Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
Powtórzę pytanie. Nie potrafisz na coś tak prostego odpowiedzieć a wypowiadasz się w dużo bardziej skomplikowanych kwestiach? x gość dziś samolot transportowy jest co innego ,a pasazerski zupełnie co innego... x x To podaj konkretnie jakie występuja różnicę jeśli chodzi o badani wypadku lotniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post powyżej jest mój.xxPowtórzę pytanie.Nie potrafisz na coś tak prostego odpowiedzieć a wypowiadasz się w dużo bardziej skomplikowanych kwestiach?xgość dziś samolot transportowy jest co innego ,a pasazerski zupełnie co innego...xxTo podaj konkretnie jakie występuja różnicę jeśli chodzi o badani wypadku lotniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Niech sobie fanatyczny szajbus klika co chce,jego klika przerżnęła z kretesem i na własne zyczenie wybory. Ten frustrat nie ma na to wpływu i nie może tego strawić, dlatego ten nienormalny hipokryta tu się produkuje bo wie że nic mu za to nie grozi,choć jego zdaniem jest "łamana demokracja",a gdyby tak było, to za te teksty choćby obrażające głowę państwa dawno by odpowiedział przed sądem albo w najlepszym razie zostałby spałowany i wyleczyli by go z jego obsesyjnej frustracji.xxxNo to zacytuj JEDEN mój post w którym obrażam głowe państwa.JEDEN.... Pośmiejemy sie z ciebie wszyscy...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz bido jedna jak szybko spuściłeś z tonu, jak cie złapano na kłamstwie?Teraz udajesz, że cie nie ma...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie udaje tylko mnie tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie pomyślałeś durniu że nie wszyscy siedzą od rana do wieczora na kafie a szczególnie na tym topiku żeby czytac twoje wypociny a szczególnie ci odpowiadać po za tym rozmowa z tobą jest nudna wiec nie powinno cie dziwic ze ktos ci nie odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro ktoś coś pisze na forum dyskusyjnym to po to, żeby otrzymac odpowiedź bo m.in. na tym polega dyskusja.No chyba, że ktoś jest durniem i o tym nie wie albo nie potrafi odpowiedzieć na pytania dotyczące jego własnych słow.Durniu...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam się, że dla niektórych pseudo inteligentów rozmowa ze mną jest nudna bo trzeba się trzymac faktów, umiec uzasadnić własne słowa, osądy itp.Dla półmózgów niemyślacych to sama nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szydło o uchyleniu wyroku Kamińskiemu: Sprawiedliwości stało się zadośćxxCzyli facet któremu udowodniono przestępstwa nie idzie za to siedzieć, oznacza pisowską sprawiedliwość...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;19 shatyn jedni cie wysmiewają inni olewaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ich spytać co jest śmiesznego to nie potrafią odpowiedzieć. olewają ci którzy nie potrafia postawić się shatynowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;25 niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
gość wczoraj jak ich spytać co jest śmiesznego to nie potrafią odpowiedzieć. olewają ci którzy nie potrafia postawić się shatynowi. ..... Dla jednych ty sam jesteś śmieszny shatyn, co codziennie to udawadniasz, a inni cię olewają bo już wystarczająco się z ciebie naśmiali. Bido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem smieszny dla jednych i drugich bo?Potrafisz posłużyć się konkretem czy jak zwykle coś zmyslisz a potem uciekasz bo nie potrafisz odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara Nowacka w rozmowie z Onetem stwierdziła, że PiS powinien uszanować prawa kobiet i wprowadzić "rzetelną edukację seksualną", a także uczynić antykoncepcję łatwodostępną. - Propozycję KEP uważam za złą. Episkopat nie może zrozumieć, że państwo musi być świeckie. Niech nakazy dają swoim wiernym. Ograniczenie prawa do aborcji uderzy przede wszystkim w biedniejsze kobiety - dodała. Polityczka uważa, że w kwestii aborcji nie ma pola do kompromisu. - Jeśli chodzi o zdrowie kobiet, to nie może być żadnego kompromisu. Kobiety nie są głupie, trzeba im zaufać - stwierdziła Nowacka.xxNie mogą pozostać na dawaniu zakazów bo większosc tzw wiernych ma w głebokim powazaniu to co bredzi KEP.A więc kk sięga po prawo aby egzekwować swoje oszołomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że mimo dobrych wyników w sondażach, PiS nie może liczyć na takie poparcie, jakiego się spodziewał. Nic nie wskazuje na to, żeby 10 kwietnia miało dojść do gigantycznych, milionowych, czy choćby kilkusettysięcznych marszy poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego. PiS-owi nie udało się chyba zmobilizować tak masowego poparcia jak to było w przypadku Victora Orbana na Węgrzech - pisze Paweł Lisicki dla Wirtualnej Polski.xxTo jest oczywista oczywistość.Pis zaczyna ponosić porażki coraz poważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd...xStosunkowo łatwo pokazać, dlaczego może go chcieć Jarosław Kaczyński. Pierwszym i chyba najważniejszym powodem jest sytuacja międzynarodowa. Wprawdzie politycy PiS-u robią dobrą minę do złej gry i opowiadają, że nikomu nie ulegną, jednak w takie zapewnienia mogą wierzyć tylko najbardziej oddani wyborcy tej partii. Podobnie tylko oni mogą przyjąć za dobrą monetę opowieści MSZ, który z uporem godnym lepszej sprawy stara się dowieść, że stosunki Polska-USA mają się świetnie i że nie ma związku między sporem o Trybunał w Polsce, a decyzjami jakie podejmie NATO na szczycie w Warszawie w lipcu. Owszem, taki związek jest. Im bardziej krytycznie administracja USA patrzy na zmiany w Polsce, tym mniej chętnie myśli o stałej obecności sił amerykańskich w naszym kraju. Że to przejaw arogancji? Oczywiście. Jednak to Ameryka jest mocarstwem światowym i czy się to nam podoba czy nie, rości sobie prawo do oceny innych. Można albo się tej ocenie poddać, albo ją zmienić, albo poszukać w inny sposób wzmocnienia swojej pozycji. Podobnie wygląda sytuacja w relacjach z Unią Europejską. Nawet jeśli Polsce nie grożą sankcje, to znalezienie się na cenzurowanym z pewnością polskim interesom nie służy. xCałość:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćP1 wczoraj Ja często zastanawiałem się czemu tak wykształcona kobieta jak pani profesor Staniszkis może słuchać bredni PiSu i jeszcze ich popierać, ale teraz przejrzała na oczy i widać bardzo się tego wstydzi. Ale podziwiam ją za to że ma odwagę się do tego przyznać. Jest wielu takich np. prof. Bugaj i bedzie jeszcze wiecej.xxNa szczeście. Poparcie dla pisu, przynajmniej w szeregach tych bardziej światłych, zaczyna pękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 23;25 niestety xxWrak na tyle na ile było potrzeba został zbadany. I to wystarczy bo więcej nie potrzeba do okreslenia przyczyn wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Trudno się bać ministra Antoniego Macierewicza. Przecież to mitoman, który przyłapywany na tym, że sam sobie zaprzecza, wysuwa coraz to nowe oskarżenia - stwierdził w TVN24 Tomasz Siemoniak. Wiceszef PO dodał, że Macierewiczowi "tak naprawdę chodzi o Donalda Tuska".xxTo oczywista oczywistość...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zwani hierarchowie wyszli spod pierzyn konkubin, wyskoczyli spod pryszniców partnerów i wybudziwszy się z zimowego snu ruszyli do ataku. „W kwestii ochrony życia nienarodzonych nie można poprzestać na obecnym kompromisie“ – ogłosili. Bo kompromisy, jakiekolwiek, to ostatnia rzecz jaką lubią biskupi. Jest jednak jeden problem, no bo po mojemu, nie można chronić życia kogoś, kto się nie narodził. To nie ma sensu, ale umówmy, że traktujemy to z przymrużeniem oka, choćby dlatego, że sens to jest ostatnia rzecz jakiej oczekiwałbym od biskupów. W każdym razie naszej kochanej purpurowej palanterii chodzi o to, by w Polsce całkowicie zakazać aborcji. Przyjmują oni bowiem, że jak się aborcji zakaże, to jej po prostu nie będzie. W cudowny sposób zniknie i odtąd będziemy żyli długo i szcześliwie.xCałość: https://tabloidonline.wordpress.com/2016/03/31/polska-wstaje-z-kolan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę wieczorem przed Sejmem manifestowało kilkudziesięciu obrońców życia. W ten sposób chcą skłonić polityków do zmiany prawa i wprowadzenia całkowitego zakazu przerwania ciąży. Uczestnicy demonstracji przynieśli ze sobą świece, których światło ma symbolizować nadzieję na zmianę prawa.xDo zebranych przed Sejmem wyszła Anna Cicholska z Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka PiS uważa, że dojdzie do zmiany prawa, przy czym na pewno nie stanie się to od razu. Jej zdaniem, teraz czeka nas długa dyskusja nad zmianą obowiązujących przepisów.xxJarosław K. się boi... Swoich....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Bruno Shatyn dziś Jestem smieszny dla jednych i drugich bo? xxxx bo to niejest tylko moje zdanie ale wielu, wielu osób tu zaglądających. Śmieją się z twoich wklejek. A szczególnie z tych twoich komentów. Wypowiedzi jakich tam oszołomów, skompromitowanego michnika masz za wyrocznię. Wklejaj dalej a dalej wszyscy będą się śmiali i tyle osiągnąłeś. Śmieszny jesteś bo niby z ciebie dorosły facet a zachowujesz się jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie zrozumiałeś bo ja prosiłem o konkrety a nie o opisy.Co do Michnika... Cytuję go bardzo rzadko i nie jest o dla mnie wyrocznia.Co do oszołomów.Owszem. Cytuję oszołomów pisowskich i domyślam się, że to was boli, szczególnie jak w komentarzu dokładnie wyłuszcze co jest oszołomskiego w tych głupotach wygadywanych przez nich.xMoże i jest to zdanie "wielu" ale tych "wielu" nie potrafi wskazać co w tych komentarzach jest śmiesznego, co ich śmieszy i dlaczego.Czyli sami nie wiedza, łącznie z tobą geejowy co ich smieszy.A to oznacza jedno.po prostu przy waszym "intelekcie" śmieszy was wszystko na co nie potraficie zareagować czyli ripostowac lub czego nie potraficie zrozumieć...I to was boli i dlatego dla was, to co napisałem, jest "śmieszne".Okresla się tego typu śmiech dośc prosto - "śmieje się jak głupi do sera" co dosyc dobrze was określa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno...x"Śmieszny jesteś bo niby z ciebie dorosły facet a zachowujesz się jak dziecko."xxCzyli wg ciebie cechą dziecka jest możnośc odpowiadania na pytania dotyczącego własnych słow i ta "przypadłość" już nie dotyczy osoby dorosłej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Moim obowiązkiem jest, jako premiera polskiego rządu, postępować zgodnie z prawem, stosować prawo i przede wszystkim postępować zgodnie z konstytucją. To jest mój obowiązek i nigdy nie będę wykraczać poza moje uprawnienia. Dlatego nie mogę opublikować czegoś, co nie jest wyrokiem - oświadczyła Szydło.xxPani niestety premier "zapomniała" że do okreslania czy coś jest wyrokiem upowazniony jest sąd a nie ona, bo ona takich kompetencji nie posiada.A więc sama łamie Konstytucję RP i prawo obowiazujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szydło oświadczyła, że osobiście popiera projekt całkowicie zakazujący aborcji. - Inicjatywy obywatelskie będziemy oczywiście szanować i będziemy nad nimi pracować. Jeżeli chodzi o moje zdanie, o zdanie Beaty Szydło, to ja popieram tę inicjatywę - powiedziała szefowa rządu. xxI bardzo dobrze.Sami sobie szykują katastrofę.Jarosław K. się tego boi i ma rację...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×