Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troll alert

Ignorujcie tego trolla, który pod każdym tematem i postem widzi jedną autorkę.

Polecane posty

Gość gość
Autorko akcja rodzi reakcję, co konkurencji w trolowani się wystraszyłaś i zakładasz ten temat?Chcesz wyeliminować kolejną trolicę i sama niepodzielnie trolować?Skoro sama piszesz idiotyzmy, to ta druga odpowiada, jestem przekonana,ze włansie we dwie skutecznie rozwalacie kafe, moze jeszcze 5 innych troli sie znajdzie, ale ty jesteś tutaj dominującą spamerką, tej drugiej nie widziałam, nie weszła mi w oczy, ale ciebie widuj***ardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka
W ogóle ale gnój tu jest :D Laski się przekrzykują, która lepiej trolluje i wyzywa. Ale ogień! I najlepsze - żadna tu nie siedzi non stop, ale tak naprawdę każda z nas kojarzy styl pisania każdej. I po co nam ta cebulakowa hipokryzja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ze widzisz tropicielko nieprawidłowości ze jednak twoje zdolności są inwalidą :D i tak, wrzucasz wszystkich do 1 wora i tak, jesteś psychopatka. Dziękuję bez odbioru prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja też ładnych kilka razy widziałam te wypowiedzi w tonie że znów ta sama założyła temat i że sama gada ze sobą. Ciężko jest to przytoczyć, bo raczej się to mija beznamiętnie natomiast ten temat przypomniał mi o tego typu sytuacjach i ja również spotkałam się z podobna wypowiedzią na moim temacie. Teraz na pewno będę zwracać na to większą uwagę. Niewierze w to, że autorka tego tematu zakłada wszystkie goowno burze i jako jedyna tutaj kogoś wyzywa i gnoi. No nie uwierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze mamy zlot chamów kafeteryjnych, jedna wulgarnijesza od drugiej. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 29 ale macie ciekawe życie. Współczuję wam takiej wegetacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMłoda39
jesteście głupie krowi i puste sooki. jak wy dzieci wychowacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie bez życia, wegetacja na kafe, udławcie się swoim jadem, jesteści wszystkie takie same.Umysłowa pustynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuwka zakuwka EUREKA dziś gość dziś 11:08 - mały ptaszek mi powiedział, ze pierwsze dwa wpisy do kogoś innego należą jezyk.gifjezyk.giflapka.gif hio hio hio jezyk.gif xxxx O, to ta moja którą ślędzę ja i wszędzie piszę, że jej nic nie pasuje! Mam Cię, ptaszku x x Cofam wszystko co powiedziałam negatywnego o autorce. Kobieto ona ma rację, Ty jesteś faktycznie obłąkana. Następną już "wyśledziłaś" i "zidentyfikowałaś" :o To jest jakaś chora obsesja i paranoja. Przedawkowałaś kafeterię, ja mówię poważnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie bezdennie i tak jedna z drugą łazi po ulicy , mijając nawet nie wiesz jaki to świr. Autorka i ta co niby jej odpowiada, kolejne chamidło co się samo wpisało to rynsztok, bezkresne idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuwka zasuwka ale tak naprawdę każda z nas kojarzy styl pisania każdej. I po co nam ta cebulakowa hipokryzja? x dla mnie gość to gość a wypowiedzi mogą zawsze być podobne ja tam nie umiem po 3 słowach rozróżnić kto pisze. ty masz cos z deklem i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna sama sobie i o sobie komentuje...to jest koszmar :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LED wypier/dalaj stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-53 10-56 11-36 to nie ty? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oplułam monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka
Z tego wyszło że każda śledzi każdą:P ubaw po pachy!! Ja wyśledziłam dwie z całej afery i to są te najbardziej wyzywające, bardzo niezdrowe jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oplułaś go bo każda twoja wypowiedz jest trafiona?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuwka zakuwka oczywiście, że wszędzie cię rozpoznam Ledowa konkubino z bękartem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaczekperkłaczek
Bitwa z góófnem? znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 oplułam bo zobaczyłam ni z tego ni z owego jak filip z konopi "LED wy.... stąd" a niżej "bróóóód" w ogóle ni z gruszki ni z pietruszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wyszło o kim mówi autorka Ledówa lodówa :P nasza stara znajoma ;) pozdro ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka
Mogę być twoją ulubioną Led choć jestem tu dłużej niż ty, ta Led i cała reszta tych pacynek, nie raz już mnie z nią myliłaś. Wolałam wpisy zwolenniczki konkubinatu, która też tu pisze z nami... Prawda? Razem z Tą Wredna, dns, rudą konkubiną, mną i tobą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zayebista goownoburza sie z robila :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka
autorko, nie milknij!! Zrobiłaś aferę to teraz nieś wysoko głowę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoko sama jesteś naczelnym trollem, w końcu temat ma 3 strony, marzyłaś o tym od dawna, a ch te ambicja zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll alert
skuwka zakuwka dziś No pewnie, bo ty myślisz, że ja tak jak ty siedzę 24h na kafe i mogę bawić się w pyskówki z tobą. Wiem, że jesteś oderwana od rzeczywistości i jak ktoś wyżej napisał przedawkowałaś kafe ale niech do ciebie dotrze, ze inni maja jakieś inne sprawy poza intrygami na kafe :) Zniknęły niebieskie nicki to tropisz gości, umiesz każdego rozpoznać :o jak jakaś nienormalna i wymagasz żeby się z tobą wykłócali. Jesteś chora osobą i skończyłam z tobą gadać na razie, bo muszę uciekać do pracy ale będę za 5-6 godzin to możesz się przez ten czas naprodukować jak ci ulży. Pogadamy wieczorem. Oj widzę jak cię boli,że jestem bezimiennym gościem, oj jakbyś sobie poużywała gdybym była zalogowana, a jak już byś mnie wytropiła na fb jak tu twoje kumpele z ludźmi robiły to nie miałabym życia hahaha. Mam nadzieję, że masz pampersa nasza kafeteryjna policjantko, bo musisz tu być 24h żeby ci żaden wpis nie umknął :) a nuż to będę ja z ukrycia, a ty przegapisz i co? dramat będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się wydaje że i autorka i ta o której pisze z kimś się wzajemnie pomyliły, bo ja też widziałam często wpis że coś jest prowo i to wcale nie musiała być ta o której mówi autorka tak samo jak i autorka nie musi być jedynym kafe trollem. No chyba nie chcecie mi powiedzieć, że autorka jako jedyna bluzga na wszystkich ludzi na kafe o ile bluzga, bo bluzgi widzimy tylko na tą domniemaną trollicę i tak samo autorka mogła zebrać do kupy kila postac***iszących, że to czy tamto jest prowo oraz rozwalających tematy. Dziewczyny odpuście sobie. Jedna i druga walczy o to żeby nie było gnoju na kafe nie widzicie, ze powinnyście być w jednym obozie? a właśnie obie robicie teraz gnój prawdopodobnie przez pomyłkę, a prawdziwe trolle się cieszą z waszej jatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka
wzbudziłam twoje emocje:) Za ten czas 5-6 godz. już mnie nie będzie, bo na szczęście pracę kończę o 16. Duży plus pracy biurowej to czas...:D Nie oszukuj siebie i nas bo jesteś tu każdego dnia;) Wracam w tryb gościa i będę cię obserwować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam od początku i pogubiona jestem w chooy. Nie wiem o co tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×