Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

gość dziś 18;52 jaaa cie piiórkuje plomby na klej, słuchał bez słuchawek i słyszał cos tam jak inni słuchawki ściągneli i na tym jest oparty raport z odsłuchania czarnych skrzynek co zostaly w moskwie ręce opadają smutas.gif to parodia nie komisjaxxWytłumacze jeszcze raz.Zawartość czarnych skrzynek to treść która jest na taśmach.A to jest w Polsce od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a skad wiesz czy nie ukonczyl potrzebnych szkolen czy nie doksztalcal sie w tym kierunku ?? p*****lniesz cos jak zwykle i myslisz ze jestes madryxxBo nic na ten temat nie napisano. A jakby skończył to by napisali albo on zażądał sprostowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Trzeba pracować w zarządzaniu, mieć odpowiednie wykształcenie itpxtrzeba pracowac w zarzadzaniu smiech.gifno to sie jak zwykle wysililes xxNie musiałem bo to oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusk ma ogromne doświadczenie polityczne czyli takie jakie potrzeba na tym stanowisku. x ale urodzil sie tym politykiem czy z czasem doswiadczenie zdobywal ?? taki dekiel jak ty to na zawsze pozostanie deklem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze on sra na kłamliwe media i nie zyje tymi newsami jak ty to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na przestrzeni ostatnich lat pracował dla największych stadnin Europy i Bliskiego Wschodu, w tym m.in. dla Arctic Tern Center w Belgii, jednego z największych centrów koni arabskich, włoskiej StieglerStud, jednej z najlepszych stadnin w Europie czy katarskich Al Zobara Stub i Al Shaqab. W trakcie pełnienia swoich obowiązków odpowiadał zarówno za tworzenie wizji rozwoju stadnin i zarządzanie, jak również przygotowywanie programów hodowlanych oraz organizację międzynarodowych pokazów koni” - czytamy.xA tymczasem....xNa razie oświadczenia wydały arabskie stadniny Al Zobara i Al Shaqab. "Pragniemy sprostować oświadczenie pana Mateusza Jaworskiego dotyczące jego zaangażowania w stadninie Al Shaqab. Pan Mateusz przez dziewięć miesięcy pracował w Al Shaqab jako "wolny strzelec" na stanowisku pracownika technicznego. Nie był zaangażowany w tworzenie wizji rozwoju stadniny, jej zarządzanie, opracowywanie programu hodowlanego, ani też organizację pokazów międzynarodowych” – brzmi opublikowane na Facebooku oświadczenie kierownictwa stadniny Al Shaqab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cd...xW podobnym tonie wypowiada się zarząd stadniny Al Zobara. "Mateusz Jaworski nie był nigdy zatrudniony w stadninie Al Zobara. Nie był też zaangażowany w zarządzanie, ani decyzje hodowlane w Al Zobara. W czasie, kiedy pełniłem rolę doradcy w stadninie Al Shaqab, zatrudniłem go na okres próbny w charakterze sekretarza. W wyniku serii zdarzeń pan Jaworski został następnie wydalony z Kataru” – napisał w oświadczeniu przedstawiciel stadniny Ali Al Misnad.xStanowisko zajął też ośrodek treningowy Arctic Team Center z Belgii. "Mateusz Jaworski nigdy nie sprawował żadnej funkcji kierowniczej, nie miał wpływu na nasz program hodowlany, ani nie opracowywał jego wizji na przyszłość. Pracował u nas na umowę-zlecenie, przez jakiś czas przyuczany do obowiązków masztalerza w mojej stajni i nic poza tym” – napisała Johanna UllstrĂśm z Arctic Tern Training Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale urodzil sie tym politykiem czy z czasem doswiadczenie zdobywal ?? taki dekiel jak ty to na zawsze pozostanie deklemxxZdobywał doswiadczenie przez wiele lat... Deklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a moze on sra na kłamliwe media i nie zyje tymi newsami jak ty to robiszxxMoże sra ale to tylko swiadczy o tym, że się nie nadaje bo członek zarządu powinien być na bieżąco z tym co sie dzieje w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a moze on jest na bierzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no a moze on jest na bierzacoxxPo pierwsze to na "bieżąco" ale to wtedy by oznaczało że jednak "nie sra' na to co się ukazuje.Albo - albo.Deklu...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci deklu pisalem wczesniej odstaw ten internet bo ci p********il niezle w bani i zacznij zyc realnym zyciem :D byl kiedys taki spot nawet wyloguj sie do zycia :D nak****asz sie dzien w dzien tymi artykulikami felietonikami pisanymi na zamowienie i myslisz ze ty cos wiesz? jedyne co osiagnales dzieki wklejaniu tego gowna to to ze kazdy na ciebie ma juz wyj****e tutaj jajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" W trakcie pełnienia swoich obowiązków odpowiadał zarówno za tworzenie wizji rozwoju stadnin i zarządzanie, jak również przygotowywanie programów hodowlanych oraz organizację międzynarodowych pokazów koni”xxA to jest kłamstwo jak wynika z oświadczeń stadnin.Deklu...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o to jeden z tych artykulow ktory mowi prawde Gazeta powołuje się na ranking amerykańskiej firmy konsultingowej „Mercer”, która badała bezpieczeństwo i jakość życia w 230 miastach na całym świecie. Dziennik "Bild" w oparciu o coroczny ranking bezpieczeństwa i jakości życia amerykańskiej agencji "Mercer", przygotował zestawienie 17 najniebezpieczniejszych miast Europy. Tabloid umieścił Warszawę na 9. miejscu. Najgroźniejszym miastem Starego Kontynentu uznano Kijów, najbezpieczniejszym zaś, Paryż. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to oswiadczenie pisal taki sam typ jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś juz ci deklu pisalem wczesniej odstaw ten internet bo ci p********il niezle w bani i zacznij zyc realnym zyciem smiech.gifbyl kiedys taki spot nawet wyloguj sie do zycia smiech.gifnak****asz sie dzien w dzien tymi artykulikami felietonikami pisanymi na zamowienie i myslisz ze ty cos wiesz?jedyne co osiagnales dzieki wklejaniu tego gowna to to ze kazdy na ciebie ma juz wyj****e tutaj jajcaxxNiczego innego się po tobie nie spodziewałem.Dostałeś argumenty, oświadczenia i moje wyjaśnienia w sposób merytoryczny.Na co zareagowałeś jak zwykle jak ci brakuje argumentów (a w zasadzie jak wyszło, ze trzeba by ich użyć).Zaczałeś próbowac obrażac rozmówcę, czyli w swój normalny, prymitywny i prostacki sposób, zareagowałeś na merytoryczne argumenty.Deklu...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda prądu na dyskusje z toba DEKLU zyjacy we wlasnym swiecie z zagrozona demokracja :D szcze na ciebie co najwyzej lamusie j****y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a moze to oswiadczenie pisal taki sam typ jak tyxxA może ty w ogóle nie istniejesz?Może zamiast ciebie posty pisze twoja mama?Itp, itd...:D:D:DDeklu...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś szkoda prądu na dyskusje z toba DEKLU zyjacy we wlasnym swiecie z zagrozona demokracja smiech.gifszcze na ciebie co najwyzej lamusie j****yxxRozumiem reakcje twojej prymitywnej, pozbawionej intelektu, górnej wypustki ciała.Niczego innego od chamów, prostaków i prymitywów nie można się spodziewać...Deklu...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj k***o spokojnie porzadzic 4 lata nowej wladzy bo po 8 latach poprzednich rzadow dostaliscie potężnego kopa w morde i wysrano sie na was ze zdwojona sila a dzis praktycznie juz was nie ma. Jedyne miejsce gdzie was jeszcze nie wytępiono to internet no ale to narzedzie dla idiotow co pokazuje przyklad twojej biednej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz czuwaj tu k***o ale sama bo ja na ciebie sram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a teraz czuwaj tu k***o ale sama bo ja na ciebie sramxxRozumiem reakcje twojej prymitywnej, pozbawionej intelektu, górnej wypustki ciała.Niczego innego od chamów, prostaków i prymitywów twojego pokroju bido, nie można było się spodziewać...Deklu...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
a ja dekku shatyn stwierdzam że jesteś durnym gnojem. I pewnie taka jest prawda bo nic więcej na ten temat nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaajowy dziś a ja dekku shatyn stwierdzam że jesteś durnym gnojem. I pewnie taka jest prawda bo nic więcej na ten temat nie znalazłem.xxRozumiem reakcje twojej prymitywnej, pozbawionej intelektu, górnej wypustki ciała.Niczego innego od chamów, prostaków i prymitywów twojego pokroju bido, nie można było się spodziewać...Deklu...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to zrozumiesz geejowy, ale nie jesteś w stanie mnie obrazić.Jesteś tak małe nic, że to co wypiskujesz nic dla mnie nie znaczy.Bido...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro ci znowu pojedziemy żałosna mendo :D i tak do z***bania az zdechniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ci pozwole geejowy, to będziesz mógł ze mną porozmawiać.Oczywiście jak będziesz zachowywał się jak normalny człowiek a nie jak wiejski, prymitywny przygłup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×