Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

A niby czemu najgłupsza? :D Bo nie podzielam Waszego zdania na temat Kajetana? Zalosne. Naprawde, nie mam czasu ani ochoty sie z Wami kłocic...piszcie sobie co tylko chcecie..mnie to naprawde nie rusza..i dalej wyciągajcie bzdury z c.h.u.j.a nosorożca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Czekamy aż wróci calipso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było mnie tu bardzo długo. Miałam nadzieję, że wątek umarł. Zastanawiam się co się ze mną działo przez te kilka tygodni i co skłoniło mnie do wypisywania takich głupot. Myślę, myślę i... naprawdę nie wiem. To nawet nie jest tak, że się wstydzę. Po prostu nie rozumiem. Zupełnie tak jak gdyby pisała to inna osoba, ale jednocześnie mam świadomość, że to ja. W sumie to było nawet śmieszne. To czytanie wszelkich artykułów, cenzurowanie zdjęć, przerabianie ich, wyobrażanie sobie, że piszę do niego list, spotykam się z nim w areszcie, jestem obecna na sali rozpraw. Wprost niesamowite, że człowiek może mieć takie pomysły. Oczywiście chodzenie po sklepach i szukanie identycznej kurtki to główny punkt programu. Nie chciało mi przejść wtedy, gdy tego chciałam, a przeszło samo z siebie, niespodziewanie. P.S. Z tego grona najbardziej żal mi Yennefffer. Mam nadzieję, że nie przez mój wątek jesteś w takim stanie. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal ci jej? Serio? Jestes jeszcze wiekszą psycholką niz ona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yenneffer to odpad i defekt spoleczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, to nie przez Twoj wątek... :p bedzie lepiej jezeli będe ignorowac tych hejterow bo w głowie zamiast mozgu mają g.ó.w.n.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś yenneffer to odpad i defekt spoleczny smutas.gif x 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do przewidzenia, ze dziewczynom powoli zacznie przechodzić. Czas leczy rany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie rany? to sa osoby gleboko zaburzone, kieruja sie chora fascynacja :( tak samo jak ten philosoff morderca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu jeszcze zaglądam,ale ciągle nic nowego i ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tutaj mają jakies wyobrażenie o Kajetanie na podstawie jego wyglądu i tekstów, które przeczytały na jego temat. To jest niedojrzałe jarac sie kimś kogo sie nie zna i raczej nigdy nie pozna. Takie rzeczy dzieją sie w podstawówce jak sie wzdycha do idola. Tu mamy do czynienia z morderca, co całkowicie zostało wyparte. Opamiętajcie sie dziewczyny i zacznijcie życ, a wtedy poznacie kogos kto moze byc Kajetanem, ale nie mordercą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jest morderca wcale im jakos nie przeszkadza,przeciez zamordowal kogos innego wiec nie widza zagrozenia,jednak taki psychol potrafi zamordowac kazdego,nigdy nie wiadomo co takiemu do glowy przyjdzie,nawet jego rodzice,siostra nie sa bezpieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba większość się zgodzi,że jest przystojny!!!Pomimo,tego co zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie jest przystojny i nawet wyglada jak psychol :( nawet na jego zdjecie nie moge patrzec bo zaczynam sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie patrz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
twierdzisz tak bo wiesz co zrobił...jakbyś nie wiedziała to pewnie byś sie go nie bała ;) i uznała za przystojnego ( choć to kwestia gustu) a tak to patrzysz przez pryzmat tego co zrobił więc jesteś uprzedzona i sie boisz. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie on podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle.ze kazdy normalny czlowiek boi sie mordercy,dlatego nie rozumiem jak mozna kogos takiego uwazac za przystojnego, przeciez on wyglada jak taki bezduszny robot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tak,jak" bezduszny robot" , on nawet nie wyglada na czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham drzewa
ja mam inne zdanie moze jest jak bezduszny robot ale właśnie wbrew pozorom nie wygląda na takiego i w życiu po zdjęciach bym nie powiedziała,że ten człowiek zabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma wyglad pedala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O człowieku wszystko mowia jego oczy , ten psychol ma straszne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kajtek nie jest jedynym złym człowiekiem na świecie. Życzę mu z całego serca, żeby spotkał na swojej drodze kogoś gorszego od siebie. Obrzydliwe i wstrząsające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie oczy ma niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałyscie to zdjęcie na ktorym jest on razem z właścicielką hotelu, w którym przebywał?xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogladam zdjec mordercy bo beda mnie meczyly koszmarne sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widziałam dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jego zdjecie. To reporter Polsatu kretynki Jakis głąb tak to wstawił a wy to łykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam ze napisała to idiotka yenefer Podobny styl pisania i głupota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×