Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
prawda jest taka ze u nas przebija sie tylko głos lewactwa z zagranicy i my zyjemy taką opinią ze w krajach unii wszyscy ludzie tacy "nowoczesni"a my zaściankowi itd a tak naprawde tak nie jest ja jeżdze czesto i mam znajomych z tzw klasy sredniej i wśród tych ludzi od dawna jeszcze przed falą emigrantow było niezadowolenie ,a te wszystkie marsze i kredoprotesty robią ludzie typu naszego kodu drugiej tej przeciwnej nie pokazują ,wystarczy poczytac fora społ nasz rzad przez zwykłych ludzi nie jest wcale tak krytykowany jak nam sie wmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
gość dziś Mam identyczne obserwacje. Lewica ma na zachodzie rząd dusz. Władzę wręcz totalną nad mediami, gdzie imituje pluralizm. To samo co w TOKFM, gdzie Paradowska nie zgadza się z Żakowskim :D Oni przyjęli dogmaty (na przykład o nieuchronnym zmierzchy państw narodowych) i każdego, kto się nie zgadza, wypychają z towarzystwa, sprawiając wrażenie, że wręcz nie ma innych poglądów, tylko oni i oszołomy, których można zlekceważyć. Z daleka widać, że pokolenie maja 68, wyeksploatowało się intelektualnie i biologicznie. Ich dzieci, jeszcze fikają koziołki, ale wnuki mają ich w większości za idiotów. Shatyn jest tym pierwszym pokoleniem rewolty 68 i jako taki, jest zupełnie sformatowany. Tak go odbieram. Nie ma szpary, by wcisnąć argument, bo jego świat jest totalnie spójny, bez względu na fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jest typowym podatnym betonem komunistycznym uformowanym w czasach PRLowskiej propagandy która miała swój początek poprzez edukacje w państwowej szkole podstawowej co wynika z jego tekstów obrazujących bezrefleksyjne wręcz niewolnicze uwielbienie opresyjnego aparatu państwa. On wierzy w nieomylność funkcjonariuszy państwowych jak w nieomylnych bożków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra ja rozumiem takich jak paradowska zakowski wielowiejska i reszta smietanki oni chcą być na powierzchni wiec drapią i kąsają ale nie rozumiem zwyklych ludzi co ich popierają im sie nawet lampka nie zapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby krytykuje Kaczora ale popiera wszystkie wprowadzane opresyjne antywolnościowe ustawy państwa wymierzone w podatnika. Jaką trzeba być zmanipulowaną mendą żeby popierać mafijną organizacje zwaną państwem z milionami totalitarnych biurokratów pasożytujących na ciężko pracujących obywatelach. Znam wiele całkiem odmiennych modeli państwa dlatego obecny system w Polsce przypomina zmodernizowane niewolnictwo w którym rolę pana przejęło abstrakcyjne państwo złożone z bezproduktywnych biurokratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to są ludzie którzy nic od życia nie potrzebują tylko nażreć się i wydalić wpadli przypadkowo w środowisko post komuchów więc bezmyślnie im kibicują gdyby wpadli w srodowisko pis tez by to robili bo w pis tacy bezrozumni też sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
gość dziś no dobra ja rozumiem takich jak paradowska zakowski wielowiejska i reszta smietanki oni chcą być na powierzchni wiec drapią i kąsają ale nie rozumiem zwyklych ludzi co ich popierają im sie nawet lampka nie zapala x Paradowska, Żakowski, Michnik! Oni istnieją, bo mają publiczność i są użyteczni dla establishmentu (nie twierdzę, że kształtujący się establishment około PiSowski nie ma użytecznych dziennikarzy, ale oni wyszli z buntu przeciwko opresji III RP, są bliżsi prawdy, są generalnie uczciwi - przynajmniej na razie), który dosłownie ich opłaca (płatne ogłoszenia w GW! i sto innych metod). Oni wychowują swoją publiczność, bo z jej istnienia żyją. Przekazują ludziom (nie tylko swojej wiernej publice) swoją wizję świata, tego co jest dobre i co jest złe, oraz dlaczego. Ich publika karmiona od prawie 3 dekad, tą paszą, po prostu się dławi, czymkolwiek innym. Oni wierzą, na słowo, że jest dobrze, albo jest źle. Skoro wierzą w to od tak dawna, to jak mają, nagle sobie powiedzieć, że coś jest nie tak? Że daliśmy się uwieść i wykorzystać? Zatem, ten dysonans poznawczy zagrzebuje się złością, pyszałkowatością, unikaniem odpowiedzi, wreszcie chamstwem a la "ten nienawistny kurd**el". Komunizm jest często opisywany jako religia bez Boga. Liberalna lewica, to kolejna schizma, także bez Boga, ale z własną dogmatyką. Kto to przyjmie, ten wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
Spadam stąd, bo brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki Czwartek. Papież Franciszek w tradycyjnym geście myje stopy 11 imigrantom we włoskim ośrodku dla uchodźców. Dla wielu Polaków katolików to już za wiele. "Papieżowi odebrało rozum" - piszą w komentarzach. I to tych bardziej cenzuralnych.xReakcje wiernych? "Papież (jeśli można go tak nazwać) zbezcześcił Wielki Czwartek", "Franciszku! Przykro mówić, ale tracisz szacunek wiernych przy każdym pojawieniu się", "ten dziwny człowiek spowodował, że odchodzę od kościoła", "gest poddaństwa, słabości i głupoty", "szkoda, że nie umył tym, którym islam nogi oderwał za pomocą bomb", "jestem ciekaw, czy jak wysadzą Watykan, też będzie miłosierny" - to tylko kilka komentarzy spod tekstu zamieszczonego na portalu wPolityce.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam wiele całkiem odmiennych modeli państwa dlatego obecny system w Polsce przypomina zmodernizowane niewolnictwo w którym rolę pana przejęło abstrakcyjne państwo złożone z bezproduktywnych biurokratów.xxCiekawe jakie to są modele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ 2016.03.26 Poprawcie mnie jeśli się myle...czy trzy lata temu zabroniono w Belgii obchodzenia świąt Wielkiej Nocy???No to maja dżihad xxMam w Belgii znajomych i oni obchodzą. A więc chyba nikt tego nie zabronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ 2016.03.27 Jakoś nie doczytałam by Jezus kazał chrześcijanom dać się wyrżnąć jak stado baranówxxByła mowa o drugim policzku do nadstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ 2016.03.26 Też mam takie odczucia. Dokładnie identyczne. Siedzisz Shatyn w jakiejś dziwacznej enklawie i zupełnie, po prostu diametralnie, rozmijasz się z nastrojami społecznymi. I tak jak zauważył gość jest to postawa charakterystyczna dla środowiska PO czy kodowców. Jakby żyli na innej planecie.xxJak rozumiem, z tego się biorą te dziesiątki tysięcy ludzi którzy przychodza na manifestacje KODu dobrowolnie w przeciwieństwie do tych zwożonych autokarami na demonstracje pisiowe?Tzn z tego życia na innej planecie i z powodu rozmijania się z nastrojami społecznymi?Jak widze po sondażach to pisiowe traca poparcie a zyskują ci rozmijający się z nastrojami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko mi do PiS, pomimo, że na nich głosowałam. Bo głosowałam przeciw PO.I tak są trendy w narodzie. By być przeciw. Przeciw ciepłej wodzie w kranach i marnotrawieniu polskości. xxNo to powinni byc raczej przeciwko pis, bo to właśnie pis w tej chwili marnotrawi wiele rzeczy. Popatrz jak nas zaczynają traktowac w świecie. Nas jako Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ 2016.03.26 Ludzie już dawno przestali chcieć dobra, jakim obdarowani zostali układem post magdalenkowym. xxI dlatego są za ideami Lecha Kaczyńskiego (w dużym skrócie) który kształtował ten układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mogę sobie wyobrazić znacznie lepszą partię, która lepiej wyrażałaby nastroje, nazwijmy to strony konserwatywnej/narodowej/patriotycznej/prawicowej i nastroje ludzi zmęczonych projektem: niech Bruksela nam mówi, co mamy robić i daje na to kasę. xx"Zapomniałeś" o jednym.Owa zła Bruksela to również MY. To nie są ONI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS jest tylko jedynym wehikułem, który tak się naoliwił i rozpędził, że zgarnął główną stawkę. Ja bardziej myślę o tym, co za lat 8. Bo tendencje, do odwrotu od liberalnej lewicy są widoczne w całej Europie.xxI tak się rozpedził, że w parę miesiecy stracił ową główna stawkę czyli sporą przewagę.:DCo do liberalnej lewicy. Może masz rację bo trudno zauwazyć taka tendencję ponieważ w większości krajow panuje liberalna demokracja.A więc może od tej liberalnej lewicy jako zupełnie niszowemu poglądowi trwa odwrót, ale szczerze mówiąc ja tego nie zauważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie posługuję się tu językiem z GW, gdzie patriota=faszysta. xxTrudno , żebyś posługiwał się językiem który nie istnieje w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamilcz śmieciu, wstydu oszczędź! ps. uzasadnienia nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ 2016.03.26 Muzułmanie, którzy docierają na teren Europy, nie tylko nie przyjmują religii chrześcijańskiej, ale wśród dawnych chrześcijan zdobywają powoli wyznawców. Chrześcijaństwo cierpi na nieuleczalną, jak można sądzić, chorobę rozpadu tożsamości. Współcześni chrześcijanie coraz mniej są dumni z własnej przeszłości, coraz częściej natomiast się jej wstydzą i za nią przepraszają - pisze Paweł Lisicki dla WP.xxI oczywiście Lisicki ma rację. A ja czesto o tym pisze w kontekście kk ale innymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyglądacz 2016.03.26 Poczytałem twoje odpowiedzi. Nie odpowiadasz na moje pytanie, jak może ukształtować się przyszłość, jak odbierasz, oceniasz tendencje społecznej świadomości (lub jej braku, to kwestia wartościowania) i jak widzisz w tym siebie/swoich, że tak powiem ideowych pobratymców. xxPrzeczytałeś moje odpowiedzi które nie istnieją skoro nie odpowiadam?:DA tak poważnie.Piszesz długie elaboraty na które trudno odpowiadać. Mozna w ten sposób który zaprezentowałem powyżej ale to też jest mało czytelne.Zadaj konkretne pytanie to może na nie odpowiem. Pytanie nie ukryte oczywiście, w gąszczu mniejszych czy większych twoich bredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SB-eckie emerytury spadną z 20 tys. do zaledwie 882 zł!? Czy KOD będzie miał kolejny powód do wszczynania protestów? Esbecy i funkcjonariusze służb PRL niebawem będą mogli się poczuć jak zwykli emeryci. Najdalej za dwa miesiące Sejm ma przyjąć ustawę obniżającą wszystkie SB-eckie emerytury do wysokości... 882,56 zł! Niektórzy funkcjonariusze aparatu bezpieczeństwa i represji PRL stracą na tym bardzo wiele. Ich emerytalne uposażenia mogą się bowiem obniżyć nawet o 20 razy! Szacuje się, że oszczędności dla budżetu kraju z tego tytułu wyniosą nawet 900 mln zł w ciągu roku." :D Nareszcie będzie sprawiedliwie.Brawo PiS! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kwietnia, w szóstą rocznicę katastrofy smoleńskiej, miał odbyć się "Marsz Miliona". W Urzędzie m.st. Warszawy zarejestrowano przemarsz "kilkudziesięciu tysięcy osób" spod Katedry św. Jana pod siedzibę głowy państwa. Marsz miał być organizowany przez kluby Gazety Polskiej i PiS.x- Celem marszu będzie nie tylko uczczenie pamięci o katastrofie, ale również wyrażenie poparcia dla przemian, które zachodzą teraz w Polsce - mówił w rozmowie z nami szef klubów GP.xPiS wycofuje się jednak z planów pochodu. Poinformował o tym poseł Jarosław Krajewski, który na antenie TVN24 stwierdził, że "Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie zapraszało na taki marsz".x"Targowica, opozycja, zdrajcy"xWydaje się, że innego zdania była poseł Pawłowicz, która tak reklamowała "Marsz Miliona": "Dziś prosimy i wzywamy wszystkich patriotów, by wsparli swe demokratyczne władze, które tego wsparcia dziś bardzo potrzebują. By pokazali, że obecna polska Targowica, opozycja, zdrajcy, kolejny raz w naszej historii knujący przeciwko Polsce, jawnie, razem z naszymi zagranicznymi wrogami - nie ma szans".xx:D:D:DChyba zorientowali się, że przywiezienie takich tłumów jakie przychodza dobrowolnie na marsze KODU, nie będzie wykonalne...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś SB-eckie emerytury spadną z 20 tys. do zaledwie 882 zł!? Czy KOD będzie miał kolejny powód do wszczynania protestów?xxA co ma jedno do drugiego? KOD demonstruje przeciwko łamaniu przez pisiowych prawa i Konstytucji RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz Kijowski, "wojownik" o demokrację i lider KOD, ma gigantyczne długi alimentacyjne. To żadna nowość. Ale jest nią arogancja z jaką pupil salonu mówi o tych problemach. Temat pojawił się też w trakcie wywiadu, który "Newsweekowa" publicystka Renata Kim - zresztą bywalczyni na pochodach KOD - przeprowadziła z Kijowskim. Z internetowej strony tygodnika: "No i co wtedy czuł przypadkowy bohater?" - pyta Kim. - "Wzruszenie. Odpowiedzialność. I radość, że się udało ludzi obudzić". "A jak to jest z tymi niespłaconymi alimentami?" - pada pytanie. Odpowiedź zdumiewa. Arogancją. - "Nigdy tej sprawy nie ukrywałem, ale proszę zwrócić uwagę, że jestem jedyną osobą, którą się pyta o alimenty, choć w życiu publicznym jest wiele osób, które mają w tej kwestii poważniejsze problemy. Ja mogę podkreślić, że nigdy nie prowadzono przeciwko mnie żadnego postępowania o uchylanie się od płacenia alimentów. Ten dziennikarz z bulwarówki, który napisał o moich alimentach, zrobił to w dość niesmaczny sposób: wypytywał o wszystko, co dotyczy KOD, a na koniec zadał krótkie pytanie o alimenty. I napisał tylko o nich. Zmarnował mi pół godziny". "Ale napisał prawdę?" - W oparciu o prawdziwe fakty napisał całkowicie nieprawdziwą historię. Nie mam sobie w tej sprawie wiele do zarzucenia, a sposób, w jaki się ją przedstawia, jest obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Europa przyglądała się bezradnie wyeliminowaniu Trybunału Konstytucyjnego przez nowy, narodowo-konserwatywny rząd. Teraz Jarosław Kaczyński zabrał się za podporządkowywanie sobie państwa" - pisze autor artykułu w "Der Spiegel" Jan Puhl.xDziennikarz opisuje sytuację w Polsce, opierając się m.in. na opiniach Jadwigi Staniszkis oraz tygodnika "Polityka". Przytacza ocenę Staniszkis, że Kaczyński "chce zmonopolizować władzę", co wynika z "bolszewickiego rozumienia polityki".x"Kaczyński zmusił państwowe media w Polsce do reprezentowania jego linii, a następnie pozbawił władzy TK - najwyższą instancję kontrolną. A to był tylko początek" - pisze Puhl, dodając, że "Kaczyńskiego nie powstrzymały" ani masowe protesty w Polsce, ani krytyka z Brukseli i postępowanie kontrolne wdrożone przez UE.xxSmutna prawda...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość tych „obrońców demokracji” to są swołocz spośród 240 tysięcy nazwisk komunistycznych kapusi znajdujących się na „Liście Wildsteina”. Dobrze wiedzą to że Wałęśa z Tuskiem już nie zrobią „Nocnej zmiany” aby uratować ich przed otwarciem archiwów które zepsują im ich „dobre imię”. Wśród tych „obrońców demokracji” jest też dużo byłych stalinowskich sędziów, prokuratorów, i innych zbrodniarzy, którym PIS po otwarciu archiwów może popsuć „dobre imię” i co najważniejsze zabrać wielotysięczne emerytury. Jest tam też wielu tych frustratów którzy maja strach przed tym że PIS może wymieść to co Platforma tak skrupulatnie zamiatała pod dywan. A więc jak widać mają się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×