Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinos83

Warszawa fryzjer Marco Aldany

Polecane posty

Gość karinos83

Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was korzystała z usług salonu Marco Aldany w Warszawie? Z tego co wiem to mają dwa salony - zależy mi na opinii o tym na ul. Romera, bo tam planuję pójść. Chciałabym pofarbować włosy, a oni podobno dobrze to robią. Po zimie jakieś takie bez wyrazu są... A może lepiej zamiast farbowania jakiś zabieg zrobić? Jeśli któraś z Was była w tym salonie to będę wdzięczna za jakiekolwiek info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena24
Wiesz co, jak masz osłabione włosy to chyba lepiej na początek zadbać o nie, a nie "zakrywać" wszystko farbą. Ja mam bliżej do Blue City i tam korzystam z zabiegów w Marco Aldany, ale pewnie w tym drugim salonie jakość podobna. I polecić mogę Vitality, który sama często stosuję. Wzmacnia i odżywia włosy, a efekt szybko jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda909
Fakt, Vitality jest świetny. Skusiłam się na niego i nie żałuję bo efekty widoczne były praktycznie od razu. Teraz też zastanawiam się nad zabiegiem keratynowym - podobno dobrze sobie radzi z problemem puszących się włosów. Ktoś korzystał może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami33
Ja się przyłączam do pytania - miałyście tam keratynę robioną? Mają teraz promocję fajną i się zastanawiam czy nie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechapp
Ja miałam robiony u nich zabieg keratynowy. Muszę powiedzieć, że efekty super. To akurat prawda, po puszących się włosach nie ma ani śladu. Są gładkie i świetnie się układają. Szczerze mogę polecić ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika_kos
A jak tam wyglądają kwestie cenowe? Naczytałam się o tym salonie sporo dobrego ale boje się, że właśnie ceny mnie przerażą. Chodzi mi głównie o zabiegi - chciałabym trochę odżywić moje włosy i dodać im blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1029
weź sprawdź na znanystylista.pl może tam są jakieś info o salone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×