Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gaajowy
x Pani niestety premier "zapomniała" że do okreslania czy coś jest wyrokiem upowazniony jest sąd a nie ona, bo ona takich kompetencji nie posiada. xxxx i tu jesteś śmieszny. Choć by tu. Masz rację pani premier niema kompepencji wydawania wyroków. Ale ma kompetencję razem z rządem i prezydentem, daną przez społeczeństwo, do wyeliminowania złych wyroków, lub ich choćby do ograniczenia wydawanych przez chore w sporej części sądownictwo. Tego choć by niepotrafisz zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jesteś śmieszny. Choć by tu. Masz rację pani premier niema kompepencji wydawania wyroków. xxI sprawa sie wydała.NIGDZIE nie napisałem o sprawie WYDAWANIA wyroków.I kto tu jest śmieszny?xxxAle ma kompetencję razem z rządem i prezydentem, daną przez społeczeństwo, do wyeliminowania złych wyroków, lub ich choćby do ograniczenia wydawanych przez chore w sporej części sądownictwo.xxNie ma takich kompetencji.Jedynie pan niestety prezydent może ułaskawić osobę skazaną. I tyle.Do ograniczenia "złych" wyroków też nie ma kompetencji.Ale moze się mylę?Kto wie?Po prostu podaj podstawe prawną do takich kompetencji o których piszesz...I się przekonamy jak jest naprawdę...:D:D:DI kto jest śmieszny...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jesteś śmieszny. Choć by tu. Masz rację pani premier niema kompepencji wydawania wyroków. xxA to jest dowód na to co wcześniej, w poście dziś napisałem.Po prostu nie jesteście w stanie zrozumieć swoim maluśkim "intelekcikiem" tego co napisałem i dlatego wydaje sie wam, że jestem śmieszny a tymczasem po prostu smiejecie się "jak głupi do sera"...W sumie dziękuję za ten wyraźny przykład potwierdzający moje słowa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i "dorosły" geejowy zwiał jak przedszkolak który zrobił kupę w piaskownicy.A moze tylko udaje, ze go nie ma?Jak widac nie może przeboleć swojej kolejnej kompromitacji...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turbo debil jak widac we formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem smieszny dla jednych i drugich bo? Potrafisz posłużyć się konkretem czy jak zwykle coś zmyslisz a potem uciekasz bo nie potrafisz odpowiedzieć? xxxx BO ZASRYWASZ TEN SWOJ TOPIK DURNY TYMI WKLJEKAMI WYGODNYMI DLA CIEBIE :D turbo debil taki jak ty i tak nie zrozumie bo na tym polega wlasnie bycie turbo debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oczywista oczywistość. Pis zaczyna ponosić porażki coraz poważniejsze. x zapewne wiekszosc tych porazek ponosi w internecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrak na tyle na ile było potrzeba został zbadany. I to wystarczy bo więcej nie potrzeba do okreslenia przyczyn wypadku. x najbardziej mi sie podobalo jak go przebadali łomami i powybijali wszystkie szyby oraz dokladnie go umyli toz to musialo byc mega zbadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, argumentów merytorycznych brak, geejowy wyszedł na idiotę no to zaczynasz próbowac obrażac...Żałosne ale zrozumiałe przy twoim "intelekciku"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywista oczywistość. x no jak że by kto kolwiek mógł w ogóle smie smiec inaczej :D cie smieciu zjemy tutaj znowu i zaoramy az znowu c***ikawa wysiadzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mi sie podobalo jak go przebadali łomami i powybijali wszystkie szyby oraz dokladnie go umyli toz to musialo byc mega zbadanie xxTo sie ciesze, że ci się podobało ale badali wrak polscy specjaliści a nie rosyjscy robotnicy.A badanie wraku polegało na pobraniu próbek, obmiarach i fotografowaniu.Jak widzę, tego nie wiedziałeś a więc teraz uzupełniłeś swoją bardzo skromna wiedzę.Nie dziękuj...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak że by kto kolwiek mógł w ogóle smie smiec inaczej smiech.gifcie smieciu zjemy tutaj znowu i zaoramy az znowu c***ikawa wysiadziesmiech.gifxxBardzo dziękuje za życzenia, jednak nie odpowiem "nawzajem" bo mnie, w przeciwieństwie do ciebie, dobrze wychowano, a innej reakcji się po prymitywach i prostakach nie spodziewałem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co chodzi z tym gajowym ? a moze gejowy a moze myslisz o dymaniu sie w d**e i cos ci sie pomyszkowalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie ciesze, że ci się podobało ale badali wrak polscy specjaliści a nie rosyjscy robotnicy. A badanie wraku polegało na pobraniu próbek, obmiarach i fotografowaniu. x aha nie wiedzialem ze łomem sie przeprowadza badania !! dziekuje !! teraz juz wiem ze ta komisja rzetelnie wykonala swoja prace HAHAHAHAHAHAHA BUAHHAHAHAAHAHHAAHAHAH ty antypolska wszo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz czuwaj na posterunku babskiego forum i zasraj wklejkami topik bo to ci najlepiej wychodzi wielka wyrocznio sraczkowo wklejkowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nie wiedzialem ze łomem sie przeprowadza badania !!xxTo bardzo dobrze, że nie wiedziałeś, bo łomem nie przeprowadzał badań żaden polski specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz wiem ze ta komisja rzetelnie wykonala swoja prace xxNo i dobrze, że wreszcie to do ciebie dotarło.Potrzebowałes kilku lat, żeby to zrozumieć, ale w końcu SUKCES !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a o co chodzi z tym gajowym ? a moze gejowy a moze myslisz o dymaniu sie w d**e i cos ci sie pomyszkowalo ??xxRozumiem, że tego pojąc nie możesz, ale przy twoim prawie zerowym IQ to nie dziwota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny nawiedzony oszolom walczacy o prawde na forum jak wielu idiotow z onetu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK1
Cześć Bruno widzę że od rana jesteś w dobrej formie, tak trzymaj, nie daj się tym oszołomom. ..... Do tej pory myślałem nasz Guru, Książe Ciemności, nasz Napoleon jest samodzielny w swoim urojonym świecie. Okazuje się że ma też swoją królową , która ma nad nim ogromną władzę. Zobacz to.. http://www.tvn24.pl/kim-jest-janina-goss-sylwetka,631520,s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a teraz czuwaj na posterunku babskiego forum i zasraj wklejkami topik bo to ci najlepiej wychodzi wielka wyrocznio sraczkowo wklejkowaxxMusze cie zmartwić orange ale niestety za chwile opuszczam to forum na czas jakiś...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to ze ciagle gadasz o kaczynskich teraz o dudzie a o slynnym najlepszym prezydencie bronku ktory zostal spuszczony do sedesu cichosza :D no ale ty kaczofobie po prostu masz na maxa zryty łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym prezydentem był Kwasniewski.A Komorowski nic znaczacego w tej chwili nie robi to o czym mam pisac, bido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki byl najlepszy bo pil wodke ? widze ze czuwasz na forum !! dobrze walcz o sprawiedliwosc!! nie daj sie i tak trzymaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy komendant główny Straży Pożarnej Leszek Suski utrzymuje, że przystąpił do głośnego strajku podchorążych w 1981 roku, pierwszego buntu służb mundurowych w całym bloku wschodnim. Z dokumentów, do których dotarliśmy, wynika jednak, że był wśród nielicznych "łamistrajków". - To prywatna sprawa komendanta, nie będzie szczegółowo odpowiadał - wynika z odpowiedzi, które przesłał nam rzecznik straży pożarnej. (http://www.tvn24.pl)xxTacy to są pisiowi "weterani" łącznie z głównym "weteranem" Jarosławem K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś taki byl najlepszy bo pil wodke ? widze ze czuwasz na forum !! dobrze walcz o sprawiedliwosc!! nie daj sie i tak trzymaj !!xxCzy ja coś takiego napisałem?Nie... To tylko twój omam, bido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W "Niezależnej" czytamy, że podczas spektaklu „Boska” w momencie, gdy na scenie pojawił się Maciej Stuhr kilka osób wstało i zaczęło głośno klaskać i krzyczeć „Brawo!”. Był to, jak mówią rodzaj protestu wobec ostatnich wystąpień aktora podczas ostatniej gali „Orłów”. xA tymczasem...xFBKrystyna Janda6 godzin temuSzanowni Państwo chcieliśmy sprostować tendencyjne doniesienia w sprawie rzekomego wyklaskania, pana Macieja Stuhra w Teatrze Polonia, podczas spektaklu „Boska”. Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan, pani Janda, która była także na scenie, zapytała tego pana czy zamierza dalej przeszkadzać, po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali. Do pana podeszli bileterzy z prośbą o opuszczenie sali, a nie ochrona, potem spektakl kontynuowano bez przeszkód. Pozdrawiamy. Fundacja KJ Na Rzecz Kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko wklejaj bo ci opadnie starczy pedale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×