Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

16 marca sejmowa komisja etyki poselskiej po raz kolejny zajęła się internetowymi wpisami Pawła Kukiza. O jej przebiegu możemy napisać dopiero teraz, ponieważ posiedzenia tej komisji są zamknięte. By dowiedzieć się, co się na niej działo, trzeba poczekać na stenogramy, a te właśnie zostały opublikowane na stronie Sejmu.xPaweł Kukiz po raz kolejny nie stawił się na komisji, ale mimo to posłowie zdecydowali, by właśnie za ten wpis ukarać go upomnieniem.xJoanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej przekonywała: - Personalne ataki posła na innego posła oraz na jego rodzinę uważam za karygodne.xxŻałosny facecik z tego Kukiza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa państwa została też zapytana o ponowne otwarcie śledztwa smoleńskiego.x Ze strony dziennikarki padło pytanie o to, czy prezydent "wierzy w zamach"? "Jak na razie nie wszystkie dowody zostały ocenione co oznacza, że niemożliwe jest dokładne zbadanie sprawy i chociaż próba dotarcia do prawdy. Czarne skrzynki i wrak samolotu nie zostały przebadane przez polskich ekspertów w wiarygodny sposób. Normalną procedurą w takich przypadkach jest próba rekonstrukcji wraku, by w ten sposób spróbować ustalić powody katastrofy. W tym przypadku tego nie dokonano. Wciąż wiele trzeba wyjaśnić" - stwierdził prezydent, unikając w ten sposób odpowiedzi. xxI po co pan niestety prezydent, publicznie opowiada takie bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staniszkis: Rządzący przejęli wschodnią mentalność. Brutalnie łamią zasady, to styl działania Putinax- Partia stworzyła mit siły, na którym każdy szeregowy PiS-iak jedzie (...) Widać dążenie do zagarniania kolejnych sfer życia, żadnej zdolności do kompromisu. W ten sposób jako kraj robimy dwa, trzy kroki do tyłu - mówi Jadwiga Staniszkis w wywiadzie dla dziennika "Polska. The Times".xI ponownie przyznaje, że pomyliła się co do partii rządzącej, która w jej obecnej ocenie wykazuje cechy "bolszewickiej mentalności". - Sama się wpuściłam w kanał. I czuję się za to odpowiedzialna, więc próbuje odkręcić sytuację - twierdzi Staniszkis. - Z okresu 2005-2007, kiedy popierałam partię, pozostała koncepcja wroga i bardziej systematyczny skok na państwo, z uznaniem prawa jako przeszkody - dodaje.x- PiS próbuje zmieniać system brutalnie. Ludzie, którzy sprawują teraz władzę, instynktownie przejmują wschodni sposób myślenia. Tam nie traktuje się innych jak partnerów, tylko po prostu używa. (...) PiS traktuje ludzi jakby nie mieli własnej godności. To jest nie do przyjęcia - uważa profesor.xxxNigdy nie przypuszczałem że Jadzia będzie miała rację.A tu od jakiegoś czasu co jej wypowiedź to celna i uzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawnik Kaczyńskiej dostał państwową posadę! Pensja? PowalaxGrzegorz Ksepko, działacz PiS na Pomorzu, były partner w kancelarii Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy i dobry znajomy Marty Kaczyńskiej został wiceprezesem Grupy Energa. Na nowym stanowisku może zarobić nawet 70 tys. zł miesięcznie!xxNie to, że jest to kolesiostwo.Po prostu taki przypadek. W końcu gdzieś musi pracowac...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kościół, który dość mocno angażował się w kampanię PiS, od paru miesięcy milczy i ja to odbieram pozytywnie. Nie popiera szaleńczych zmian, które wprowadza PiS – powiedział gość Kontrwywiadu RMF FM Sławomir Neumann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwisz pseudo Kapciowy...x- Dar wolności nie jest darem łatwym, dlatego nawrócenia i miłosierdzia potrzebuje cały obszar naszego życia społecznego i politycznego. (...) Naród jest już zmęczony nieustannymi sporami, konfliktami i podziałami. Ta sytuacja nie ma nic wspólnego z autentyczną troską o dobro wspólne. Dlatego z tego miejsca, w Wielki Piątek, z naszej polskiej Kalwarii, proszę wszystkich odpowiedzialnych: zakończcie polemiki!" - mówił kardynał do dziesiątek tysięcy wiernych w słowie pasterskim. x- Niech miłość i solidarność okaże się mocniejsza od wszystkich nieporozumień i niechęci. Proszę o dalekowzroczność i rozwagę w tym zakresie, bo sprawa ojczyzny i narodu jest ważniejsza od partykularnych interesów poszczególnych ugrupowań partyjnych. Proszę przyjąć moje słowo jako wyraz życzliwości i troski Kościoła o dobro wszystkich synów i córek narodu polskiego - podkreślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz dzisiaj nowe wieści z Wyborczej POlszewiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minister środowiska Jan Szyszko zatwierdził zwiększenie wycinki drzew w nadleśnictwie Białowieża. O swojej decyzji poinformował w piątek na konferencji prasowej w Warszawie. Jak tłumaczył, chodzi o ratowanie Puszczy Białowieskiej m.in. przed kornikiem drukarzem. Zatwierdzony przez Szyszko aneks do Planu Urządzenia Lasu (PUL) nadleśnictwa Białowieża zakłada pozyskanie ponad 180 tys. metrów sześciennych drewna w ciągu 10 lat. Dotychczasowy PUL zakładał pozyskanie ponad 40 tys. metrów sześciennych drewna w ciągu 10 lat. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza Was, że pociotki, żony, wujkowie, synkowie PiSowskich dygnitarzy tak nagle i masowo okazali się tak absolutnie niezbędni na najbardziej intratnych fuchach w spółkach Skarbu Państwa? Jak się to widzi, trudno się nie wkurzyć. Pod tym względem PiS jest w roku 2016 jeszcze gorszy niż komuna w 1946. Ale to nie jest żadna patologia. Patologia to odstępstwo od normy. A nepotyzm to jest PiSowska norma i święta, sztandarowa zasada. Zła norma - ale norma. Jest to, niestety, także polska norma. Stara, tylko zradykalizowana. I jeszcze bardziej bezwstydna. xKomuna też była pazerna, jak diabli, ale przynajmniej miała tyle zdrowego rozsądku, że w grabionych majątkach starała się utrzymać na posadach fachowców. Tylko dodawała im swoich komisarzy, żeby ludziom starego systemu patrzyli na ręce, póki nowa władza nie stworzyła własnej "nowej kadry".xCałość: http://tnij.org/sz54514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd...xPamiętacie Państwo, kto powiedział: "Nad prawem jest dobro narodu. Jeżeli prawo to dobro zaburza, to nie wolno nam uważać tego za coś, czego nie możemy naruszyć.(...) Prawo, które nie służy narodowi, to jest bezprawie". No, czyje to są słowa? Kornela Morawieckiego! Marszałka seniora Sejmu obecnej kadencji i posła Kukiz '15. A dlaczego Marszałek senior te słowa wypowiedział? Żeby uzasadnić prawo sejmowej większości do łamania wcześniej ustanowionych praw, reguł, procedur. I tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demokracja to system, w którym rządzi wola ludu (demosu), a demokracja liberalna to taka, w której wola ludu (zwłaszcza jego przywódców i przedstawicieli) spętana jest przez reguły i procedury oraz instytucje, które tych procedur i reguł pilnują. Po różnych szaleństwach, w jakie popadała przez wieki, demokracja sama spętała się tymi procedurami i instytucjami, by nie robić krzywdy sobie ani innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schatyn idz już lepiej sobie jajka malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są stare wydmuszki nie jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydmuszka to jest jego łep a co do reszty to w wyborczej jeszcze nie napisali wiec nie można się wypowiadać jedyne co można jeszcze powiedzieć to ze obserwujac jego działalnosć na topiku pewne jest że mu często palma odbija i wtedy stwiedza ze jest za/jebi/scie inteligentny i wszystkich pokonuje swoimi za/jebi/stymi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fanatyczny oszołom ogarnięty omamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tylko nie pokonal siebie bo wtedy bedzie problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz czesciej są protesty w krajach UE ale GW i inne ścieki ku radości takim jak Shatyn potrafią pisać tylko o demonstracjach na Wegrzech ze "wiekszość społeczeństwa jest przeciw "i zmanipulowana grupa z zakodowanymi głowami widzi Wegry ,Orbana a nie widzi co dzieje sie w UE http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-paryz-protestujacy-licealisci-starli-sie-z-policja-sa-ranni,nId,2164778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
Poczytałem twoje odpowiedzi. Nie odpowiadasz na moje pytanie, jak może ukształtować się przyszłość, jak odbierasz, oceniasz tendencje społecznej świadomości (lub jej braku, to kwestia wartościowania) i jak widzisz w tym siebie/swoich, że tak powiem ideowych pobratymców. Mam wrażenie, że równie trafnie rozpoznajesz rzeczywistość, jak Adam Michnik w słynnym wywiadzie z Lisem, gdzie zupełnie nie potrafił sobie wyobrazić, że Komorowski może przegrać. Przyznam, że ja wówczas wyobrażałem to sobie, bez trudu (oczywiście nie twierdzę, że wiedziałem, ale dostrzegałem możliwość). Tak samo jak późniejsze zwycięstwo PiS. Brałem to poważnie pod uwagę i nie dlatego, że im kibicuję. Tylko dlatego, że przyglądałem się nastrojom, zmianom w świadomości społecznej. Mam wrażenie, że ty tego nie bierzesz pod uwagę. Kwitujesz sprawę słowami, że barachło znajdzie poparcie (czy jakoś tak, nie chce mi się szukać). Nie patrzysz, na to co się dzieje, tylko bardzo emocjonalnie reagujesz. Jeśli ogół osób w KODzie, czy szerzej po twojej stronie - tak to nazwijmy w uproszczeniu - przyjmuje taką postawę, takiego pogniewania na rzeczywistość, to bardzo mnie to cieszy :D Jeśli nie potraficie zrozumieć sytuacji, to znaczy, że nie naprawcie swojego postępowania, tak aby odnieść sukces. Po wielu rozmowach na forach i bezpośrednich z osobami o twoich zapatrywaniach (obserwacji tego co w mediach), mam wrażenie, że twoja postawa, jest powszechna w twoim "obozie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Też mam takie odczucia. Dokładnie identyczne. Siedzisz Shatyn w jakiejś dziwacznej enklawie i zupełnie, po prostu diametralnie, rozmijasz się z nastrojami społecznymi. I tak jak zauważył gość jest to postawa charakterystyczna dla środowiska PO czy kodowców. Jakby żyli na innej planecie. Daleko mi do PiS, pomimo, że na nich głosowałam. Bo głosowałam przeciw PO. I tak są trendy w narodzie. By być przeciw. Przeciw ciepłej wodzie w kranach i marnotrawieniu polskości. Dlatego ludzie szybciej beda w stanie przetrawić kretyńskie czesto poczynania aktualnej władzy czy też wpadki jak ta obecna z puszczą Białowieską czy obsadzanie stanowisk pustymi dziumdziami, które mają odpowiednich małżonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
Trwasz, trwacie w swego rodzaju dysonansie poznawczym. Formułujecie mniej więcej taką tezę: że ludzie nie rozumieją swojego dobra, więc wybrali, to co wybrali i myślą, to co myślą. Można i tak. Tak też bywa, że całe narody nie pojmują, co im służy, co nie. Ale tutaj już wkraczamy w sferę wartościowania. Chodzi mi bardziej o ten dysonans. Jesteście w szoku. To widać. W tym sensie, walenie was nadal "pałką w głowę", co robi PiS, chyba jest technicznie biorąc, najbardziej skuteczne, bo w ogóle nie myślicie, tylko pokrzykujecie zataczając się. Powiedziałbym, że na razie, opozycja nie łapie się za to, co byłoby dla niej najbardziej obiecujące. Ja to widzę, ale co wam będę doradzał? :D Oczywiście ta walka rozstrzygnie się za te mniej niż 4 lata. Zakładam, że PiS/sprzyjające mu ruchy ma szansę, na dużą szansę, by rządzić następne 4 lata. No, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
No właśnie. Chcę jasno powiedzieć, że nie chodzi o sam PiS. Owszem głosuję, nawet popieram dość jawnie i czynnie, na ile mogę, potrafię. Ale mogę sobie wyobrazić znacznie lepszą partię, która lepiej wyrażałaby nastroje, nazwijmy to strony konserwatywnej/narodowej/patriotycznej/prawicowej i nastroje ludzi zmęczonych projektem: niech Bruksela nam mówi, co mamy robić i daje na to kasę. PiS jest tylko jedynym wehikułem, który tak się naoliwił i rozpędził, że zgarnął główną stawkę. Ja bardziej myślę o tym, co za lat 8. Bo tendencje, do odwrotu od liberalnej lewicy są widoczne w całej Europie. I tam też, może przede wszystkim, są traktowane z buta :D Może być tak, że ten sprzeciw założy glany i skopie liberałów. Obawiam się, żeby ten sprzeciw, nie miał swastyki na ramieniu. Niestety, ale zaślepienie ideologią liberalnej lewicy, tą całą poprawnością polityczną i zupełnie nieuzasadnionym mniemaniem, że państwa narodowe się skończyły, prowadzi do gwałtownej reakcji, rzekłbym takiej ludowej (patrz: PEGIDA), niezgody, odrzucenia. Byleby na czele tego stanęli przyzwoici konserwatyści, a nie autentyczni naziści. Oczywiście nie posługuję się tu językiem z GW, gdzie patriota=faszysta. Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
Bo ludzie maja w doopie jakiegoś nadętego capa, któremu się wydaje, że w jego osobie skumulowały się wszelakie świętości. x :D trafne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tu mu się dostało:D ale do kogo ta mowa do słupa a słup jak du/pa, nastepnym krokiem Shatyna będzie rzut g****owklejek i stwierdzenie znowu wyszliście na idiotów patentowanych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można mówić tak o Kaczyńskim bo za to można być ukaranym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było o Rzeplińskim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i właśnie o to chodzi funkcjonariuszom państwa żeby ludzie zaczęli się bać i oddawać władzy państwowej resztki wolności w imię bezpieczeństwa muzułmanie zamachami robią przysługę totalniakom w Unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewactwo destrukcyjnymi rządami multikulti doszczętnie zniszczyło europę zachodnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyglądacz
Współcześni chrześcijanie coraz mniej są dumni z własnej przeszłości, coraz częściej natomiast się jej wstydzą i za nią przepraszają - pisze Paweł Lisicki dla WP. x To jest dłuższa historia. Korzenie pogardy dla spuścizny chrześcijańskiej Europy, tkwią w tym, co się nazywa oświeceniem. Właściwie do dziś intelektualna elita Europy/Zachodu używa kalek pojęciowych (często bardzo prymitywnych, opartych na ówczesnym stanie wiedzy i ówczesnych emocjach, modach intelektualnych, estetycznych) powstałych w oświeceniu. Ciągle słyszy się te gadki o strasznej inkwizycji i wyprawach krzyżowych, które są podawane zupełnie bezrefleksyjnie, jakby inkwizycja mordowała milionami, a wyprawy krzyżowe nie były elementem także pewnej sprawiedliwości i walki z najazdem islamu, bo chrześcijanie, byli tam wcześniej o czym zapominają nie tylko muzułmanie, ale i sami ludzie zachodu. Jakobinizm, socjalizm, marksizm, marksizm kulturowy, liberalna lewica. To jest jedno zatrute drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×