Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
po raz 30 piszesz, że się nie będziesz już tu wypowiadać aaaaaaaaaa skoncz wreszcie idiotko XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...i to mowi ktos kto nie zna mnie osobiscie :') Sporo wiem o zyciu. Mimo mojego wieku. Zdziwilbys sie ile juz przeszlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś wiesz... ten wątek jest jak narkotyk. Nie latwo jest od niego odejsc edytowano dziś x jestes uzalezniona,to jest chore,porozmawiaj o tym z rodzicami, moze beda mogli ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I skonczcie mnie wyzywac bo tym to daleko nie zajdziecie.. Porozmawiajmy w koncu na spokojnie, np. o ofierze Kajetana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam lepiej porozmawiaj z rodzicami. Ty tego potrzebujesz, nie ja. Skoro ten watek to jest dla Ciebie hańba, to dlaczego sie tu wypowiadasz? Najwidoczniej tez masz chory umysl... I daruj sobie te zalosne lamentowanie, nic tym nie wskórasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś hehe...i to mowi ktos kto nie zna mnie osobiscie :') Sporo wiem o zyciu. Mimo mojego wieku. Zdziwilbys sie ile juz przeszlam.. edytowano dziś x nie potrzeba znac cie osobiscie , twoje wypowiedzi mowia o tobie wszystko,niewiele wiesz o zyciu i zycie ci jeszcze tak dokopie,ze trudno bedzie sie podniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest forum dla kobiet na ktorym mozna uzywac prostego i potocznego języka. Zapewniam Cię ze wiem duzo o zyciu...sporo juz przeszlam a wiek ma tutaj znikome znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakas psycholka i tez skonczy za kratkami:D jezeli wczesniej nie skonczy sie samobojstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredz dalej. Większych bzdur jak te twoje żałosne i infantylne wypociny dawno nie czytalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yenneffer ciebie tez powinni zwinąc w kaftan i to już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jakas psycholka i tez skonczy za kratkamismiech.gif jezeli wczesniej nie skonczy sie samobojstwem. x na to wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, czy ja zachowuje się w tym wątku agresywnie? czy grożę komus? To wy sie zachowujecie jakbyscie bułki z prądem zjedli. Ile sie jeszcze tak bedziemy klocic? Wiecznosc...? Najlepiej będzie jesli ten temat zostanie usunięty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Yennefffer dziś wiesz... ten wątek jest jak narkotyk. Nie latwo jest od niego odejsc edytowano dziś x jestes uzalezniona,to jest chore,porozmawiaj o tym z rodzicami, moze beda mogli ci pomoc x mysle, ze to dobra rada, powinnas powiedziec rodzicom o twoich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie sobie 45 odcinek ''Rancza''(to taki serial)w tym odcinku serialowa Klaudia przyjeżdża z chłopakiemtrochę podobnym,moim zdaniem do K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje,że podobny do tego zdj.K.w bibliotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ze kajtek taki niby biedny, hajsu nie miał a ciuchy warte majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ten psychol zabijal bogatych, okradal ich i udawal biednego, po nim mozna sie wszystkiego spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak k***a Kulczyka w Szwajcarii tez zabił ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze trzeba powołać Macierewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij myślec yenneffrr to może dojdziesz do wniosku ze mowa jest o całej jego garderobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma do rzeczy? Nie bral ani grosza od rodzicow, tylko sam zarabial, więc mógl sobie pozwolic na zakup takich ciuchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moze ten psychol zabijal bogatych, okradal ich i udawal biednego, po nim mozna sie wszystkiego spodziewac. x to jest mozliwe,pewnie wiele jego zbrodni jeszcze wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze ta cała yenneffer jest najgłupsza z nich wszystkich dobre wnioski nie ma co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×