Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
Kajebał Poznacker? Coz, zgodzę sie ze jest przystojny ale to nadal psychol. Hell no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cos to zAmordowana to Katarzyna jaroszynska a nie jonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś yenneffer zrob sobie koniecznie te badania psychiatryczne ,jestes bardzo chora osoba i to sie moze dla ciebie bardzo zle skonczyc. x Troche pogubilo sie dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Na zdjęciu z monitoringu facet wygląda jak schizofrenik w trakcie napadu choroby. x ja tez tak uwazam... wyglada okropnie,meczyly by mnie koszmary gdybym go spotkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie sobie co chcecie. Mnie to zupelnie nie rusza...poprostu szkoda strzępić ryja. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci wyzdrowienia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, obserwuję wątek niemal od samego początku, jeszcze z pierwszej części, ale nigdy się nie wypowiadałam, jedynie czytałam. Kim jestem? Dwudziestoparoletnia studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha ok bo myślałam ze znasz Kajetana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, znam go tyle co wszyscy na tym forum, czyli wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaaa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, ta cała yenneffer jest najgłupsza z tych wszystkich tutaj obecnych. Inne wydają sie w miarę ogarnięte a ta zachowuje sie jak 12 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudło, mam 19 lat... To ty zachowujesz sie jak bachor kopiujac te komentarze z oneta :D Potrafisz tylko nienawidzic i sie wyzywac na innych podbudowując sobie ego. No ale coz...naprawde szkoda strzępic ryja ;) Poza tym "inne" wydaja sie mądrzejsze bo podzielają Twoje zdanie? Masz naprawde glupie podejscie do zycia.. Najpierw poznaj mnie osobiscie a dopiero pozniej wyciągaj takie wnioski, prostaku. Po co Ty sie tu w ogole wypowiadasz? Zeby zabic nude? To jest wątek w sam raz dla Ciebie i dla innych hejterow http://f.kafeteria.pl/temat/f1/tak-naprawde-to-pewnie-kilka-osob-uniknelo-smierci-z-reki-kajetana-p-p_6478692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz sie tępa strzało nawołując tylko żeby inne dziewczyny sie wypowiadały bo sama sobie nie radzisz Jedna z dziewczyn zjechala cie za trollowanie to zalozylas drugie konto i zaczęłaś udawać inna osobę ;D ;D Kto tu kopiuje posty? Widać tylko twoje żałosne łganie żeby inne dziewczyny sie wypowiadały i powtarzanie słowo w słowo co napisały rownież inne dziewczyny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zaraz calipso wróci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo nasza calipso / yenneffer z rozdwojeniem jaźni zatkało i teraz wrzuca proste afry z internetu :P Współczuje wam dziewczyny. Naprawdę. Moze ktoś byłby w stanie zrozumieć wasza fascynacje Poznańskim ale jak czyta sie wypowiedzi takiej yenneffer to można dostać raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam już siły się z Wami kłócić... Wypisujcie sobie dalej te wierutne bzdury aż Wam się znudzi. Kłóćcie sie tyle ile chcecie i jak chcecie (i tak moje zdanie o K sie nie zmieni). To są na 'szczęscie' moje ostatnie slowa w tym wątku. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj yenneffer zrob sobie koniecznie te badania psychiatryczne ,jestes bardzo chora osoba i to sie moze dla ciebie bardzo zle skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całe szczęście kajetan poznański nie jest już bibliotekarzem tylko aresztantem. Mam nadzieję że wkrótce sprawiedliwie osądzonym i skazanym na dożywocie bez możliwości skrócenia odsiadki. Muszą mu na pysk założyć coś żeby nikogo nie pogryzło to zwierze. Jestem zdziwiona że ktoś nazwał go ludzkim imieniem, on powinien wabić się burek lub jakoś tak. I niech już przestaną mówić o jego inteligencji, ja jej nie widzę, no chyba że chodzi o szczurzą inteligencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan to dobre imie dla psa Kajtek więc tutaj rodzice trafili. Natomiast jeśli chodzi o yeneffer to aż mnie zdziwiło że ten pustak dalej się tu udziela, do bólu głupia i irytująca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie..'glupia' dlatego ze nie podzielam Waszego zdania? To jest wątek w ktorym kazdy ma prawo wymieniac sie swoimi podglądami, a to ze Wy tego nie akceptujecie to ja mam to gdzies. Jak ktos ma inne zdanie na temat Kajetana niz Wy to powinniscie to uszanowac a nie od razu wyzywac i drzec koty. I tak to wszystko pisze na prozno.. Jestescie wszyscy spięci jak agrawki. Naprawde. Z Wami poprostu normalnie rozmawiac sie nie da. No ale coz... Czego niby mozna spodziewac sie po "hejterach" ktorzy w głowie zamiast mozgu mają siano? Teraz pewnie sie zacznie wielka gownoburza :v Powtórze to po raz drugi i ostatni..mozecie mnie wyzywac ile tylko chcecie (u mnie to nie wzbudza zadnych emocji), kłocic oraz wyciągac coraz wieksze bzdury z chu/ja nosorozca. To są wlasnie moje 'słynne' ostatnie słowa. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha...ile to juz tych twoich ostatnich slow bylo ? jestes psychicznie chora,idz sie zbadac bo moze tez wyladujesz za kratkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko .ze ty nie masz szacunku dla bestialsko zamordowanej i jej rodzicow, ten temat to hanba i obrazanie ludzi pokrzywdzonych przez takie bezduszne zwierze :( Na szacunek to trzeba sobie zasluzyc, toba mozna tylko gardzic bo jestes zwyklym smieciem i siedzisz w bagnie po uszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ten temat to hańba to po co odstawiacie tu jeszcze wiekszą szopke? Najlepiej bedzie jezeli kazdy przestanie sie tu wypowiadac i swoje zdanie zostawi dla siebie a ten wątek poprostu usuną. Basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kajetan to dobre imie dla psa Kajtek więc tutaj rodzice trafili. Natomiast jeśli chodzi o yeneffer to aż mnie zdziwiło że ten pustak dalej się tu udziela, do bólu głupia i irytująca osoba. x to jest psycholka :( taka sama jak ten morderca,jej tez juz nic dobrego w zyciu nie czeka i pewnie tez trafi za kratki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze dziecko 19 lat, myśli cipą, za mało wie o życiu. Trzeba przymknac na to oko. Gdyby miała 30 to faktycznie byłoby źle a tak jeszcze się ogarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×