaj sie. Tacy ludzie jak tu leczą rozne przypadlosci i nie ma co sobie brac niczego na powaznie. Zostan autorko. Kochamy cie. Nie odchodz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
Nie odchodzcie nie odchodzcie z tematu bo gdzie pojdziecie a ja umre bez was ;) wracam z roboty, pozniej napisze jestem w teamwaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
A jednak :/ Trzeba sobie skopiować link i usunąć odstęp przy przecinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja od kota
gość dziś Czas dużych przemian będzie na kafe Devil ma plan Rozwalasz na maksa Devil, bardzo pozytywnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Nie piszcie w tym temacie. Temat uważam za zamknięty. Źle zrobiłam że go założyłam. X Piszcie sobie o czym chcecie ale prosze się podemnie nie podszywać! Ja tego nie napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja od kota
Jak stworzycie nowy temat to dajcie tutaj znac :) autorka tez by sie z nami przeniosła . Jaki tytul moglby byc? "Pozytywnie zakręcieni" ;) lub " dla milych" lub jak chcecie. Ja tylko tak sobie pisze w razie czego gdybyscie chcieli zmienic :) . A moze "zagubieni" albo "so Lost " :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Już się przestraszyłam, że masz nas dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja od kota
Autorko ktos podszyl sie pod ciebie? To znaczy ze chcesz bysmy pisali w tym temacie? To tamto ktos inny napisal? Dzieki Bogu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestes kochana. Uratowalas temat :):) i inni tez uratowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Devil jest ok, Devil pisze ok. Kiedy i kto mial cos do niego? Musze przeczytac poprzednie posty na tamtej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Wystraszona w tym linku co mi go kafe rozkleiło jest o tych potworach - cieniach. Jest to odzwierciedlenie Twoich lęków związanych z paraliżem. Może uda mi się znaleźć tą książkę na chomiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
As28 Dałaś linka pod którym się podpisuję wszystkimi czterema rękoma i przystawiam swoją pieczęć ogonem (kota rzecz jasna) I o czym teraz mam pisać? Tam wszystko jest :-) Kiedy wychodziłem starałem się zachować "czystość" i niczego nie czytać w tym temacie, żeby nie skazić doznań obcymi interpretacjami. Teraz na spokojnie wertuję strony i widzę, że wszystko już zostało opisane ;-) A tak między nami. Wychodzisz z ciała? Chodzi mi o Twoje problemy zdrowotne. W OOBE możesz sobie z nimi poradzić prostym sposobem, oczywiście z przeniesieniem na ciało fizyczne. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja od kota
Aaaaaaa dobrze kochani hehe. Nie bede wam przeszkadzac. Przeczytalam posty wszystkie bo z poprzedniej strony wczesniej nie czytalam i przepraszam za glupie teksty. Chcialam tylko podtrzymać temat i posmiac sie. Pa kochani. Swoje napisalam co wiedzialam o wychodzeniu ( to co sie dla was dowiedzialam) . Z Devilem sie wyglupialismy tylko. Piszcie sobie na temat ktory was interesuje. Zycze Wam szczescia i zebyscie juz nie mieli problemow ze snami i potworami. Zmykam na poprzednie moje tematy, ktore olalam bo Was polubilam. Moze kiedys spotkamy sie na temacie, ktory wszystkich nas zainteresuje. ^•^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Kicia nie uciekaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×