Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość przeciwnik zgody
Jej nikt nie zgwałci, nawet islamski imigrant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to wróżka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwnik zgody
Afera? Takie trywialne określenie. Ja myślałem, że demokracja jest zagrożona. Ale skoro jest tylko afera (jak w gimbazie, bo Julka wrzuciła na fejsa zdjęcie podpaski) to nie ma się czym zajmować. Uspokoiłeś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 15;02 od razu widać że nie oglądałeś filmu i nie masz pojęcia o jakim wyborze mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwa pierwsze tygodnie pracy jako prezes Orlenu wpływowy polityk PiS Wojciech Jasiński zarobił 69 tys. zł. Już w tym roku może zarobić miliony, jak jego poprzednik Jacek Krawiec.xxNagroda za bycie funkcjonariuszem PZPRu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn 15;02 od razu widać że nie oglądałeś filmu i nie masz pojęcia o jakim wyborze mówiszxxBo to nie chodzi o film ale o posiadanie wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciwnik zgody dziś Afera? Takie trywialne określenie. Ja myślałem, że demokracja jest zagrożona. Ale skoro jest tylko afera (jak w gimbazie, bo Julka wrzuciła na fejsa zdjęcie podpaski) to nie ma się czym zajmować. Uspokoiłeś mnie xxTo sie ciesze, ze jesteś spokojniejszy.Ale to nie zmienia faktu, że w rękach Jarosława K. jest zakończenie sporu a nie w rękach innych.A więc jego apel to z założenia głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związkowcy chcą kolejnego dodatku do emerytury. Pod obywatelskim projektem ustawy zebrali już 100 tys. podpisów. Chcą, by świadczenie wypłacał budżet państwa. Zyskałyby spółki węglowe i górniczy emeryci, bo dziś ze względu na trudną sytuację finansową w sektorze nie wszyscy deputat dostają. Związkowcy złożą projekt ustawy w Sejmie już we wtorek.xx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziarska krakowianka trafiła celnie, w sam splot słoneczny PiS. To dobra wskazówka na przyszłość dla większości polskiego społeczeństwa, jak przeciwstawiać się "dobrej zmianie".xKatarzyna Kukieła, współwłaścicielka krakowskiej kamienicy, w której mieści się restauracja Wentzl, wygarnęła na Fejsie Andrzejowi Dudzie: "Smakowało z mojego koryta?" - i wywołała furię reżimowych propagandystów. Odezwali się absolwenci PiS-owskiej szkoły janczarów i pinczerów, tacy jak Klaudiusz Pobudzin, Stanisław Janecki czy Cezary Gmyz, bluzgając na Kukiełę, zarzucając jej ordynarne chamstwo, buractwo, związki z gangsterami i inne takie. Chamstwo? Po chamsku odezwał się Andrzej Duda, a Kukieła tylko zwróciła mu uwagę.xReakcja reżimu dowodzi, że dziarska krakowianka trafiła celnie, w sam splot słoneczny PiS. To dobra wskazówka na przyszłość dla większości polskiego społeczeństwa, jak przeciwstawiać się "dobrej zmianie".xxDokładnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd...xKażda autorytarna, populistyczna władza najbardziej boi się oddolnych, spontanicznych przejawów społecznego sprzeciwu i obywateli, którzy nie okazują pokory. Przerażenie i złość ogarniają tę władzę, gdy na spotkaniach i imprezach jej przedstawiciele są witani buczeniem, gwizdami, skandowaniem. To bowiem burzy budowany przez propagandę mit, jakoby masy ludowe popierały rządzących, a zarazem kreuje atmosferę, w której demonstrowanie dezaprobaty wobec władzy jest w dobrym tonie. Despotyczne rządy boją się tego znacznie bardziej niż "zawodowej" opozycji.xCały tekst: http://tnij.org/jj0qmr3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Kaczyński jest tak głupi, że zgarną w wyborach całą stawkę i na dodatek odebrał opozycji jakiekolwiek możliwości manewru. No głupiec :D Napisz, że jest wyrachowany, cyniczny, ale nie głupi. Sam siebie stawiasz w roli durnia, odmawiając inteligencji człowiekowi, który konsekwentnie przeprowadza swój projekt od ponad 25 lat. Głupia to jest Kopacz. Ale już Tusk nie. Głupi jest Niesiołowski, ale Grabarczyk nie. I tak dalej i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ten Kaczyński jest tak głupi, że zgarną w wyborach całą stawkę i na dodatek odebrał opozycji jakiekolwiek możliwości manewru. No głupiecxxTo już twoja ocena. Moja jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
Myślisz, że PiS przegra następne wybory z PO/N./czymkolwiek innym? Albo, że jeśli PiS nie będzie miało wyniku tak dobrego, by rządzić samodzielnie, to nie znajdzie koalicjanta w czymś na kształt narodowców/libertarian/postkukizowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz, że jest wyrachowany, cyniczny, ale nie głupi. Sam siebie stawiasz w roli durnia, odmawiając inteligencji człowiekowi, który konsekwentnie przeprowadza swój projekt od ponad 25 lat. xxAlez ja nie odmawiam mu inteligencji. Mówię tylko, że jego apel to głupota.Masz jakieś kłopoty ze zrozumieniem zdań napisanych w języku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to jest TWOJA OCENA, bo ty go nazywasz głupcem, pomimo jasnych dowodów, że jest bardzo inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że PiS przegra następne wybory z PO/N./czymkolwiek innym? xxTak myślę, tym bardziej, że już sondaże na to wskazują. A przecież rządza parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie, to jest TWOJA OCENA, bo ty go nazywasz głupcem, pomimo jasnych dowodów, że jest bardzo inteligentny.xxNo to zacytuj takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo, że jeśli PiS nie będzie miało wyniku tak dobrego, by rządzić samodzielnie, to nie znajdzie koalicjanta w czymś na kształt narodowców/libertarian/postkukizowców?xxTego nie qwiem. Głupców chcących wchodzic w koalicję z tym barachłem jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałeś powyżej. Skoro edytujesz, nie pierwszy raz, bezczelnie posty, to trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Napisałeś powyżej. Skoro edytujesz, nie pierwszy raz, bezczelnie posty, to trudnoxxKtóry post edytowałem w którym napisałem, ze Jarosłąw K. to głupiec i nieinteligentny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
Bruno Shatyn dziś Tego nie qwiem. Głupców chcących wchodzic w koalicję z tym barachłem jest sporo. xxx Ale co zakładasz, obserwując to co się dzieje? Biorąc pod uwagę liczne, bardzo liczne czynniki, łącznie z kryzysem imigracyjnym, który raczej nabija punkty PiS i narodowcom/kukizowcom. Nic nie zakładasz? Są tacy, którzy twierdzą, że jest powszechny odwrót od liberalizmu, nie tylko w Polsce, który poskutkuję trwałą polityczną zmiana, na wiele lat. I nie mam tu na myśli ludzi związanych z obozem konserwatywnym/prawicowym (nie będę tu wnikał w trafność określenia "prawica" w kontekście PiS - wiadomo o co chodzi). Zakładam, że PiS wygra, albo będzie miał koalicjanta. Nie zdziwiłbym się, gdyby Duda, też wygrał, lub ktoś w jego miejsce z tego samego, lub pokrewnego obozu. Piszę, to bo czasem poczytuję twoje teksty. Nie zgadzam się z tobą fundamentalnie, ale bez wyzwisk, kulturalnie. I wydaje mi się, że ty jakbyś nie brał pod uwagę tendencji politycznych, społecznych, nawet faktów. Zmierzam do tego, że ludzie o twoich poglądach, tracą, nazwijmy to rząd dusz. Nie bierzesz pod uwagę, że staniecie się tym, czym w latach 90 były środowiska konserwatywne/prawicowe? Czyli rozbitym i pozbawionym istotnego znaczenia środowiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z tobą fundamentalnie, ale bez wyzwisk, kulturalnie. xxTzn z jakimi moimi pogladami nie zgadzasz się fundamentalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierzesz pod uwagę, że staniecie się tym, czym w latach 90 były środowiska konserwatywne/prawicowe? Czyli rozbitym i pozbawionym istotnego znaczenia środowiskiem?xxZaginęły bo to w zasadzie postawy jednostkowe jeśli chodzi o państwa. Bez szerszego poparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shmatyn, to otumaniony kaczofobią głupiec,żyjący w nierealnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś gość dziś Napisałeś powyżej. Skoro edytujesz, nie pierwszy raz, bezczelnie posty, to trudnoxxKtóry post edytowałem w którym napisałem, ze Jarosłąw K. to głupiec i nieinteligentny?xxxNie ma takiego postu?Znowu nakłamałeś, a złapany na kłamstwie uciekasz z podkulonym ogonkiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do shatyn 15;20 dokładnie o wybór chodzi i własnie dlatego bredzisz nie mając o czymś pojęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś do shatyn 15;20 dokładnie o wybór chodzi i własnie dlatego bredzisz nie mając o czymś pojęciaxxTzn? Zacytuj moją brednię i krótko uzasadnij swoją ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×