Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

gaz musztardowy dziś ciągle ta sama śpiewka ... jak ktoś przeciw PIs to lewak. cool.gif to sprawdź idioto co oznacza to słowo a oznacza skrajna lewice , potem jest już ściana. Dzieci które nauczyły się paru słów i używają je w kazdej sytuacji której nie rozumieją jak chociazby moje wypowiedzi tu na forum . Urocze. Urocze jaka banda kretynów wybrała nam PIS. I straszne zarazem. xx:DTo zwykłe goowniarstwo jak już wielokrotnie pisałem.Nie ma co zwracać na takie "cóś" uwagi.Szkoda czasu i atłasu jak to się drzewiej mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nauczysz ripostować na poziomie , podrośniesz trochę i być może zaczniesz posługiwac się swoim językiem a nie zaczerpniętym z internetowego ściekowiska prawicowych durniów, to może pogadamy... i jak to mówią EOT czy IMHO itd .:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci które nauczyły się paru słów i używają je w kazdej sytuacji której nie rozumieją jak chociazby moje wypowiedzi tu na forum . x a wy pajace co powtarzacie od ponad dekady kaczor kaczka kaczynski pis itp itd zastanow sie ruro co piszesz a potem sie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawciulku gaz musztardowy to nie musztarda to obywatel dzikiego kraju zwany rowniez obywatelkiem kretynkiem deklu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZMATYN NOWY TOP ZAKŁADAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujemy pilnego wprowadzenia ustawy chroniącej życie od momentu poczęcia do naturalnej śmierci, w tym zakazu in vitro – procedury o ściśle eugenicznym charakterze. Oczekujemy również wypowiedzenia genderowej „konwencji przemocowej”, będącej zagrożeniem dla wychowania przyszłych pokoleń. xObecna ekipa, rządząca samodzielną większością, nie może uciec od odpowiedzialności wobec postępującego rugowania chrześcijaństwa z życia publicznego. Odwrócenie tego nurtu w ramach prawodawstwa jest jej moralnym i nadrzędnym obowiązkiem. Będzie z tego rozliczona nie tylko przed wyborcami w następnych wyborach, ale przede wszystkim przed Bogiem.xArtykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/polska-kraj/154485,czekamy-na-dobra-zmiane.htmlxx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraczowklejacz w akcji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOD-owcy żałosni odpuszcze wam :) bo mi was zwyczajnie szkoda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiech.gif przecież tego durnia trzeba wysłać do Brukseli, czy Paryża, Hamburga i niech mu upiertolą łeb maczetą. X dobry pomysł X :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam młoda dziewczyną pracowałam na sali operacyjnej jako sanitariuszka pamietam operacje młodej kobiety która straciła już około 5 mies ciąże i była operowana ,w trakcie operacji na serwecie operacyjnej podano mi płód tego dziecka i kazano wyniesć na odział patologii ciąży (spory kawałek od sali operacyjnej)niosłam to dziecko które miescilo mi sie na jednej dłoni maleńkie wykształcone rece głowka nózki i sie delikatnie poruszało, na patologii ciązy zapytałam połoznej co stanie sie z tym dzieckiem powiedzała ze poczeka sie az umrze a potem do słoja z formaliną i na patomorfologie chociaż zdawałam sobie sprawe ze nie miało szans na zycie a jego mama była operowana nie dla kaprysu tylko było ratowane jej życie to przezyłam szok do dzisiaj to pamietam ,moje zdanie na temat aborcji wtedy zmieniło sie 360 stopni ,ratowanie zycia kobiety tak ,w innych przypadkach niech dzieci się rodzą i umierają godnie i niech nie trafiają do słojów z formaliną ,każdy kto chce aborcji najpierw niech poogląda filmy o tym ,takie filmy powinny byc obowiązkowe przed każdym głosowaniem w sejmie w tej sprawie ,mysle ze wielu sie zastanowi i zmieni zdanie i niech w koncu aborcja nie bedzie pałką do okładania w walce politycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była godna śmierć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do słoja z formaliną i na patomorfologie, nie dla zabawy tylko do badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak moja suczka w nocy urodziła szczeniaki i jeden był tak słaby że go odrzuciła był zimny i umierał to go głaskalismy okrywalismy zanim odszedł ,a takie dzieciatko zostawia sie samo nawet nie przykrywa serwetka zeby przed smiercią mu nie było zimno ,szok straszne trzeba byc amebą żeby sie nad tym nie zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego można oczekiwać od ludzi którzy są za aborcją ,to KOD-owcy typu pani Kukieła która jak ktoś okreslił z trupem na głowie (czapa z martwego zwierzaka na głowie) na zdjęciu ,to ludzie którzy robią człowiekowi który lubi zwierzeta z tego zarzut, bo ma kota ,to oni sie ciesza jak słysza o dorzynaniu watahy ,jakiej tu wrazliwosci oczekiwać jakiego zastanowienia ,dobre okreslenie że trzeba być amebą ,to są ameby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega najbardziej na tym,że wszystkie,, cósie,, mają w d...e budowanie wizerunku,szemrane demokracje,nowomodne wymysły itd.Cósie nie jedzą ośmiorniczek,nie jeżdżą na narty do Szwajcarii bo dzięki nowoczesnemu niewolnictwu ich na to nie stać.Został im honor i uczciwość jak zawsze kiedy przesadza się z kłamstwami i uciskiem.Przekroczyli już po prostu granicę absurdu biorąc pod uwagę bzdury jakie wygaduje opozycja wespół z wszelkimi przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za tym żeby u nas było w końcu jak w nowoczesnych państwach UE np Belgii i Holandii żeby była aborcja a chore dzieci można było usypiać jak szczeniaki u weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli bohater filmu Chce się żyć miał by duże szanse że rodzina by go uśpiła gdyby mieszkał w Holandi albo w Belgi no to ja tez wole zyc w naszym pier... zascianku i miec za sasiadke ciemna babe co opiekuje sie chora corka w jeszcze gorszym stanie niz ten chlopak z filmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę prosił marszałka Sejmu, żeby zaraz po świętach zaprosił wszystkich przywódców partii politycznych na rozmowę - oświadczył w czwartek prezes PiS, Jarosław Kaczyński. I zaapelował do opozycji o unikanie ostrych walk politycznych "aż do zakończenia wizyty w Polsce" papieża Franciszka. (http://www.tvn24.pl)xxProsta zajawka.Opublikowac wyrok TK i przyjąc ślubowanie od trzech wybranych sedziów.I już. Bedzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czyli bohater filmu Chce się żyć miał by duże szanse że rodzina by go uśpiła gdyby mieszkał w Holandi albo w Belgi no to ja tez wole zyc w naszym pier... zascianku i miec za sasiadke ciemna babe co opiekuje sie chora corka w jeszcze gorszym stanie niz ten chlopak z filmuxxTo już zależy od ciebie. Twój wybór. Ale wazne, żebyś miał ten wybór a nie był postawiony pod ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwnik zgody
Nie będzie bo nadal GW jest wydawana i Dominiczka Wielowiejska udaje Paradowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwnik zgody
A co ma do tego przestrzeganie prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona,a ty zawsze miałaś takie zdanie,na temat aborcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego to spotkanie kanclerz z dzieciakami wszędzie w internecie jest datowane na lipiec 2015 skoro miało miejsce jeszcze przed falą emigrantów same słowa kanclerz na tym spotkaniu "ze nie są w stanie przyjąć wszystkich uchodzców" świadczy że było wcześniej niż nastąpiła fala emigrantów więc musiało coś sie zmienic o czym nie wiemy jakis dil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona,a jakby ktoś ciebie zgwałcił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×