Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troll alert

Ignorujcie tego trolla, który pod każdym tematem i postem widzi jedną autorkę.

Polecane posty

Gość gość
No kurczę ,dziewczyny,aż z ciekawości prześledziłam teraz kilka wątków i, poza jednym, nie widzę żeby jakieś pyskówki były,żeby jedna osoba trollowała,chyba tylko na tym temacie o jakiejś babce starszej co kogoś wyzwała w sieciówce to cisną po sobie laski ,a tak to nie widać takich tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubna mama
A ja wam powiem, że założyłam tutaj temat o weselu żadnego pojazdu czy prowokacji tylko kilka pytań do bardziej doświadczonych ;) i wszystko było fajnie przez parę stron co dziesiąty wpis był mój bo dopytywałam czy tam odpowiadałam dziewczynom i właśnie pojawił się wpis tej kobiety, że 'znowu ja zakładam durne prowo i sama ze sobą piszę' przysięgam co dziesiąty najwyżej był mój i żadnych wyzwisk nie było ani z mojej strony ani ze strony dyskutantów normalne pitu pitu o ślubie. Nie wiem czy jesteś tą osoba o której pisze autorka ale ręce mi opadły. No jak można takiego czuba z siebie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tam nie wchodziłam, a trollowałam autorkę gdzieś indziej :) tylko wczoraj i w trzech topikach. Ale ubaw! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzialam też tych tematów o których napisałaautorka, chyba faktycznie musiały tylko jej dotyczyć.Niech autoka poda przykłady, gdzie jak sama napisała "pod każdym tematem" czyli wszedzie pisała ta osoba.Autorko podaj tematy, inaczej jesteś niewiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak? powaga? a ja akurat wczoraj żadnego tematu nie założyłam debilu hahaha ale ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie o prowo jest bardzo czeste, ale tutaj kwestia dotyczy czegoś innego, pisania,że ciągle jedna i ta sama osoba troluje. Faktycznie autorko podaj przykłady, inaczej wypadasz sama na trolla. JEłśi ta osoba jak sama napisałaś pisze zawsze tak samo,ze to ty, to powiedz w jakich watkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- ja nie jestem autorką ale spróbuje poszukać ci te tematy. może dziewczyna z 10:51 udostępni także swój temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz ciekawiej podszywy kontra trole jpr, ale autorka faktycznie jak kogoś nie wyzwie to czuje się chora.( debilu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no podajcie gdzie cvzarno na białym jest napisane:(że każdy temat należy do jednej osoby) temat o prowo faktycznie inna bajka. Wtedy będzie jasne, czy autorka to troll, czy faktycznie jest kolejna nawiedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja,ale jaja,ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zróbmy troll alert, tylko kto wypadnie na trolla?Emocje prawie jak na grzybach.Skoro w każdym temacie jak napisałą autorka tamta tak pisała, to autorka z podaniem przykładów nię powinna mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dawaj te watki, inaczej sama wypadniesz na trola i ten cały twój alert będzie dotyczył ciebie, ale teraz juz znacznie wiecej osób będzie ciebie rozpoznawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to TROLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll alert
np ten temat dzisiaj o 60letniej babie w sklepie temat jak emat ja tam g..wno burzy nie widzę, temat o kroczu - głupi ale pośmiałam się wczoraj :P i nie ja założyłam te dwa tematy nie mogę teraz znaleźć nic starszego,bo za często ją widze i poprostu mi to umyka. może gdybym się bardziej skupiła na niej albo dodawała tematy do ulubionych mimo wszystko postaram się coś znaleźć jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem oto posty autorki: "klakiernico znowu sie czepiasz ludzi ze niby są autorami jakichs innych tematów na tym forum? to samo żeś robiła nie raz na tym forum...idź się leczyć na nogi bo na glowe za pozno. patologia." "mówię do ciebie po wiejsku po wieś ci z butów wsiuro wyłazi....wiejskie myślenie i wiejskie zachowanie .... to coś ty myślała, ŻEŚ panisko i będę do ciebie po pańsku? buty możesz lizać a nie na forum się wymądrzać. Zczezły umyśle" "przyjdzie taka i pod każdym tematem, pod każdym postem widzi jedną autorkę no ja pierd... co za debil wydaje ci się, żena tym forum sa tylko dwie osoby? czyli autorka wszystkich tematów, wszystkich postów które nie należą do ciebie i ty? poważnie idxdo lekarza" Już widzicie co co widać z kilometra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki już widzę że działa-wulgarna odpowiedz w jej stylu na wątku o tym jak wyżywić rodzinę za 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nic ci nie umyka, nie masz przykładów, bo pisałam moze 3-4 no góra 5 razy jak ciebie widziałam. Sama jestreś jednym z najbardziej zajadłych troli na kafe, wiec same sobie zrób alert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słabo ci idzie trollico tylko ten trzeci wpis jest mój :) ale próbuj dalej (ja nie wiem co to jest klakiernica, pytałam juz ostatnio bo gdzieś się pojawiło to słowo ale nikt mi nie odpowiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 - mały ptaszek mi powiedział, ze pierwsze dwa wpisy do kogoś innego należą :P :P hio hio hio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś tak wulgarnia i prostacka, przez co bez trudu widoczna. Nie dziw się,ze ktoś napisał,ze to ty, to nie jest specjalnie trudne.Masz słownictwo rynsztokowe i kilka identyfikujących"ozdobników".Po tym wątku, który teraz założyłaś, moe wiećej osbób będzie w stanie ciebie zidentyfikować, bo to banalnie prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały ptaszek, mały móżdzek i wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta wulgarna rapszla od tematu Damesa,św matrona-taką sytuacyjną scenkę opisywała z kobietą 40+i jej dzieckiem w kolejce do lekarza,chwaliła się kasą po rodzicach na swoim koncie i że może bieduskom kupić tira mortadeli-to ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll alert
Ja w ogóle nie byłam na tym temacie, bo mnie nudzą takie brednie typu jak zrobić obiad za 10zł, jak wyżywić rodzinę za 600. serio nawiedzone niektóre jesteście. wam się wydaje że na całym kafe jedna osoba kogoś wyzywa? w takim razie skąd tu tyle pomyj? Jednego trolla nie umiecie pokonać? Cała armia dam na poziomie nie umie uciszyć jednego trolla? No ciekawe :o no i ja nikogo poza tą debilką o której założyłam temat nie wyzywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll alert
gość dziś następna bredzi! No zastanówcie się czy jedna osoba potrafiłaby sprowadzić kafe do takiego szamba jakim teraz jest? Ide o zakład, że to własnie ta o której założyłam temat jest jedna z największych świrusek. Tak wulgarnych 1000 tematów dziennie i wszystkie zakładam ja, a wy sobie poradzić nie umiecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale z ciebie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja doskonale wiem o kim pisze autorka i żałuję, że nie dodałam tych tematów do ulubionych. Tak, tak pewnie jestem autorką i sama do siebie teraz piszę. Może walerianki się napij rozwalająca tematy trollico? Nie sądzę aby jedna osoba była w stanie zrobić taki gnój na całym forum. Z ręką na sercu, która tutaj nigdy nie nabluzgała ani nikomu w nerwach nie nawtykała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" w takim razie skąd tu tyle pomyj? Jednego trolla nie umiecie pokonać? Cała armia dam na poziomie nie umie uciszyć jednego trolla?" Wiesz jest taka zasada: Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.To po pierwsze, a po kolejne trolle wąłsnie po to piszą , aby ktoś zn imi debatował, aby wkurzać prowokować, no sama to chyba wiesz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll alert
gość dziś przykro mi, że zabolał cię temat o sobie ale sama to sobie zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuwka zakuwka EUREKA
gość dziś 11:08 - mały ptaszek mi powiedział, ze pierwsze dwa wpisy do kogoś innego należą jezyk.gifjezyk.giflapka.gif hio hio hio jezyk.gif xxxx O, to ta moja którą ślędzę ja i wszędzie piszę, że jej nic nie pasuje! Mam Cię, ptaszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis autorki TEGO tematu nie jest mój, natomiast ja napisałam wczoraj o babie ze sklepu i damesie co się dzieckiem podniecala jakby ona jedna się rozmnozyla. Tak to moja było :) natomiast ci do reszty to spudlowalas moja droga srodze. Miło mi się natomiast zrobiło jak dziś wchodzę a ktoś wziął na tapetę te co mi tematy rozwalala :) o tej mortadeli nie wiem kto mi pod wątkiem dopisał ale chyba założę nick bo widzę ze tu się ludzie podszywaja pod siebie nawzajem. A że stara ze sklepu była chora i miała zwdy to potwierdzam, że stara baba na poczekalni z dzieckiem opryskliwie odpowiadała na pytanie gdzie szatnia to tez potwierdzę i możesz się tu zesrac nad gadaniem jaka to chamska nie jestem. Tak jestem i ciesze się tym. Z chamami musisz po chamsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×