Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Pudło...nie napisalam tego. Nawet juz nie chce mi sie odpisywac...zaglądam tu tylko od czasu do czasu i szczerze mowiąc juz mi przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdym postem pogrążysz sie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty się pogrązasz. Nie rozumiesz ze juz mi przeszlo i Kajetana mam za przeproszeniem centralnie w d***e..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę,a jeszcze niedawno pisałaś,że tak szybko Ci nie przejdzie czy jakoś tak a tu już masz go w d*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yennefffer
Bo mam go juz gdzies...nie obchodzi mnie on.. i tyle. Mozecie sobie nie wierzyc, ja mam na to wywalone. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże potwierdza sie moja teza ze yenneffer jest chora psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nareszcie byla u psychiatry i bierze lekarstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak uwazam ze 2 miesiące to dosyc sporo.. Bo co w ogole odstawiacie jeszcze większa szopke? Dziewczynom juz minęlo i mi tez. To bylo do przewidzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję Twojemu przyszłemu chłopakowi w takim razie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez Inne dziewczyny w miarę ogarnięte a yenneffer to taki przygłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli już nikomu się nie podoba,czy ktoś jeszcze jest Nim zauroczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dopiero bylo 'ja jestem stala w uczuciach'postawilam sobie za cel spotkanie z nim'o jak sie zesralam z was XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiez2137
ty jestes k***a zalosna xD nie mam slow juz na to. huja masz a nie 19 lat tepa idiotko. teraz sie jeszcze bardziej osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze znowu o Nim piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zmienili mu zarzut na paragraf 2 art. 148 kk-zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem, a wy co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Bardzo długo mnie tutaj nie było. Akurat wpadłam, przejrzałam zaległe (?) posty ale nie wiem dlaczego akrurat postanowiłam sie wypowiedzieć jeszcze raz. Nie, nie przeszło mi absolutnie. Nadal jestem bardzo zainteresowana sprawa Kajetana i nim samym oczywiście ale nie widzę sensu wypowiadania sie tutaj. Z niektórymi dziewczynami mam kontakt poprzez pocztę e-mail i to wystarczy. Nie widzę sensu prowadzi akademickich dyskusji tutaj, zreszta wszystko co było do powiedzenia zostało powiedziane i dalsze rozmowy w tym temacie byłoby powtarzaniem wciąż tego samego... Nie wspominając o nakręcaniu innych użytkowników (użytkowniczki ;)) ktora chyba ma spory problem z sama sobą i wyglada to na jakis początek choroby psychicznej... Mysle ze wszystko wiedza jaka osobę mam na myśli. Co mam jeszcze napisac? Chyba nic więcej nie mam do dodania. Żyje swoim życiem. Zainteresowanie Kajetanem jest, ale nie utrudnia mi to życia codziennego. Jak juz wspominałam, prawdopodobnie jest to moj ostatni post tutaj. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówcy, którzy mieli kontakt z P. twierdzą wręcz, że mężczyzna może być poważnie zaburzony. – Ma szaleństwo w spojrzeniu. Zimne oczy, skrywające inteligencję i brutalność. Można powiedzieć nawet, że to chory, przerażający umysł – twierdzi jeden z naszych rozmówców. –

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virriel
Rzadko tu ostatnio zaglądam. Sprawy K nie śledzę teraz na bieżąco, tak jak sobie obiecałam. Nie wiem czy mi przeszło czy nie przeszło. Nie chce się nad tym zastanawiać. Mam dość innych problemów , by nie żyć wyłącznie tym jednym. Nie myślę o K ale życzę mu by spotkał go los na jaki sobie zasłużył . Nie wiem kiedy tu znów zajrzę i czy w ogóle. Pozdrawiam i zycze Wam wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nadal interesuję się tą sprawą, ale także nie widzę sensu, by się tu wypowiadać. Poziom tego wątku to totalne dno, na początku była fajna wymiana myśli i poglądów, teraz to wyzywanie, obrażanie, także nie chcę w tym uczestniczyć. Co do tego, czy mi przeszło-to jeszcze chyba nie, nadal mnie to interesuję, ale pozostawię swoje myśli dla siebie. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę każdej z Was wszystkiego najpiękniejszego :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesh
yennefffer dziś a ja myśle ze powinni go z***bac własnoręcznie ja p*****le co za idiotka. ktos ma jeszcze jakies watpliwosci co do jej choroby paychicznej? juz jakis miesiac temu pisalam o tym ze zachowuje sie jak osoba niezrownowazona paychicznie i niestabilna emocjonalnie, ktora nie przywiazuje wagi do swoich slow i teraz to wszystko wychodzi. x'd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychicznie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam jeden wpis na temat Kajetana i chcialabym jak najszybciej zapomniec o jego istnieniu. Dlatego zmienilam o nim zdanie. Naprawde, szkoda ze Polska to taki chory kraj i nie ma w nim kary smierci. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×