Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
na stronie komisji znajdziesz pełny skład i opisy doświadczenia. musisz poszukac bo nowa władza zamknęła strone i istnieje ona pod egidą GW i w web.archive.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pasazerskich nie badali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
casa to był myśliwiec? wiózł pasażerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
casa pasazerski ?ale perdyknołes tak jak wóz konny mojego stryja był pojazdem pasażerskim bo woził ludzi w pole na sianokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiózł ludzi to był pasażerski. Towarowy przystosowany do przewozu osób. Czyli w danej chwili pasażerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dokumenty którymi machał Antek też były kłamstwem? Shatyn. Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samolot transportowy jest co innego ,a pasazerski zupełnie co innego komisja millera nie miała specjalistów od samolotów pasazerskich to jak mogła rzetelnie badac ten wypadek i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antek nie raz już machał wieloma dokumentami z których nic nie wynikało. Podobnie jak pani Szydło i jej słynna niebieska teczka w której nic niema oprócz czystych kartek papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego opozycja tak sie wscieka na wymac***acego dokumentami antka,powinni go olac jak to wszystko nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za strona ? Błąd 404, to jak zmiany konstytucji na stronach PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś te dokumenty którymi machał Antek też były kłamstwem? Shatyn. Ogarnij się.xxNiby dlaczego ma się ogarnąć. Nie wiem czym machał Antoni M. bo tego nie widziałem a nawet nie słuchałem. W radiu nie znalazłem żadnej transmisji Telewizora nie ma w samochodzie a nawet gdybym miał to trudno oglądac prowadzac samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś samolot transportowy jest co innego ,a pasazerski zupełnie co innego komisja millera nie miała specjalistów od samolotów pasazerskich to jak mogła rzetelnie badac ten wypadek i tyle w temaciexxKażdy samolot a szczególnie jednostki wielosilnikowe działają na tej samej zasadzie i zapisy czarnych skrzynek sa takie same do interpretacji.Nie ma znaczenia czy to Casa czy Tupolew.W Polsce bardzo rzadko zdarzają się wypadki samolotów pasażerskich a więc trudno, zeby polski specjalista miał w tym względzie duże doświadczenie.Grunt, że ma doświadczenie w badaniach wypadków lotniczych, zna działanie samolotu i potrafi odczytać zapisy czarnych skrzynek i je poprawnie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja, ale jaja :-D Fundacja Freedom House: Nie organizujemy wyjazdu KOD do Stanów, a Kijowski nie będzie miał żadnego wykładu. https://t.co/vDyYWD4ZbY X Chcieli się polansować, a tu kolejny dzień i kompromitacja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opozycja wcale się nie wścieka słuchając bredni Antka. Chodzi o to że jeśli mówił jako osoba prywatna to było śmieszne, ale jak sie wypowiada jako osoba pełniąca ważny urząd w państwie to jest żałosne i nieodpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Antek nie raz już machał wieloma dokumentami z których nic nie wynikało. Podobnie jak pani Szydło i jej słynna niebieska teczka w której nic niema oprócz czystych kartek papieru.xxDokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Opozycja wcale się nie wścieka słuchając bredni Antka. Chodzi o to że jeśli mówił jako osoba prywatna to było śmieszne, ale jak sie wypowiada jako osoba pełniąca ważny urząd w państwie to jest żałosne i nieodpowiedzialne.xxDokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie było awarii silników.czarne skrzynki nie zanotowały awarii silników a widziany dym i ogień wydobywający się z silników został spowodowany przez wpadające do nich gałęzi z drzew o które zahaczał samolot.xxNic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś samolot transportowy jest co innego ,a pasazerski zupełnie co innego...xxTo podaj konkretnie jakie występuja różnicę jeśli chodzi o badani wypadku lotniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gdyby takie stanowisko jak Tusk dostał Prezes, to byłby sukces na skalę światową, a że dostał Tusk to nic takiego. Ale prezesowi nie daliby nawet etatu babci klozetowej bo nawet w kiblu widziałby układy i zamachy. A jego wyznawcy, celowo mówię wyznawcy bo zachowują sie jak jakaś sekta. Jest jedyny sprawiedliwy, wszechmogący, dziewiczy i wszystkowiedzący Guru, który jest uwielbiany przez swoich wyznawców, który według nich jest nieomylny i ma zawsze rację......Popieram to co mówi Bruno Shatyn, trzymam za ciebie kciuki, żeby obecna władza nie zrobiła ci krzywdy.xxDzięki za troske ale jakoś sie nie boje.Z resztą tego co napisałaś/eś zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie widzicie że werdykt już jest ? Teraz szuka się *ekspertów* którzy by te brednie poparlixxJuż jest od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawski sąd uchylił w środę nieprawomocny wyrok skazujący b. szefów CBA za złamanie prawa przy "aferze gruntowej" z 2007 r. i umorzył postępowanie. Oskarżeni zostali w listopadzie 2015 r. ułaskawieni przez prezydenta Andrzeja Dudę. xxNiczego innego nie można się spodziewać, chociaż wg mnie takie postępowanie sądu jest nieuzasadnione i pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Powodem powołania tej podkomisji, zgodnie z rozporządzeniem ministra obrony narodowej, było ujawnienie ukrywanych lub nieznanych informacji mających istotne znaczenie dla badania, które nie były badane z różnych powodów - złej woli, nieświadomości, błędów, niewiedzy - powiedział Macierewicz. x- Fakt, że nie podjęto badania jednego z głównych systemów samolotu obarczonych wadą fabryczną, jest wystarczającym powodem do takiej decyzji. Ja nie wskazuję przyczyn tej tragedii. Ja wskazuję przyczyny powołania komisji, która ma to zbadać - dodał. xxTen to bzdurzy i opowiada brednie. Już dawno przekroczył granice śmieszności. Teraz to tylko żałosny mały człowieczek....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK1
Bruno Shatyn Widzę że we wszystkim się ze mną zgadzasz, ja z toba też , ale uważaj jeszcze raz cię ostrzegam , wolna polska sie skończyła i nad ranem mogą zapukać, koniec z wolnością słowa odtąd prezes będzie decydował o wszystkim. Ale 4 latka szybko miną i będzie trzeba odpowiedzieć za wszystko przed trybunałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK1
Oczywiście prezes ucieknie i się gdzieś schowa. Odpowiedzą przed trybunałem jego kukiełki, którymi steruje z tylnego siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czekam kiedy kukiełki Tuska (Kopaczi i Grzechvj) staną przed Sądem wraz z lalkarzem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK1
Oczywiście jeśli zrobili coś niezgodnego z prawem to jestem za, ale bez fabrykowania dowodów przez Kamińsk***, Zibr***i Macierewi****. Nie jestem za żadną partią, jestem przeciw głupocie i fanatyzmie waszego Guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×