Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troll alert

Ignorujcie tego trolla, który pod każdym tematem i postem widzi jedną autorkę.

Polecane posty

Gość troll alert

Tej chorej kretynce wydaje się, że jest tu tylko ona i zakładająca wszystkie tematy jedna i ta sama autorka. Przyłazi to na każdy topik i pisze te same brednie, że każdy temat należy do jednej osoby, a wszystkie posty, których ona nie napisała także należą do tej jednej autorki czyli w sumie 2 osoby tu siedzą wg niej. No każdy niemal temat opisujący jakąś sytuację, scenę to dla niej prowo i to w dodatku jednej i tej samej kobiety. Widziałam już te jej wypociny na wielu tematach o teściowych, bratowych, dzieciach, mężach, sytuacjach życiowych, scenkach z życia. Nie odpisujcie jej bo robi się pyskówa z debilem i rozwala się każdy temat przez to. To jest chora wariatka ignorujcie ją! robimy sobie "troll alert" i omijamy debila szerokim łukiem rozmawiając tylko miedzy sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o kim mowa też mnie ona w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buauau boli ,że ktoś widzi twoje brednie, które popychsz wszędzie i nie pytaj kolejny raz, po czym widzę,ze to ty.Sama jestreś zrąbana na banie, ale nie mozesz strawic, że jak zaczniesz cialge to samo pisać to ktoś to widzi? Sama rozwalasz każdy temat, żyjesz tutaj z trollowania i zawsze, podkreśłam , ale to zawsze odpisujesz sama sobie.Dodam,ze to już nie pierwszy raz jak zakładasz wątek najazdowy o kimś, może czas samej iść do lekarza. Rozwalsz każdy wątekm, pisząc zawsze odwrotnie niż pozoistali, ale jesteś tak ułomna przez co o bardzo latwa do identyfikacji.Sama siebie ignoruj buahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej właśnie weszłam i czytam ze ktoś się czepia wreszcie tej idiotki co rozwala tematy. 10:17 masz poważne problemy ze sobą. Czy ktoś mógłby zgłosić te osobę do adminów? Wypisac im daty i godziny jej postow lub przynajmniej kliknac "zgłoś " ? Zibacza ze te posty sa agresywne i znajda ha po IP. Przez nią nie da się żadnego tematu czytać. Mamy pacjentke swirolandu która chyba zbiegła z miejsca leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc nie rzuciła mi sie taka osoba w oczy , a jestem tu często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam,ze nie pod każdym tematem i nie pod każdym postem, tylko tam gdzie ty byłaś, ale dla ciebie to włsnie tak wyglada czym potwierdzasz słusznosć soich słów.Myślisz ,ze jak napisałam moze ze 3-4 razy to znaczy wszędzie, ale tylko dlatego,że zawsze warujesz jak pies w tych tematach..Masz wrażenie, że zawsze to czytasz, bo zawsze jak napiszę, to jesteś w tym wątku w którym napisałam, dlatego masz wrażenie,ż episzę zawsze i wszedzie.Pisze tylko tam gdzie ciebie zobaczę trolico etatoiwa. Masz taką bystrosc,ze jak trolujesz np w 4 widocznych dla mnie tematach, a ja to napiszę, to dla ciebie pisze juz w 100% na każdym temacie na kafe. No i zawsze się mnie pytasz po czym to widzę, ale jesteś spryciara:) Jeśli byś nei siedziała dzień i noic na kafe, nie ieprzyłą trzy po trzy to byś się nawet na takie uwagi nie natknęła, a ja mam doskonałe "oko" to trolić:, dlatego bez porbelu pisze tylko tam gdzie popychasz swoje wiecznie takie same pierdy. No i jełśi trafię na twoje wypoiciny to znowu napiszę dokałdnie to samo.Nie musze akurat śledzić kafe, bo jesteś bardzo widoczna, świecisz głupotą jak latarnia morska w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka
tyle ile lat tu siedze i jak bardzo was rozpoznaje sobie nawet nie wyobrazasz, wszedzie cie znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:17 Najbardziej widać akurat ciebie i to ty się wystawiasz na widok. Wszędzie przychodzisz i piszesz to samo, że jedna osoba zakłada wszystkie tematy na kafeterii i sama ze sobą pisze. Ja tu założyłam raz temat kompletnie nieprowokacyjny tylko pytałam o coś i to nawet żadna kontrowersyjna sprawa nie była i też przylazłaś widząc we mnie tę samą osobę :o potem widywałam te same teksty na innych tematach nie moich. Powinnaś się leczyć kobieto bo ty jesteś święcie przekonana, że jakaś zła prowokatorka zakłada wszystkie tematy i sama ze sobą wszędzie pisze. Poważnie widziałam te twoje wpisy na iluś tematach nie moich i obstawiam, że te tematy niekoniecznie należały do jednej osoby. ps. nie jestem autorką tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie rzucam się w oczy dla kogoś kto normalnie sobie czyta tematy, bo pisze to bardzo rzadko i tylko jak widzę.Jednak autorka tego watku, jest tam zawsze, wieć dla niej to każdy temat. Autorka tego tematu rozwala większosc watkó na fafe, obojętnie czego one dotyczą, zobaczcie kto sieje zamęt, prwokuje, to wąłsnie ta osoba. Czyli jak widziałam te 3-4 razy to tytko potwierdza ,że mam rację i ona własnie tam pisała buahahahahha Dla mie 3-4 tematy to 100% zidentyfikowania jej wypocin.Czyli trafiam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rzuciam sie innym w oczy bo napisalam to pod 3 tematami wczoraj i trzy razy na pewno pisala ta sama osoba, ktora po prostu znam ze stylu :) i się zmartwila bardzo, bo pod kazdym tematem jest prawie taki sam tekst, tak samo ulozony i obojetnie o czym to negujacy wpis autora tematu, ponadto interpunkcja, slownictwo i nie trzeba duzo myslec zeby zobaczyc kiedy i co pisze :) na dodatek sama komentuje sobie wpisy, smutne. a po IP nikogo tu nikt nigdzie ni wytropil i nie wytropi, bo administracja tego forum od lat juz nie reaguje - przy tym zmijowisku to bez sensu :) pozdrawiam, stara gwardia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro juz tu jestes to wyobraz sobie ze nie jestem autorka tego tematu i tez czesto cie widuje z tymi samymi wypowiedziami. zaraz pewnie powiesz ze to znowu ta JA i sama ze soba gadam :D no nic na glupote nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za to bardzo czesto widzę autorkę tematu, wiecznie ma jakieś "ale"i wiecznie ma problem z kimś, czymś , tak faktycznie jest widoczna. Faktycznie troluje, ale ona chyba tylko tym żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka
ej, przestancie sie pode mnie podszywac, to ja ja wszedzie wytropilam! 🖐️ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, autorko, znów jak wczoraj pod innym tematem reszta cię zlekceważyła i ma inne zdanie. Smutno ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie opowiadaj bzdur ja też znam ten schemat:"znowu ty, nic ci nie pasuje, zakładasz kolejne prowo, lecz się sratatata".i to nie sa pojedyncze 3 przypadki chyba ze liczyć nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozyla temat zeby zjechac kogos a to ją zjechali buehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o jakich tematach tu piszecie ,że niby jedna osoba je zakłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ojej, autorko, znów jak wczoraj pod innym tematem reszta cię zlekceważyła i ma inne zdanie. Smutno ci? xx a możesz mi powiedzieć pod jakim tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 masz coś z głową? Myślisz ze tylko jedna osoba wchodzi tu by opisać ze ktoś ją wkurzył albo coś się stało? Kto dał ci monopol na cenzurowanie jaki temat ma prawo się rozwinąć a jaki nie? Weź stąd wyjdź i wszyscy będą zadowoleni jakiż masz maszyny charakter, współczuję twemu otoczeniu o ile jakiekolwiek masz. W co wątpię. Z mija jakich mało nawet na kafe. Głupia jesteś jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem tej obłakanej sie pytaj. jej sie wydaje, ze na kafe są tylko dwie osoby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:37 słuchajcie nie wiem czy w takim razie zakładanie jakichkolwiek tematów opisujących nieprzyjemne zdarzenie itp.ma racje bytu bo ta psychiczna ściera i tak wejdzie i będzie rozwalac. Niesamowite ile agresji u tej paszczury i jeszcze jakie zaangażowanie.. musi mieć nieźle nasrane pod deklem ze siedzi tu na tyle długo by móc insynuowac kto jest autorem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie podpisuję pod autorką też jakiś czas temu założyłam temat żeby się pożalić ale tak raczej żeby sobie ulżyć i oczywiście przyszedł kto? nasza tropicielka prowokacji i uznała mnie za "TĄ ONĄ" co zakłada wszystkie tematy :o nosz k***a temat mi się rozmył na szczęście założyłam drugi niemal identyczny i tam juz nie przylazła ta tropicielka z boiżej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ale nie widziałam tej osoby, skoto ty ją tak niby nagminnie widzisz, to swiadczy tylko o tym że siedzisz w tych tamtach. Sama się własnie strolowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu autorka nawala sama ze sobą, nałogowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie teraz sobie we dwie, fajnie :)Po prostu jestes autorko niemila i wulgarna, masz ubogie slownictwo i widac kiedy piszesz te swoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:43 a nie widzisz, że tu kika osób pisze że też ją widzi? czy może to ta jedna ja niby sama ze soba piszę nie, nie jestem autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zalozyla temat zeby zjechac kogos a to ją zjechali buehehe" Takie życie kafeteryjnych troli, nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiczna sciera, ta paszczura - znow elita sie udziela na kafe :D hej, wszystkie widzimy, ze sama siebie trollujesz, co z toba?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jestes autorko niemila i wulgarna, masz ubogie slownictwo i widac kiedy piszesz te swoje wypociny. Dokładnie i specyficzne, też ciebie widze często, a nie jestem ani autorką ani tą drugą.Kafe to jednak super forum jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedynek Trolli .Takie akcje faktycznie tylko na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×